Haftalık Burçlar I 19-25 Ekim

 

 

Merhabalar Ekim’in sonlarına hızla giriş yapan  bir hafta sonuna giriyoruz,haftaya Ay’ın  Yay Burcunda ki seyri ile  başlıyor , Pazar gününde Kova burcundaki seyri ile bitiriyoruz.Gökyüzü transitlerine bakarsak bu hafta gökyüzünde Venüs’ün olumlu açıları damga vururken aynı zamanda Mars’ın yaptığı kare açılar bizi haftaya  sıkıntılı başlatabilir.Bu hafta hayatınızın hangi alanında kalıcı bir başarı  istiyorsanız  adım atıp gayret gösterme zamanı.Haftanın en önemli transiti Güneş’in Akrep Burcuna geçmesi ,Sevgili Akrepler doğum gününüz kutlu olsun ayrıca yükseleni Akrep olanlar bu ay spotlar üzerinizde ,olumlu anlamda yıldızınız yükselirken bir taraftan da yarım kalmış eski aşklar ve eski işlerinizin geri dönüşüne de şahit olabilirsiniz.Haftanın en olumlu günleri Çarşamba , Perşembe ve Pazar günleri.Özellikle Pazar günü  Merkür’ün retro da  olsa bile Güneş’in kalbinde yer alması zihnen farkındalığınızın artmasına, aydınlanmanıza vesile,Pazar akşam 21:00 sonrasında  kendinize alan tanıyın ve bu zamanı meditasyon ve tefekkürle değerlendirin.

 

KOÇ

Sevgili Koçlar ,haftaya haberlerle başlıyorsunuz,sosyal medya ,yüksek eğitimle ilgili konular gündeminizi oluşturacak.Salı günü akrabalarınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.Çarşamba Perşembe günleri kariyeriniz ,evle ilgili konular  taşınma düzenleme gibi konularla  uğraşmak durumunda kalabilirsiniz,gecikmeler aksilikler olası.Cuma günü sabah saatlerinde boşlukta seyreden Ay yarım kalan işlerinize odaklanmanızı size tembihlemekte.Önümüzde ki bir ay boyunca ödemeler ,ortak gelirlerinizle ilgili kaançlar elde etmeniz olası.Hafta sonu nispeten daha rahat edeceğiniz sevgiliniz,çocuklarınızla ilgileneceğiniz bir süreç,arkadaşlarınızla buluşabilir güzel vakit geçirebilirsiniz.Pazar akşamını kendinize ayırın zira bu sıralar projeleriniz için harekete geçebilirsiniz. Huzurlu bir hafta olsun.

BOĞA

Sevgili Boğalar  haftaya ödemeler kredi ve borçlarla ilgili alanda çıkan aksiliklerle başlıyorsunuz Pazartesi , Salı sizin için biraz zorlu geçebilir.Çarşamba Perşembe  günlerinde yüksek eğitim,uluslararası konular ve iş trafiği sizi sevindirebilir.Cuma yarım kalan işlerinizle ilgilenme zamanı,hafta sonu dinlenmek yerine kariyerinize odaklanarak ilerlemeniz evle çıkan problemler olası.Önümüzde ki bir ay boyunca ikili ilişki ve ortaklık evinizle ilgili olumlu anlamda gelişmeler sizi mutlu edebilir. Huzurlu bir hafta olsun.

İKİZLER

Sevgili İkizler haftaya ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızla ilgili olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz.Ardından Salı ,Çarşamba,Perşembe, günlerinde ödemeleriniz,kredi vediğer gelirlerinizi düzenleme vakti. Cuma günü sabah saatlerinde boşlukta seyreden Ay yarım kalan işlerinize odaklanmanızı size tembihlemekte Hafta sonu uzaklara yelken açma vakti uzun zamandan beri arzu ettiğiniz tatili yaşayabilirsiniz.Sağlığınızla ilgili iyileşmeler , çalışma ortamınızla ilgili yenilenmeler sizi bu dönemde sevindirebilir. Huzurlu bir hafta olsun.

YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler haftaya  sağlık,günlük akışla ilgili aksaklıklarla başlıyorsunuz.Pazartesi ,Salı düzeni oturtma zamanları.Ardından Çarşamba,Perşembe  günlerinde ikili ilişkileriniz ,projeler ve iş ortaklarınızla ilgili  konularda kararlar alıp uygulama aşaması için programlama zamanları. Cuma günü sabah saatlerinde boşlukta seyreden Ay yarım kalan işlerinize odaklanmanızı size tembihlemekte Hafta sonu kendinizle ilgili farkındalık dönemi ,maddi ve manevi değerleriniz açısından kendinizi sorgulayabilirsiniz.Aşk evinize giren giriş yapan Güneş ,önümüzde ki bir ay boyunca sizi aşk ve çocuk konularıyla ilgili sevindirebilir. Huzurlu bir hafta olsun.

 

ASLAN

Sevgili Aslanlar haftaya aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda güzel haberlerle başlyorsunuz.Pazartesi,Salı Proje ortaklığı yürüttüğünüz iş birliği yaptığınız çalışmalarınızdan güzel neticeler almanız olası.Çarşamba ,Perşembe  günleri günlük akışı yeniden düzenlemek ,sağlık konularınızla ilgilenebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla yapacağınız yeni iş düzenlemelerine hemen uyum sağlamayabilirsiniz .Cuma günü sabah saatlerinde boşlukta seyreden Ay yarım kalan işlerinize odaklanmanızı size tembihlemekte ..Hafta sonu kendinizi daha iyi ve mutlu hissedeceğiniz bir zaman dilimi ikili ilişikileriniz ,hayat arkadaşınızla yaşayacağınız keyifli zamanları iyi değerlendirin.Önümüzdeki bir ay boyunca aile ve iş konularında sevineceğiniz kalbinizin boşsa dolacağı ,bir ilişkiniz varsa bir adım daha ileriye gidebileceğiniz bir zaman dilimi.Keyfini sürün. Huzurlu bir hafta olsun.

BAŞAK

Sevgili Başaklar haftaya evle ilgili konular taşınma ,yenileme,aile büyükleri ile ilgili çıkan huzursuzluklarla başlayabilirsiniz.Pazartesi ,Salı günü kariyerinizle ilgili konular ön planda biraz gerilebilirsiniz.Salı,Çarşamba ,Perşembe günlerinde çifte mutluluk sizi beklemekte özellikle hem iş projeleriniz hem de aşk konularında tamamlanmalar söz konusu. Cuma günü sabah saatlerinde boşlukta seyreden Ay yarım kalan işlerinize odaklanmanızı size tembihlemekte ..Hafta sonu kendinizle ilgileneceğiniz,günlük rutininizle ilgili yeni bir düzen oturtmanız gereken zamanlar.Önümüzde ki bir ay boyunca eğer işiniz yoksa işe girme ,işiniz varsa işte terfi  kısaca, işten yana sevineceğiniz bir zaman dilimi,gözünüz aydın. Huzurlu bir hafta olsun.

TERAZİ

Sevgili Teraziler haftaya .işinize odaklanarak başlıyorsunuz.Pazartesi Salı günleri iş görüşmelerinizin arttığı ,uluslararası konular ,sosyal medya ile ilgili konulara ağırlık verirseniz ,olumlu enerjiden faydalanabilirsiniz.Çarşamba Perşembe günleri   canınızı sıkılabilir ,ev  ve aile büyüklerinizle ilgili bir takım sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde boşlukta seyreden Ay yarım kalan işlerinize odaklanmanızı size tembihlemekte ..Hafta sonu aşk alanınızdaki hareketlilik  sizi mutlu edebilir,çocuklarınız varsa onlardan yana da mutlu olacağınız bir dönem.Önümüzdeki bir ay boyunca maddi ve manevi değerlerinizde artış var.Geliriniz artabilir,kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir dönem keyfini sürün. Huzurlu bir hafta olsun.

AKREP

Sevgili Akrepler önümüzdeki bir ay boyunca maddi ve manevi olarak rahatlayacağınız ,sevineceğiniz bir zamana giriyorsunuz,bu süreci iyi değerlendirin.Haftaya para evinizde gerçekleşen hareketlilikle başlıyorsunuz.Pazartesi Salı günü hem manevi hem de maddi olarak  alma verme dengenizi sorgulayabilirsiniz.Çarşamba ,Perşembe günlerinde işlerinizle ilgilenebilir, trafikte uzun zaman geçirebilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde boşlukta seyreden Ay yarım kalan işlerinize odaklanmanızı size tembihlemekte ..Bu hafta yakın çevrenizden alacağınız haberler sizi sevindirebilir.Hafta sonu aileniz ve evle ilgili konuların ön plana çıktığı zamanlar.Biraz canınız sıkılabilir.Huzurlu bir hafta olsun.

 

 

YAY

Sevgili Yaylar haftaya hayatın merkezine kendinizi koyarak başlıyorsunuz.Pazartesi ,Salı bulunduğunuz ortamlarda söz sahibi olurken aynı zamanda kendinizle ilgili bir takım yenilikler yapabilirsiniz.Çarşamba Perşembe günlerinde finansal konularla ilgili bir takım problemlerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde boşlukta seyreden Ay yarım kalan işlerinize odaklanmanızı size tembihlemekte ..Hafta sonu kendinizi daha iyi hissedeceğiniz belki sevdiklerinizle görüşürek kısa bir kaçamak yapacağınız ,hayattan keyif alacağınız bir zaman dilimi,keyfini sürün.Önümüzdeki bir ay boyunca farkındalığınızın artacağı,kendinizi ruhen bedenen daha iyi hissedeceğiniz,günlük akışınızı daha da düzene sokabileceğiniz bir dönem başlıyor. Huzurlu bir hafta olsun.

 

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar haftaya farkındalık ve gündelik akışınızı yeniden düzene sokmakla başlıyorsunuz.Pazartesi Salı günlerinde sağlık ve çalışma şartlarınızla ilgili konularda bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz.Çarşamba ,Perşembe günlerinde kendinizle ilgilenirken yeni bir imaj değişikliğine gidebilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde boşlukta seyreden Ay yarım kalan işlerinize odaklanmanızı size tembihlemekte ..Ayrıca bulunduğunuz ortamlarda sözünüzün dinleneceği ve işinizde kendinizi göstereceğiniz zamanlar.Hafta sonu para evinizde ki ters hareketlilik canınızı sıkabilir.Önümüzde ki bir ay boyunca sosyal çevrenizin aktifleşeceği ,aşk ve çocuklarınızdan yana sevineceğiniz zamanlar.Mutlu olacağınız bir dönem başlıyor. Huzurlu bir hafta olsun.

KOVA

Sevgili Kovalar haftaya olumlu haberlerle başlıyorsunuz,Pazartesi ve Salı ortaklaşa yürüttüğünüz projelerle ilgili güzel sonuçlar alırken aşk hayatınızda olumlu anlamda ilerlemeler söz konusu.Çarşamba Perşembe günleri,dışardan kaynaklanan olaylar neticesinde farkındalığınızın artacağı ,iş ve günlük akışınıza daha özen göstereceğiniz zamanlar,sağlığınıza dikkat. Cuma günü sabah saatlerinde boşlukta seyreden Ay yarım kalan işlerinize odaklanmanızı size tembihlemekte .Önümüzde ki bir ay boyunca kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler  neticesinde sevineceksiniz. Huzurlu bir hafta dilerim.

 

BALIK

Sevgili Balıklar haftaya kariyer evinizde gerçekleşen  hareketlilikle başlıyorsunuz.Pazartesi Salı gündeminiz de işiniz ,hedefleriniz ve planlarınız olabilir.Çarşamba,Perşembe  günlerindeli süreç içersinde sosyalleşeceğiniz ,aşk alanınızı, varsa çocuklarınızla ilgili konuların ön planda olacağı zamanlar. Cuma günü sabah saatlerinde boşlukta seyreden Ay yarım kalan işlerinize odaklanmanızı size tembihlemekte .Hafta sonu farkındalığınızın ,zihinsel ve bedensel olarak kendinizi dinleme ve iyileştime zamanı.Önümüzde ki bir ay boyunca eğitimle ilgili konular ,uluslararası işler ,sosyal medya ile ilgili konulardan yana başarılı olma zamanları.Huzurlu bir hafta dilerim.

Bir Cevap Yazın