Haftalık Burçlar I 22-28 Mart 2021 Bahar çarpmasına hazır mısınız?

Merhaba Mart’ın son 10 gününe girmiş bulunmaktayız aynı zamanda astrolojik olarak bahar mevsimine de adım atmış bulunuyoruz ancak bu hafta itibariyle baharın sizi çarpmasına hazırlıklı olun, neden mi? Gökyüzündeki iki kötücülün olumlu etkileşimi nerede yanlış hareket ettiyseniz yüzünüze çarpacak öte yandan kim hakkıyla çalışmış emek vermiş sebat etmişse karşılığını alacağı bir bahar mevsimine giriyoruz. Haftayı Yengeç burcuyla başlatıp Terazi burcuyla bitiriyoruz bu hafta Mars’ın Satürn ve Kuzey Ay Düğümüyle olan olumlu etkileşimi hayatınızla ilgili atacağınız adımları, ilerleyen dönemler için kalıcı bir temel oluşturmakta ve bu temelin sağlam olması adına evrensel yasalara göre hareket etmelisiniz ayrıca kafanızın da biraz karışacağı bir dönem. Özellikle Perşembe gününe dikkat. Haftanın en olumsuz günü Çarşamba ve Cumartesi olarak görülüyor, bugünlerde trafikte giderken evde iş yaparken çok dikkatli olunuz. Hafta ortasından itibaren Venüs’üm transitlerinin etkisiyle ikili ilişkilerinizde ve iş ortamınızda iletişim diliniz sertleşebilir. Cuma günü gerçekleşecek olan Venüs’ün Güneşle kavuşumu aşkla ilgili önemli gelişmeler ani kopuşlara da gebe. Pazar günü Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay ilişkilerinizi ve iş ortaklıklarınızı sınayacak cinsten ayrıca kadın figürlerinin de bu dönem daha çok ön plana çıkacağını belirtebiliriz.

 

Koç ‘’Spotlar Üzerinizde’’

Merhaba Sevgili Koçlar bu hafta spotlar üzerinizde aşkın paranın hayatın keyfini süreceğiniz güzel bir hafta aşk hayatınızda güzel gelişmeler olurken aynı zamanda kalbiniz boşsa karşınıza kalbinizi feth edecek birisi çıkabilir. Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay ikili ilişkilerde ve iş ortaklıklarınızı aydınlatacak güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Hayatınızda kalıcı olacak yeni iş ortaklarıyla tanışabilir ve yeni çevrelere girebilirsiniz.

Boğa ‘’İşte yeni fırsatlar’’

Sevgili Boğalar, bu hafta kariyerinizle ilgili değişimleri yapabilmeniz için gökyüzü sizi desteklemekte. Farkındalığınızın arttığı ve harekete geçebileceğiniz güzel zamanlar. Parasal anlamda kariyerinizi destekleyecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Pazar günü Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay günlük akışınızda yolunda gitmeyen konuları özellikle iş ortamı içerisindeki sorunları ortaya çıkarabilir.

İkizler ‘’Aşkta sevinç’’

Sevgili İkizler, bu hafta biraz gergin bir durumdasınız özellikle ikili ilişkileriniz ve iş ortamında ki üstlerinizle olan iletişim dilinize dikkat edin. Ayrıca fazla aceleci olmayın yolda, işte dikkatli olmanızda fayda var. Hafta başında gerçekleşen Mars’ın Satürn ile olan etkileşimi yurtdışı konularıyla ilgili kalıcı adımlar atmanıza aracı. Pazar günü gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Dolunay aşk hayatınıza hareketlilik ve mutluluk getirmekte, çocuk sahibi olmak isteyenler güzel haberler alabilirler.

Yengeç ‘’Sakin ol yoluna devam et’’

Sevgili Yengeçler, zorlu bir dönemden geçiyorsunuz bu süreçte kendinizi yormadan aceleci davranmadan ilerlemekte fayda var. Harcamalarınızdaki düzensizliğin nihayet önüne geçip kontrolü elde tutabileceksiniz. Hafta sonunda gerçekleşecek olan Terazi Dolunayı size evle ilgili konuları alım, satım, yerleştirme gibi eylemler yapacağınızı fısıldıyor bu dönem aile büyüklerinizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Aslan  ‘’Yurtdışıyla ilgili güzel fırsatlar’’

Sevgili Aslanlar, haftaya sağlıkla ilgili konular ve enerjiniz düşük bir şekilde başlıyorsunuz. Hafta içerisinde etkili olan Satürn Mars olumlu etkileşimi kazançlı iş ortaklıklarının müjdecisi. Koç burcundaki gezegenlerin hareketliliği yurtdışı konularını canlandıracaktır. Pazar günü gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Dolunay kısa seyahatlere çıkmanıza, iş hayatınızın da yoğun saatlere ve daha çok çalışmanıza sebep olabilir. Bu hafta sağlınıza biraz daha özen gösterme zamanı.

Başak ‘’Finansal konulara dikkat’’

Sevgili Başaklar, haftaya sosyal çevrenizle ilgili olumlu haberle başlıyorsunuz. Hafta ortasında gerçekleşecek olan Merkür’ün olumsuz etkileşimleri sizi yorabilir ve üzebilir. Mars ve Satürn’ün olumlu etkileşimi başarıyı getirecek yeni bir düzeni sağlamanıza vesile. Terazi burcunda gerçekleşen dolunay para evinizdeki sorunları ortaya çıkartabilir.

 

 

Terazi ‘’Fark edip edilme zamanı’’

Sevgili Teraziler, haftaya kariyer evinizde gerçekleşen olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz hobilerinizle ilgili yeni bir karar alıp onları kendi işinize dönüştürebilirsiniz. Bu hafta kendi burcunuzda gerçekleşen Dolunay ilişki ve iş hayatınızla ilgili var olan konulara şifa verecek cinsten.

 

Akrep ‘’Yeni bir düzene doğru’’

Sevgili Akrepler, haftaya yurtdışında yaşayan uzaktan akrabalarınızdan ya da arkadaşlarınızdan güzel haberler alarak başlıyorsunuz. Bu hafta özellikle ev almak ya da dekorasyon için kredi çekebilir veya ortak gelirlerle ilgili konular gündeminize oturabilir. Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay içsel haritanızı keşfetmek için ideal.

 

 

Yay ‘’Aşkta mutluluk’’

Sevgili Yaylar, haftaya ödemeler, banka işlemleri, alçaklarla ilgili konularla başlıyorsunuz. İş hayatınızdaki yoğun tempo ikili ilişkinize olumsuz anlamda yansıyabilir. Aşk hayatınızda ilerleyen günlerde güzel gelişmeler olası. Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay sosyal çevrenizi aydınlatacak yeni bir çevreye girebilir, yeni iş ortaklıklarını doğurabilir.

 

Oğlak ‘’Önemli kararlar alma zamanı’’

Sevgili Oğlaklar, ikili ilişkilerinizin, yoğunlaştığı iş ortaklarınızla güzel gelişmelerin olduğu bir hafta başlıyor. Hafta içinde maddi konulara dikkat. Hafta içinde etrafınızdaki insanlar sizden borç isteyebilir. Kariyer alanınızda gerçekleşecek olan Dolunay iş hayatınızla ilgili konuları öne çıkartırken ‘’Tamam mı devam mı?’’ diye arada kalabilirsiniz.

Kova ‘’Mutluluğa doğru ilk adımlar‘’

Sevgili Kovalar, haftaya günlük akıştaki olumlu gelişmeler ile başlıyorsunuz. Sağlığınız iyiye gidiyor. Aşk hayatınızla ilgili yeni bir karar alabilir daha ileriye doğru adım atabilirsiniz. Çocuk isteyenler bu hafta çocuk haberi alabilirler. Yakın çevrenizle daha fazla görüşme imkanınız olacak. Kısa seyahatlerle Mart’ın sonunu iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay yurtdışı konularını aydınlatmakta, sosyal medyadan ve uzaktan akrabalarınızdan güzel haberler alabilirsiniz.

 

Balık ‘’Finansal anlamda güzel gelişmeler’’

Sevgili Balıklar, haftaya aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Hafta başında gerçekleşen Satürn ve Mars’ın olumlu etkileşimi ev ve aile büyükleriyle ilgili sorunlarınızı kalıcı olarak çözmenize imkan vermekte. Para evinizdeki hareketlilik olumlu anlamda, parayı her açıdan arttıracağınızı fısıldamakta. Kredi kartlarınızın harcamalarına dikkat ve özen göstermenize Pazar günü Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay yardımcı olucak.

Bir Cevap Yazın