Haftalık Burçlar I 26 Nisan- 2 Mayıs 2021 Gerçekler Açığa Çıkıyor…

 

Nisan’ın son günleri oldukça zorlu bir o kadarda aydınlatan fark ettiren bir haftaya giriş yapıyoruz. Haftaya Ay Terazi burcunda başlayıp  Kova burcu ile bitiriyoruz bu haftanın gündemi bireysel olarak ilişkiler finans ve dünyada gerçekleşen açığa çıkan olaylarla noktalanacak. Pazartesi günü Ay Terazi burcunda başlayıp öğleden sonra Akrep burcuna geçiş yapacak haftanın en olumlu günü Pazartesi. Önemli görüşmelerinizi toplantılarınızı Pazartesi gününde gerçekleştirmenizi tavsiye ederim. Salı günü haftanın en zorlu günü Akrep burcunda gerçekleşen dolunay bu yılın zorlu açısını tetikleyerek bizi zorlayacak. Artı yer hareketleri yaşamamız olası. Salı günü Plutonun retrosu 23.03’te başlıyor 5 ay boyunca Oğlak burcunda  geri hareket edecek. Çarşamba günü Ay’ın Neptün ve Plutonla olan sabah saatlerindeki olumlu etkileşimi işlerimizi olumlu anlamda yansıyacak. Perşembe günü Ayın Kuzey Ay Düğümü ve Güney Ay Düğümüyle olan olumsuz etkileşimi iş yerindeki iletişimi olumsuz etkileyebilir. Cuma günü Güneş’in Uranüs’le olan kavuşumu  beklenmedik sürprizleri yaşatabilir. Makro olarak Yer sarsıntıları, doğal afetleri yaşatabilir. Cumartesi günü oldukça riskli bir gün sabahtan öğleden sonraya kadar Ayın olumsuz açıları kazaları belaları beklenmedik olumsuz haberleri getirebilir. Günün olumlu saatleri öğleden sonraki 14.11 sonrası özellikle aşkta uyumu mutluluğu vermekte. Pazar günü sabah saatleri sevdiklerimizle hoşça vakit geçireceğimiz manevi anlamda tefekkür edeceğimiz sanatsal ilham arayışında olanlar için uygun zamanlar gecenin ilerleyen saatlerinde Ay Kova burcuna geçerek Mayıs’ın ilk haftasına bizi hazırlıyor.

 

 

 

Koç ‘’Arkadaşlıklara Dikkat’’

Sevgili Koçlar, haftaya özel hayatınızda gerçekleşen gerginlikler ve iş hayatınızda beliren iletişim problemleriyle başlıyorsunuz. Akrep burcunda gerçekleşen dolunay başkalarından elde ettiğiniz gelirler ile ilgili sıkıntılar yaşatabilir. Banka , kredi işlemlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü yurtdışı konularıyla ilgili gelişmeler var. Perşembe günü kariyer evinizde beliren iletişim kopukluğundan ötürü zorlanmanız söz konusu. Hafta sonu sevdiklerinize vakit ayıracağınız sosyalleşeceğiniz zamanlar. Keyifli bir hafta olsun.

 

Boğa ‘’Süprizlere Hazırlanın’’

Sevgili Boğalar, ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınız iş hayatınızla ilgili alanı parlatan bir Yeniay ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda var olan sorunları açığa çıkartabilir, sıkıntılar daha çok kariyerinizle ilgili alanda sizi zorlamakta hayatınızda birisi yoksa kısa zamanda hayatınıza birisi girebilir aşık olabilirsiniz. Hayatınızın iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Çarşamba Perşembe günü ödemelerinizle ilgili alana dikkat, Hafta sonu günü mahkemelerinizle ilgili konular ,uzak akrabalarınız, seyahatle ,sosyal medya ile ilgili konularda problemlerle karşılaşmanız olası. Keyifli bir hafta olsun.

 

İkizler ‘’Önemli Kararlar Alma Zamanı’’

Sevgili İkizler, haftaya aşkla ilgili güzel gelişmeler mutlulukla başlıyorsunuz, çocuklarınız varsa iletişiminiz gayet keyifli olabilir. Salı günü gerçekleşen Dolunayla birlikte hayatınızla ilgili önemli kararlar alma noktasına gelebilirsiniz iş hayatınız, sağlığınız ve günlük akışınız bu dönem sekteye uğrayabilir. Satürn’ün sert etkisini zaten geçen haftadan beri alıyorsunuz uzak akrabalarınız ,yüksek eğitim ve sosyal medya gibi konularda sıkıntılarınız bu hafta azalan bir şekilde seyir edip bitebilir. Çarşamba Perşembe ikili ilişkilerinize özel hayatınıza özen göstermelisiniz. Hafta sonuna doğru yakın ve uzak çevrenizle

ilgilenebilir geleceğe dair bir takım düzenlemeler yapmanız olası. İş hayatınızda sürpriz değişimler sizi bekliyor, keyifli bir hafta olsun.

 

 

Yengeç ‘’Masraflara Dikkat’’

Sevgili Yengeçler , haftaya aile büyükleriniz ev konularınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Salı günü size dost olan Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay,aşk hayatınızı aydınlatırken ummadığınız bir aşkı ,bebek haberi bekleyenlere mutlu haberi verebilir. Çarşamba ,Perşembe günleri iş ve size hizmet verenlerle ilgili bir takım aksaklıklar yaşamanız olası. Cuma günü iş birliği yaptığınız sosyal çevrenizden gelecek süprizlere hazırlıklı olun. Hafta sonu maddi ve manevi değerlerinizi sorgulama zamanı. Keyifli bir hafta olsun.

Aslan ‘’Kariyerinize Dikkat’’

Sevgili Aslanlar , haftaya iletişim trafiğinizle başlıyorsunuz, kısa tatiller ,sözleşmeler gündeminizde oluyor. Salı günü Dolunayın etkisiyle ev ,yuva ,aile konularınız gündeminizi oturacak. Çarşamba Perşembe günlerinde aşkta keyifli zamanlar. Cuma günü kariyerinizle ilgili süprizlere hazırlanın, beklemediğiniz yerlerden iş teklifi alabilirsiniz. İkili ilişkileriniz ve iş ortaklarınızla ilgili konularda ani kararlar almanız olası .Hafta sonu sevdiğinize zaman ayırma zamanı. Keyifli bir  hafta olsun.

 

 

Başak ‘‘İşe Odaklanıyorsunuz’’

Sevgili Başaklar,

Haftaya gelirlerinizle ilgili güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay ,iletişim trafiğinizi arttırıyor yakın çevrenizden iş konularında destek bulabilirsiniz. Çarşamba Perşembe ev ve aile fertlerinizle ilgilenebilirsiniz. Cuma günü yurt dışı konuları ,yüksek eğitim ve seyahat organizasyonları ile ilgili  süprizlere hazırlanın. Hafta sonu sağlığınıza özen göstereceğiniz kendinize zaman ayıracağınız zamanlar. Keyifli bir hafta olsun.

 

Terazi ‘’Finansal Kazançlar’’

Sevgili Teraziler, haftaya hayatınızla ilgili önemli gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı günü gerçekleşen Akrep Dolunayı ile birlikte enerjiniz yükselirken aynı zamanda finansal açıdan ek gelirler elde etmeniz olası. Çarşamba Perşembe günü iletişim trafiğiniz yoğunlaşabilir ekstra müşteri kazanabilirsiniz. Cuma günü başkalarından elde ettiğiniz gelirler konusunda artış var, kredi ve ödemelerinizi daha iyi düzene sokabilirsiniz. Satürn’ün olumsuz etkisi aşkta sizi yorabilir. İkili ilişkilerinizde finansal açıdan gerilimler yaşamanız olası. Hafta sonu aşkınıza varsa çocuklarınızla ilgileneceğiniz özel zamanlar, keyifleneceğiniz bir dönem. Mutlu bir hafta dilerim.

 

Akrep ‘’Değişim dönemi  ‘’

Sevgili Akrepler ,Pazartesi gününe enerjinizi düşük olarak başlıyorsunuz, Salı günü kendi burcunuzda gerçekleşen Dolunayla beraber gündeminiz iş hayatınız ve özel hayatınızla ilgili  olacak, tamam veya ileri deme vaktiniz geldi. Çarşamba Perşembe günleri finansal açıdan kazançlı çıkacağınız fırsatlara gebe. Cuma günü kalbiniz boşsa hayatınıza aniden birileri girebilir. Hafta sonu eviniz ve ailenizle ilgilenme zamanı, kendinizi daha iyi hissedeceğiniz zamanlar. Satürn etkisini aile büyükleri ,ev alma satma gibi                                                                                                                                                                 konularda  görebilirsiniz. Bunalabilirsiniz. Keyifli bir hafta olsun.

 

Yay ’’Zihinsel Dönüşümler  ’’

Sevgili Yaylar, haftaya sosyal çevrenizde gerçekleşen güzel gelişmelerle başlıyorsunuz ,grup çalışmalarınızdan yana sevineceksiniz. Salı günü gerçekleşen Akrep Dolunayı sizi zihinsel anlamda geliştirecek. Farkındalığınızın artacağı dönemler ,bu dönem kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Çarşamba Perşembe günlerinde   işleriniz ve ilişkinizle ile ilgili gelişmeler sizi zihinsel anlamda dönüştürebilir. Cuma günü gündelik akışınızı etkileyen süprizlere hazırlıklı olun. Hafta sonu sevdikleriniz ve akrabalarınızla görüşeceğiniz zamanlar. Keyifli bir hafta olsun.

 

Oğlak ‘’Aşkta Süprizler’’

Sevgili Oğlaklar, haftaya kariyerinizde ki olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz ,Salı günü Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, sosyal çevre ve grup çalışmalarınızla ilgili konuları öne çıkartıyor, iş hayatınızla ilgili ortaklaşa iş yaptığınız kimseler yüzünden biraz canınız sıkılabilir.Çarşamba Perşembe ikili ilişkilerinize ve kendinize yoğunlaşacağınız günler tartışmalar ve atışmalara sakinlikle cevap vermekte fayda var Cuma günü aşk evinizde süprizlere hazırlılıklı olun.Hafta sonu finansal anlamda kendinizi denetleyeceğiniz  manevi anlamda kendinizi sorgulayacağınız zamanlar.Keyifli bir hafta olsun.

 

 

 

Kova ‘’ Özel ve İş Hayatında Yeni Dönem’’

Sevgili Kovalar haftaya yurtdışı konularınız, yüksek eğitim ve sosyal medya ile ilgili gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı günü gerçekleşen Dolunay, kariyer evinizde parlamakta, hayatınızla ilgili yeni kararlar alarak hayatınızda ilerlemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Çarşamba Perşembe sosyal çevrenizle görüşme arkadaşlarınızla görüşme zamanı, Cuma günü ev, yuva aile ile ilgili konularda süprizleri yaşamanız olası. Evlilik kararı alabilir ya da ayrılık kararı alabilirsiniz. Hafta sonu kendinize vakit ayırarak sevdiklerinizle güzel vakit geçirme zamanı .Keyifli bir hafta olsun

 

Balık ‘’Zihinsel Dönüşüm ‘’

Sevgili Balıklar, haftaya banka işlemleri ,sigorta vergi başkalarından elde ettiğiniz gelirlerin sonuçlarına sevinerek başlıyorsunuz. Salı günü Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay ,yurtdışı konularınız ,sosyal medya ,yüksek eğitim alanlarınızda alacağınız başarılarla kendini gösteriyor. Çarşamba Perşembe günlerinde kariyer evinizdeki gelişmeler sevindirici. Cuma günü yakın çevrenizle ilgili süprizlere hazırlıklı olun. Satürn’ün etkisiyle kendinizi zihnen toparlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Hafta sonu arkadaşlarınızla ilgileneceğiniz dostlarınızla haberleşeceğiniz zamanlar.

Bir Cevap Yazın