Haftalık Burçlar I 29 Mart-4 Nisan 2021

Bu hafta Mart’ı bitirirken yeni bir döngüyü başlatan,Nisan ayına da giriyoruz. Bu hafta göksel transitlerde Güneş’in açıları haftaya damga vururken Merkür’ün yapmış olduğu açılardan sonra Koç burcuna girmesiyle haftayı tamamlayacağız bu hafta Dolunay’ın etkilerini dolu dolu hissedeceğimiz bir sürecin içindeyiz. Bu haftaya Ay Terazi burcunda başlayıp Oğlak burcunda bitiriyoruz. Haftanın iş görüşmeleri ve ikili ilişkiler için olumlu günü, 2 Nisan Cuma. Pazartesi Güneş’in Şiron’la olan etkileşimi bizi şifaya açıyor. Salı ve Çarşamba yaratıcılık alanıyla ilgili işler, grup çalışmaları için uygun. Perşembe günü 1 Nisan , hayatınızla ilgili alacağınız kararlar ve sorumluluklar için gayet doğru bir gün. Cuma günü Venüs’ün Kuzey Ay Düğümü ve Güney Ay Düğümüyle olan olumlu etkileşimi ikili ilişkilerimiz ve iş birliklerimiz için geleceğe yönelik karar vermemiz açısından önemli. Merkür’ün Plüton ile olan olumlu etkileşimi bizleri zihinsel olarak dönüştürüp gelişmeyi vaat etmekte. Cumartesi günü Ay Yay burcuna geçerken kendimizi daha huzurlu ve daha iyicil hissedebiliriz. Güneş’in KAD ve GAD olan olumlu etkileşimi geleceğe dair umutla bakmamıza aracı. Pazar günü iletişim gezegeni Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle uykudan uyanıp daha aktif düşünerek hızlı harekete geçmemize aracı haftanız güzel geçsin.

Koç ‘’Gökyüzü Sizden Yana’’

Merhaba Sevgili Koçlar, haftaya ikili ilişkileriniz ve ortaklaşa iş yaptığınız kişilerle ilgili çıkan sorunlarla başlıyorsunuz. Bu durum sizi yıpratsa da siz bir Koçsunuz ve gökyüzü sizin yanınızda. Salı ve Çarşamba günleri ödemelerle ilgili bir takım ani harcamalar çıkabilir dikkat. Perşembe ve Cuma günleri yurt dışı konuları, uzak akrabalarınız ve yüksek eğitim ile ilgili bir takım hobiler geliştirebilirsiniz. Pazar günü kendi burcunuza girecek olan Merkür’ün sayesinde iletişimde daha net ve daha hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Boğa ‘’Yeni Bir Düzene Doğru’’

Sevgili Boğalar, haftaya Terazi Dolunay’ının etkisiyle başlıyorsunuz. Günlük düzeninizle ilgili sorunlar, iş ortamınızla ilgili birtakım sıkıntılar yaşamanız söz konusu. Salı ve Çarşamba günleri ikili ilişkilerinizle ilgili konular gündeminize oturabilir. Salı ve Çarşamba günü iş yaptığınız kimselerle yapacağınız görüşmelerde bazı konulara netlik getirebilirsiniz. Perşembe günü kariyer evinizle ilgili birtakım konularla yüzleşebilir partnerinizle birlikte kariyerinizin kalıcılığını düşünerek daha mantıklı iş birlikteliklerine gidebilirsiniz. On ikinci evinize giriş yapan Merkürle beraber iş hayatınızda çalışma ortamınızla ilgili yeni değişiklikler yeni kararlar almanız olası.

İkizler ‘’İş Hayatında Başarılar’’

Sevgili İkizler, haftaya Dolunay’ın etkisiyle başlıyorsunuz. Sevgilinizle veya çocuklarınızla ilgili birtakım anlaşmazlıklar yaşanması söz konusu. Salı-Çarşamba günleri iş hayatınızla ilgili sorunlarla uğraşabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günü ikili ilişkilerinizle ilgili sorunları masaya koyup çözme zamanınız. Pazar günü Koç’a girecek olan Merkür’ün etkisiyle hayatınızla ilgili arzu ettiklerinizi yaşayabileceğiniz zamanlar geldi de geçiyor bile farkındalığınızı çalıştırma zamanları. Bu dönem iş hayatınızda sosyal çevrenizden gelen destekle birlikte ortak çalışma gruplarına katılmanız ve bunlardan verim almanız söz konusu.

Yengeç ‘’İş Hayatında Yeni Başlangıçlar’’

Sevgili Yengeçler, haftaya Dolunay’ın etkisiyle başlıyorsunuz. Ev yerleştirme, düzenleme, alım-satım ile ilgili konular, aile büyüklerinizle ilgili birtakım problemler ortaya çıkabilir. Salı ve Çarşamba günleri çocuklarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günlerinde iş ortamınızda daha iyimser ve daha akıcı bir seyir içinde olacaksınız. Pazar günü ikili ilişkilere dikkat. Gün içerisinde Merkür’ün Koç’a geçmesiyle kariyerinizle ilgili yeni bir sözleşme gerçekleştirebilir eskiyi iptal edebilirsiniz.

Aslan ‘’Uluslararası Konularda Başarı’’

Sevgili Aslanlar, haftaya iletişim evinizde gerçekleşen Dolunay’ın olumsuz etkisiyle başlıyorsunuz. İş görüşmeleriniz yakın çevrenizle olan iletişimde birtakım sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz bu sıkıntıların olumsuz yansıması evinize de yansırken Salı ve Çarşamba günleri aile büyüklerinizle ilgilenmek zorunda kalabilir aynı zamanda emlak alım, satım ve taşınma gibi konularla da ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Nisan’ın biri itibariyle kendinizi daha keyifli daha aşk insanı olarak görmeye başlayacaksınız. Hafta sonu sevdiklerinizle, dostlarınızla buluşarak hasret giderebilir keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Pazar günü Koç burcuna geçiş yapacak olan Merkür’ün etkisiyle uluslararası iş konularında kendinizi iyi ifade edeceksiniz.

Başak ‘’Gidenlere Değil Gelecek Olanlara Odaklan’’

Sevgili Başaklar, sevgili başaklar haftaya parayla ilgili sorunlarla başlıyorsunuz. Salı ve Çarşamba günleri iletişim konusunda kendinizi daha iyi ifade etme fırsatı bulabilirsiniz. Hafta sonuna doğru aile büyüklerinizi ziyaret edebilir onların bakımlarıyla ilgilenebilirsiniz. Pazar günü sevdiklerinize zaman ayırma vakti. İletişim gezegeni Merkür’ün Koç burcuna girişiyle vergi, kredi konularına bir çözüm yaratabilecek bir sözleşme yapabilir ya da ortak gelirle ilgili yeni bir sözleşme yapabilirsiniz.

 

 

Terazi ‘’Yeni Başlangıçlara Merhaba’’

Sevgili Teraziler, kendi burcunuzda gerçekleşen Dolunay’ın etkisiyle gerek iş hayatınız gerekse ikili ilişkilerinizle ilgili sorunlar su üzerine çıkacak. Salı ve Çarşamba günlerindeki para evinizdeki hareketlilik sizi sevindirebilir. Hafta sonuna doğru iletişim evinize doğan Ayla beraber kendinizi daha rahat bir şekilde ifade edebilir ve iş hayatınızla ilgili gayretlerinizin karşılığını alabilirsiniz. Hafta sonu evinizin düzeniyle ilgilenebilir, yeni bir yerleşim organizasyonu yapabilirsiniz. Koç burcuna giren Merkür’ün transitiyle birlikte ikili ilişkilerinizde ve iş hayatınızla ilgili eski bir dönemi kapatıp yeni bir dönemi başlatabilirsiniz.

 

Akrep ‘’Sağlığa Dikkat’’

Sevgili Akrepler, haftaya yaşadıklarınızın sonuçlarını analiz ederek başlıyorsunuz. Unutmayın ki öldürmeyen şey güçlendirir. Salı ve Çarşamba günlerinde para evinizde gerçekleşecek olan hareketlilik sizi sevindirebilir. Perşembe günü Nisan’ın biri ve Güneş’in Satürn ile olan olumlu açısı iletişim evinizde gerçekleşmekte, yeni bir işe girebilir, önemli kimselerden destek alabilirsiniz. Pazar günü Koç burcuna geçen Merkür’ün etkisiyle eğer bir evcil hayvana yuvaysanız onunla ilgili birtakım sorunlar nüksederek günlük akışınızı bozabilir. Bu hafta sağlığınıza dikkat edin.

 

 

Yay ‘’Finansal Artış’’

Sevgili Yaylar, haftaya sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla var olan sorunlarınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Grup çalışmalarınızla ilgili bir takım yolunda gitmeyen sorunlar olabilir. Salı ve Çarşamba günlerinde para hanenize giren Ay’ın etkisiyle daha rahat daha dostane bir tavır sergileyebilirsiniz aynı zamanda bu günlerde sizden saklanmış konular tek tek aydınlığa çıkabilir. Nisan’ın biri itibariyle kendinizi daha mutlu ve daha iyi hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru maddi kazançlarınız artış gösterebilir. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle işsiz olan Yaylar part-time  full time işe girebilir ve kendi geleceğine doğru adım atabilir.

 

 

Oğlak ‘’Aileye Özen Gösterme Zamanı’’

Sevgili Oğlaklar, haftaya kariyer evinizde gerçekleşen sorunlara odaklanarak başlıyorsunuz. Kariyerinizle ilgili sorunların üstesinden soğuk kanlılıkla ve sabırla gelebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günlerinde iş birliği yapmış olduğunuz kişilerle daha uyumlu olacağınız bir süreç başlıyor. Hafta sonuna doğru farkındalığınızın artarak kendinize vakit ayıracağınız zamanlar söz konusu. Koç burcuna giren Merkür’ün etkisi evle ilgili alışveriş, yeni düzenlemeler ayrıca aile büyüklerini ziyaretle geçireceğiniz bir dönemin habercisi.

Kova ‘’İşte Güzel Fırsatlar‘’

Sevgili Kovalar, haftaya uluslararası konularla ilgili ortaya çıkan yüksek eğitim sosyal medya konuları gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günlerinde kariyer evinizde gerçekleşecek olan gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Hafta sonuna doğru enerjiniz yükselirken sevdiğiniz dostlarla görüşebilir, grup çalışmalarını başarıyla yönetebilirsiniz. Pazar günü Koç burunca girecek olan Merkür ile birlikte iletişim alanınız hareketleniyor. Kısa seyahatler yapabilir yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir.

 

Balık ‘’Gelirlerde Artış’’

Sevgili Balıklar, haftaya ödemeler, vergiler, kredilerle ilgili sorunlarla yüzleşerek başlıyorsunuz. Salı ve Çarşamba günlerinde sosyal medyayla ilgili konularda ve yüksek eğitiminizle ilgili konularda gelişmeler kaydedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kariyer evinizdeki hareketlilik ve önemli gelişmeler söz konusu. Para evinize geçiş yapan Merkürle beraber finansal anlamda kazançlarınızda artış olabilir.

 

Bir Cevap Yazın