Haftalık Burçlar I 3-9 Mayıs 2021

 

Sıkı bir hafta ,işlere yoğunlaşacağımız ,ikili ilişkilerde güzel gelişmeler yaşanacağı gibi aynı zamanda tartışmalarında yaşanacağı bir hafta, İkizler burcuna giriş yapacak Merkür ve Venüs’ün etkileri ile doğum haritalarımızda İkizlerin bulunduğu konular harekete geçiyor. Haftaya Kova burcu ile başlayıp, Koç burcu ile bitiyoruz .Pazartesi günü haftanın en gerilimli günü diyebiliriz özellikle sabah saatlerine özellikle dikkat sabah işte akşam evde eşle ,sevgili ile tartışmalara açık bir gün dikkat. Salı günü Merkür ‘ün İkizler burcuna girişi ile kendimizi daha çok konuşan tartışan bilgi almak isteyen bir halde bulabiliriz. Yalnız bu dönem yüzeysel bilgi alacağımız bir süreç. İletişim  hızlanacak. Merkür’le ilgili yazımı pazartesi postunda paylaşıcam. Çarşamba günü Ay Balık burcunda ilerliyor daha duygusal olacağımız bir gün, sabah saatlerinde iletişim dilimize dikkat edelim. Perşembe günü olumlu bir gün süprizler ,işler açısından yoğun geçebilir. Cuma günü sabah saatleri dua birbirimizle yardımlaşma daha iyi bir insan olma açısından güzel bir dilim. Sabah 10:36’da Ay boşluğa geçerek Koç burcuna 14:52’de geçiyor. Hafta sonu bebek sahibi olmak isteyenler için uygun açılar var ,değerlendirmek isteyenlerin bilgisine sunulur :)Pazar günü Venüs İkizler burcuna geçiş yapıyor 2 Haziran’a kadar şans ve aşk enerjisini biz fanilere gönderecek ,eşimizle sevdiklerimizle keyifli geçireceğimiz bir gün. Burcunuzu okumak için hikaye kısmında

ki postu yukarı kaydırınız. Mutlu Haftalar

 

 

Koç ‘’İş koşturmaca  zamanı’’

Sevgili Koçlar, haftaya iş birlikleri grup çalışmalarınızla ilgili gerilimlerle başlıyorsunuz. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiş yapıyor ve size iş hayatınızda hızlı hareket etmenize aracı olacak, görüşme trafiğiniz toplantılarınız artıyor, tatil planları gündeminizi oluşturabilir. Çarşamba günü biraz kendinize vakit ayırma dinlenme zamanı her ne kadar evde de olsak biraz izole olmak da yarar var. Hafta sonuna doğru kendinize odaklanıyorsunuz ,ilişkiniz ,çalışma arkadaşlarınızla gündemi koklayarak işe ağırlık verebilirsiniz. Keyifli bir hafta olsun.

 

Boğa ‘’ Kazanç Dönemi başlıyor  ’’

Sevgili Boğalar, Pazartesi kariyerinizle ilgili ve dolaylı da olsa aile  büyükleriniz her zamanki sorunlarla ilgileneceksiniz. Salı günü finansal anlamda size ek gelir getirecek güzel fırsatlar 11 Temmuza kadar kapınız çalacak , bu zamanı iyi değerlendiriniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla görüşerek keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Hafta sonu kendinizi dinleme manen ve madden bir hesaplaşma yaşayarak ilerleyen günlerde kendi hayatınızla ilgili bir takım kararlar almanız olası. Keyifli bir hafta olsun.

 

İkizler ‘’Parlamaya Başlıyorsunuz’’

Sevgili İkizler, Pazartesi iş hayatınızı ilgilendiren yurt dışı konuları ve sosyal medya ile ilgili bir takım sıkıntılı süreçler yaşayarak başlamanız olası. Salı günü Merkür’ün kendi burcunuza giriş yapmasıyla güçleneceksiniz, hayatınızın her alanında yeni bir dönem başlıyor. Çarşamba günü kariyer evinizin parlayacağı kendinizi iyi hissedeceğiniz zamanlar bu parlama yazın sonuna kadar sizi destekleyebilir. Hafta sonu gruplarla proje için görüşmeye ,sevdiğiniz dostlarınızla görüşme zamanları. Keyifli bir hafta olsun.

 

 

Yengeç ‘’Kendinizi Keşfetme Zamanı’’

Sevgili Yengeçler , haftaya ödemeler evinizdeki hareketlilikle başlıyorsunuz hem ödeme hem de başkalarından elde ettiğiniz gelirler konusunda sevinebilirsiniz. Salı günü Merkür’ün İkizler burcuna girmesiyle mental anlamda kendinizi ışınlamak istediğiniz tatil gezme konularına odaklanabilirsiniz. Aslında Merkür’ün seyri size kendinizin değerini hatırlatacak.11 Temmuza kadar kişisel gelişimin enlerini yaşayacaksınız, Çarşamba günü sosyal medya ve yurtdışı konuları ve eğitim le ilgili gelişmeler yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hafta sonunda  kariyerinize odaklanabilir ailenizden de destek alarak geçirebilirsiniz. Keyifli bir hafta olsun.

Aslan ‘’Keyifli Zamanlar’’

Sevgili Aslanlar , haftaya iş hayatınızdaki aksilikler  ve eşinizle aranızda geçen tartışmalarla başlıyorsunuz. Salı günü Merkür’ün İkizler seyri grup çalışmalarınıza ağırlık vereceğinizi ,sosyalleşeceğinizin belirtiyor 11 Temmuza kadar keyifleneceğiniz aynı zamanda iş birlikleri açısından kazançlı çıkacağınız bir dönem. Çarşamba günü ödemelerinize ağırlık vereceksiniz. Başkalarından elde ettiğiniz gelirlerden yana problemler yaşanabilir. Hafta sonu yurt dışı konularına ağırlık verebilir ,sosyal medya yeni eğitimler almaya odaklanabilirsiniz. Keyifli bir  hafta olsun.

 

 

Başak ‘‘Mutluluk Zamanları Başlıyor’’

Sevgili Başaklar, haftaya iş ortamınız günlük akışla ilgili problemlerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü Merkür’ün İkizler seyri kariyer evinize güzellikler başlatıyor ,hem evlilik hem de kariyerle ilgili Temmuzun sonuna kadar size şans veriyor. Hafta sonu ödemeleriniz ve korkularınızla yüzleşeceğiniz zamanlar sakinlikle yazının güzünden faydalanarak kendinizi dönüştürmenizi tavsiye ederim. Keyifli bir hafta olsun.

 

Terazi ‘’Yurt dışı konularında başarı zamanı’’

Sevgili Teraziler, haftaya sosyal medya konularıyla ilgilenebilir, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili sıkıntılarla uğraşmanız olası. Salı günü Merkür’ün İkizler seyri ile yurt dışı konularınız ,sosyal medya yüksek eğitimle ilgili başlangıç ve gelişmeler elde etmeniz olası. Çarşamba günlük akışınızı düzenleyeceğiniz bir sürecin içerisine gireceksiniz. Hafta sonu iş birliklerinize ve ortaklarınıza ayıracağınız zamanlar. Mutlu bir hafta dilerim.

 

Akrep ‘’ Giderleri  Kontrol Zamanı‘’

Sevgili Akrepler ,Pazartesi günü aile sorunlarınız ve evle ilgili konularla ilgileneceğiniz bir dönem. Salı günü Merkür’ün İkizler seyri  ile ödeme alanınız hareketleniyor ,maddi gelirleriniz vergi ve borçlarınızla ilgili gelişmeler yaşayacağınız bir dönem başlıyor. Çarşamba günü aşk hayatınız ,varsa çocuklarınızdan yana yaratıcılığınızın da tetikleneceği güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu kendinize vakit ayıracağınız  günlük akışınızı revize edebilirsiniz. Keyifli bir hafta olsun.

 

Yay ’’ Mutluluk Zamanı ’’

Sevgili Yaylar, haftaya ticari konularınız ,yakın çevrenizle ilgili iletişimde problemler yaşayabilirsiniz. Salı günü Merkür’ün İkizler seyri size uzun dönemli bir ilişkiye start verebilirsiniz.11 Temmuz’a kadar bu alan hareketleniyor ayrıca il hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacaksınız.Hafta sonu  aşk hayatınıza odaklanacak ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz.Keyifli bir hafta olsun.

 

Oğlak ‘‘Maddi Kazançlar Zamanı’’

Sevgili Oğlaklar, haftaya finansal olarak rahatladığınız bir gün, sevdiklerinizden yana maddi destek görebilirsiniz. Salı günü Merkür ‘ün İkizler burcuna geçişi ile iş ortamınızla ilgili yeni kıdem alabilir güzel bir başarı elde edebilirsiniz. Çarşamba günü finansal olarak sevinebilirsiniz. Hafta sonu yakın çevrenizin problemleriyle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca işinize odaklanarak yeni pazarlama ve ticaret çalışmalarına ağırlık verebilirsiniz.Keyifli bir hafta olsun.

 

 

 

Kova ‘’Aşkta Mutluluk Zamanı’’

Sevgili Kovalar haftaya hayatınızla ilgili güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı günü Merkür’ün İkizler burcuna girmesiyle ,aşk hayatınızla ilgili güzel başlangıç teklifler de almanız olası. Çarşamba günü parasal olarak sevineceğiniz ek gelir kazançları elde edeceğiniz bir gün sevinebilirsiniz. Hafta sonu kardeşlerinizle görüşebilir ,işinizle ilgili bir takım proje ve çalışmalara ağırlık verebilirsiniz. Keyifli bir hafta olsun

 

Balık ‘’Hayatınızda Yeni Bir Dönem Başlıyor ‘’

Sevgili Balıklar, haftaya içinize kapanacağınız enerjinizi kendinize döndüreceğiniz zamanlar. Salı günü Merkür’ün İkizler burcuna geçiş yapıyor bu dönem taşınma ,yeni bir ev alma , aile kurma ile ilgili ilk adımları atabilirsiniz. Çarşamba günü hayatınızla ilgili güzel gelişmeler deneyimleyeceğiniz bir gün.Hafta sonu finansal olarak kendinizi sorgulayacağınız,hem maddi hem de manevi olarak plan yapma zamanları.Keyifli bir hafta olsun.

Bir Cevap Yazın