Haftalık Burçlar I 5-11 Nisan 2021  ‘’Aşk ,İş Zamanı’’

 

 

Merhaba sevgili dostlar, aşk kokan ruhumuzu canlandıran Nisan’ın ikinci haftasına hoş geldiniz. Bu hafta Venüs’ün ve Merkür’ün Transitleriyle gökyüzü şenleniyor ancak Mars’ın Neptün ile olan olumsuz etkileşimi sağlımıza özen göstermemizin işaretçisi. Haftaya Ay Kova burcunda başlayıp, Koç burcunda bitiriyoruz. Venüs’ün Mars ile olumlu etkileşimi Salı günü gerçekleşiyor. Özel görüşmelerinizi ikili ilişkilerinizdeki çekimi arttırmak için Salı gününü kullanabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş’in Ceres’le kavuşumu ruhumuzu canlandırıyor baharı dolu dolu hissedeceğimiz bir gün .Cuma günü Merkür’ün Şiron’la olumlu etkileşimi mental olarak zorlandığımız konuları kolaylaştırıyor. Cumartesi günü Venüs’ün Jüpiter’le olumlu etkileşimi akşam 21:53’te gerçekleşiyor bu saatleri aşk için kullanabilirsiniz.Pazar günü Merkür’ün Kuzey Ay Düğümü ve Güney Ay Düğümüyle olan olumlu etkileşimleri gelecekle ilgili daha iyimser daha akıcı bir yol haritası çizebilmemize aracı.Bu haftayı iyi değerlendirin.

 

Koç ‘’Keyifli Bir Hafta’’

Sevgili Koçlar , haftaya sosyalleşerek başlıyorsunuz sevdiğiniz arkadaşlarla görüşebilir ve grup çalışmalarınızda kendinizi gösterebilirsiniz. Salı günü aşk için özel saatler,22:00 sonrasını iyi değerlendirin  sevgilinizle ilişkinizi kuvvetlendirme zamanları.Çarşamba Perşembe doğru  izole olup kendinizle baş başa kalma zamanı , içsel sesinizi dinlemeniz size iyi gelecek,enerjiniz yükseliyor. Cuma günü sağlığa dikkat, Hafta sonu kendi burcunuza geçen Ay ile birlikte enerji akışı artıyor, sevdiklerinizle görüşebilir, aile büyüklerinize vakit ayırabilir, gelecekle ilgili planlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz. İyi bir hafta olsun.

 

Boğa ‘’İşlere Odaklanma Zamanı’’

Sevgili Boğalar,haftaya kariyer evinizde gelişmeler ile başlıyorsunuz.Patron , müdürler üstlerinizle çatışmalar yaşayabilirsiniz gerginliklere dikkat.Salı günü sevgiliniz ile güzel vakit geçirme zamanları,22:00 sonrasını iyi değerlendirin. Öğleden sonra ve akşam saatleri aşk için uygun. Hafta ortasından itibaren grup çalışmalarınızda başarı göstereceğiniz, akşam saatlerinde arkadaşlarınızla vakit geçireceğiniz keyifli zamanlar sizi bekliyor. Cuma günü sağlığınıza dikkat hafta sonu izole olma kendinizi dinleme zamanı kariyerinizle ilgili plan yapabilirsiniz. İyi bir  hafta olsun.

 

İkizler ‘’Eğlenceli Bir Hafta’’

Sevgili İkizler, haftaya yüksek eğitim yurtdışı sosyal medya ile konularında gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı günü sevgilinizle aşkı yaşamak için uygun saatler 22:00 sonrası değerlendiriniz. Çarşamba ve Perşembe günü kariyerinizle ilgili zorlanabilir, iş arkadaşlarınızla gerilim yaşayabilirsiniz. Cumartesi sağlığa dikkat. Hafta sonu kendinize ve sevdiklerinize vakit ayıracaksınız. Dostlarınızla keyifli zamanlar geçirip gelecek planları yapabilirsiniz. Keyifli bir  hafta olsun.

 

Yengeç ‘’Kariyere Odaklanma Zamanı’’

Sevgili Yengeçler , haftaya ortak gelirlerinizle ilgili olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz , banka , kredi gibi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Salı günü aşkta keyifli zamanlar saat 22:00 sonrasını aşk için  değerlendirin. Çarşamba ve Perşembe günleri sosyal medyanızla ilgilenebilir yurtdışı işlemlerinizle uğraşabilirsiniz. Hafta sonu kariyerinizle alakalı izole olup çalışma zamanları.Keyifli bir hafta olsun.

 

Aslan ‘’Aşkta ve İşte Tam Gaz İleri’’

Sevgili Aslanlar , haftaya özel hayatınız ve iş ortaklarınızla ilgili gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı günü aşkta keyifli zamanlar. 22:00 sonrası değerlendirin. Çarşamba ve Perşembe günü harcamalarınızı gözden geçirip gelir ve giderleri kontrol ederek ödemelerinizi yapabilirsiniz.Hafta sonuna doğru yurtdışı konularıyla ilgilinebilir sosyal medyanızı aktifleştirmek için yeni planlamalar yapabilirsiniz. Pazar günü yakınlarınızla görüşebilir şehir dışındaki akrabalarınızla iletişim içerisinde olabilirsiniz. Keyifli bir  hafta olsun.

 

Başak ‘‘Herşey Yolunda’’

Sevgili Başaklar , haftaya iş hayatınızla ilgili gelişmeler , grup çalışmalarınızla ilgili sorunlarla boğuşabilirsiniz. Salı günü aşkla ilgili özel zamanlar saat 22:00 sonrası ilişkinizi kuvvetlendirme zamanları. Çarşamba Perşembe günleri ikili ilişkiniz ve iş ortaklarınızla uyumlu çalışma , beraber hareket etmeniz söz konusu. Cuma günü Mars’ın Neptün’le olumsuz etkileşimi sağlığınızı etkileyebilir, dikkat. Hafta sonu bütçenizi gözden geçirme gelecekle ilgili yol haritanızı çizme zamanları. Keyifli bir hafta olsun.

 

Terazi ‘İşiniz Odağınız’

Sevgili Teraziler, haftaya aşk hayatınız, çocuklarınız, hobilerinizle  ilgili güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı günü aşk için güzel bir gün saat 22:00 sonrası aşkınızı güçlendirmek için uygun saatler. Çarşamba Perşembe günleri  iş ortamınızdaki aksilikler olası, günlük akışınızda değişikler yaşayabilirsiniz. Cuma günü sağlığınıza özen gösteriniz. Hafta sonu özel hayatınız ve iş ortaklarınızla   ilgilenme vakti geleceğinizle ilgili yeni projelere odaklanabilirsiniz. Keyifli bir hafta olsun.

Akrep ‘Aşk’ta Mutluluk Zamanı‘’

Sevgili Akrepler ,haftaya ev ,emlak işleri alım satım taşınma mirasla ilgili konularla başlıyorsunuz. Aile büyüklerinizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Salı günü aşkla ilgili özel zamanlar saat 22:00 sonrasını tutkunuzun artması için kullanın. Çarşamba Perşembe aşk hayatınız şenleniyor partnerinizle uyum içerisinde olacaksınız. Cuma günü sağlığınıza özen gösterme zamanı dalgınlıklara dikkat. Hafta sonu  günlük akışınız hareketleniyor ,baharı hissedeceğiniz zamanlar. İş ortamınızda kendinizi daha iyi gösterecek yeni stratejiler üretebilirsiniz.Keyifli bir hafta olsun.

 

Yay

Sevgili Yaylar, haftaya işinizle ilgili yoğunlukla başlıyorsunuz. Kardeşlerinizden yana haberler alabilirsiniz. Salı günü aşk için güzel bir gün 22:00 sonrası tutkunuzu arttırmak için bu saatleri değerlendirin. Çarşamba Perşembe yuvanızla ilgilenme zamanı , aile büyüklerinizi ziyaret edebilirsiniz. Ailenizin emlak işleri ile  konularının öne çıkacağı bir hafta yaşayabilirsiniz. Cuma günü sağlığınıza özen gösterin. Hafta sonu aşk hayatınızın hareketleneceği enerjinizin yükseleceği zamanlar. Keyifli bir hafta olsun.

 

Oğlak ‘’İşlerinizde Önemli Gelişmeler’’

Sevgili Oğlaklar, haftaya finansal gelişmelerle başlıyorsunuz. Yeni iş fırsatları kapınızda. Salı günü aşk zamanı saat 22:00 sonrası tutkunuzun artacağı zamanlar. Çarşamba Perşembe iş trafiğiniz  artıyor, yoğun görüşmeleriniz kısa seyahatleriniz artabilir. Cuma günü sağlığınıza dikkat. Hafta sonu aileniz ve evinizle ilgilenme zamanı. Keyifli bir hafta olsun.

 

 

 

Kova ‘’Güzel Zamanlar’’

Sevgili Kovalar haftaya hayatınızı olumlu anlamda etkileyen gelişmelerle başlıyorsunuz.Salı günü aşk için güzel bir gün 22:00 sonrası aşkınızın tutkusunu arttırma zamanı.Hafta ortası para hanenizdeki gelişmeler sevindirici.Cuma günü sağlığa dikkat. Hafta sonu yakınlara kaçamak yapabilir,keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.Keyifli bir hafta olsun.

Balık ‘’Karar Zamanı’’

Sevgili Balıklar ,haftaya içinize kapanmış olarak düşük bir mod da başlıyorsunuz. Salı günü aşk için güzel bir gün saat 22:00 sonrası tutkunuzu taze tutmak için değerlendirebilirsiniz. Çarşamba Perşembe günü enerjiniz yükseliyor baharı dolu dolu hissedeceksiniz. Cuma günü sağlığınıza özen gösterme zamanı. Hafta sonu maddi ve manevi anlamda kendinizi masaya yatıracağınız tefekkür zamanları gelecekle ilgili planlar yapabilir hayatınıza yeni bir yön verme adına seçenekleri değerlendirebilirsiniz.Keyifli bir hafta olsun

 

Bir Cevap Yazın