Haftalık Burçlar I 8-14 Mart 2021

 

 

Merhaba Mart’ın ikinci haftasına giriş yapıyoruz haftanın ilk günü 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu olsun. Kadının değerini bir gün değil her gün anlaşılması dileği ile haftaya Ay Oğlak burcunda  başlıyoruz Pazartesi günü haftanın en olumlu günlerinden bir tanesi Ay’ın Güneşle olan olumlu etkileşimi bütün güne yansıyacak. Salı günü Venüs’ün Kuzey Ay Düğümü ve Güney Ay Düğümüyle olan olumsuz etkileşimi ikili ilişkilerimize gerginlik olarak yansıyabilir beklenmedik harcamalar gün içerisinde gerçekleştirebiliriz .Çarşamba günü akşam saatlerinde Ay’ın Jüpiter ‘le olan kavuşum açısı bizlere şans dağıtmakta .Perşembe günü sabahın ilk saatlerinde Güneş’in Neptün’le kavuşumu saat 03:00 ‘te, ayaktaysanız bu saati değerlendirin bu saatte hayallerinize odaklanıp vizyon çalışması yapmanızı tavsiye ederim .Cuma günü Ay’ın Mars’la olan karesi günü olumsuz kılmakta kazalara tartışmalara açık bir gün dikkat ediniz. Cumartesi günü Balık burcunda gerçekleşen yeni Ay saat 13:21 de gerçekleşmekte yeni bir dönem baharla birlikte bize göz kırpmakta. Pazar günü sevdiklerimizle buluşma büyüklerle bir araya gelip büyük sofralarda buluşma zamanı özellikle öğleden sonraki saatler görüşme ve konuşmalar için uygun

 

Koç ‘’İçsel Aydınlanma Zamanı’’

Merhaba Sevgili Koçlar haftaya kariyer evinizdeki olumlu gelişmeler ile başlıyorsunuz Salı ,Çarşamba günleri grup çalışmaları yaptığınız kişilerle verimli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz .Çarşamba akşamı arkadaşlarınızla buluşacağınız güzel zamanlar Güneşin Neptün’le kavuşumu 12. Evinizde gerçekleşecek farkındalığınızın artacağı kendinizi daha huzurlu ya da melankoli hissedebilirsiniz. Çarşamba gecesi ayakta kalanlar bu saatte dua ve niyet etmenizi tavsiye ederim. Cumartesi günü 12. Evinizde gerçekleşen Yeniay kendinizle ilgili önemli kararlar almanıza aracı  bu dönem  sağlınıza daha özen göstermenizi tavsiye ederim. Önümüzde ki günlerde meditasyon ve zikir çalışmaları size iyi gelecektir.

Boğa ‘’Hayaller  Gerçekleşiyor’’

Sevgili Boğalar yurtdışı konuları, yüksek eğitim ,sosyal medya ile ilgili güzel haberler alarak haftaya başlıyorsunuz. Salı Çarşamba günü kariyerinizde güzel gelişmeler söz konusu ani harcamalara dikkat ediniz. Çarşamba günü gecenin ilerleyen saatlerinde gerçekleşen Güneş Neptün kavuşumu arzular ve dilekler evinizde gerçekleşiyor 03:00 ‘te gökyüzünden kendiniz için isteme vakti. Cumartesi günü Balık burcunda gerçekleşen Yeniay 11. Evinizle doğmakta hiç beklemediğiniz bir anda hayalleriniz gerçekleşebilir yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz bu Yeniay size iyi gelecek.

İkizler ‘’Kariyernizde Yeni Fırsatlar’’

Sevgili İkizler , ödemeleriniz harcamalarınızla ilgili gelişmelerle haftaya başlıyorsunuz .Salı Çarşamba günleri yurtdışı konuları ,sosyal medya, yüksek eğitimle ilgili alanlardan alacağınız güzel haberlere sevinebilirsiniz. Perşembe günü kariyer evinizde gerçekleşen Güneşin Neptün kavuşumu kariyerinizle ilgili doğum haritanıza göre mutluluk ya da üzücü konuları yaşatabilir. Cumartesi günü kariyer evinizde gerçekleşen Yeniay  size   yeni başlangıçları ve şansları sunmakta.

 

Yengeç ‘’Yurtdışıyla İlgili Konulardan Yana Güzel Fırsatlar’’

Sevgili Yengeçler haftaya ilişki evinizde ve işinizle alakalı güzel gelişmeler ile başlıyorsunuz. Salı Çarşamba günü harcamalara ekstra ödemelere dikkat. Perşembe günü  ilk saatlerde gerçekleşen Güneş Neptün kavuşumu özellikle yurtdışı kanallarından gelecek güzel haberleri, eğitimle ilgili güzel gelişmeleri müjdelemekte yaratıcılığınızın artacağı bir dönem saat 03:00 te ayakta iseniz  dua etmeyi unutmayın. Cumartesi günü 9. Evinizde gerçekleşen Yeniay yüksek eğitim yurtdışı konuları sosyal medyayla ilgili yeni fırsatları size sunmakta.

 

Aslan  ‘’Ödemelere Dikkat’’

Sevgili Aslanlar haftaya sağlığınızla ilgili haberlerle başlıyorsunuz çalışma ortamınızda hijyene dikkat etmelisiniz bu dönemde izole olmanız sizin için daha iyi. Salı Çarşamba günü ikili ilişkilerinizle ilgili sevineceğiniz güzel zamanlar. Perşembe günü Güneş Neptün kavuşumu saat 03:00 te gerçekleşiyor , ayakta iseniz özellikle finansal konularla ilgili niyet etme zamanı. Cumartesi günü Balık burcunda gerçekleşen Yeniay kredi ve başkalarından elde ettiğiniz gelir alanında gerçekleşmekte ,kredi alımı, ödemesi, vergilerle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

 

Başak ‘’Aşk’ta Mutlu Son ’’

Sevgili Başaklar aşkla ilgili güzel gelişmelerle haftaya başlıyorsunuz, aşkta mutluluk zamanları çocuk sahibi olmak isteyenler bu ay hamilelik haberi alabilirsiniz. Salı Çarşamba günü sağlığa dikkat. Perşembe günü gerçekleşen Güneş Neptün kavuşumu saat 03:00 ‘te ayakta iseniz, dua zamanı. Cumartesi günü Balık burcunda gerçekleşen Yeniay , yeni iş fırsatlarını aynı zamanda uzun zamandan beri beklediğiniz evlilik teklifini getirebilir.

 

 

 

Terazi ‘’Yeni Bir Dönem Başlıyor’’

Sevgili Teraziler aile büyüklerinizle ilgili sorunlar, ,evle ilgi alım satım yerleştirme düzen veya bir takım miras işlemleriyle haftaya adım atıyorsunuz. Salı Çarşamba günü aşk hayatınızdaki gelişmeler sizi sevindirebilir. Perşembe günü gerçekleşen Güneş Neptün kavuşumu saat 03:00 ‘te bu saatte hayallerinizin gerçekleşmesi için ayakta iseniz dilek dileyebilirsiniz .Cumartesi günü Balık burcunda gerçekleşen Yeniay 6. Evinizi aydınlatmakta günlük iş akışınız çalışma ortamınızla ilgili yenilikleri getirmekte, bu dönem sağlıkla ilgili yeni bir tedavi veya beslenme şekline başlayabilirsiniz.

 

 

Akrep ‘’Aşkta Mutluluk’’

 

Sevgili Akrepler iş hayatınızla ilgili güzel haberlerle  haftaya başlıyorsunuz. Yakın çevrenizden alacağınız destek ,kardeş ya da arkadaşınız, enerjinizi yükseltecek. Salı-Çarşamba günlerinde aile büyüklerinizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Evinizle ilgili düzen, yerleştirme gibi konular gündeminizde olacak. Perşembe günü gerçekleşen Güneş-Neptün kavuşumu saat 03.00 te gerçekleşiyor, gece geç saatte ayaktaysanız dua ve dilek zamanı.Cumartesi günü Balık burcunda gerçekleşen Yeniay beşinci evinizde doğuyor, aşk tan varsa çocuklarınızdan yana güzel süprizler yaşamanız  olabilirsiniz. Kalbiniz boşsa yeni bir aşk kapınızı çalabilir.

 

 

 

 

Yay ‘’Evle İlgili Yenilikler’’

Sevgili Yaylar parayla ilgili güzel kazançlar elde ederek  haftaya başlıyorsunuz.Salı-Çarşamba günlerinde iş hayatınızla ilgili güzel haberler ticari kazançlar elde edebilirsiniz. Perşembe günü Güneş-Neptün kavuşumu  03.00’te gerçekleşiyor eğer ayaktaysanız dilek dilemenin tam zamanı. Cumartesi günü balık burcunda gerçekleşen Yeniay evle ilgili yeni düzenlemeleri yerleşim, taşınmayla ilgili konuları gündeminize getirebilir ayrıca aile büyüklerinizle daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

 

Oğlak ‘’İş Hayatında Yeni Fırsatlar’’

Sevgili Oğlaklar, haftaya hayatınızla ilgili önemli kararlar alarak başlayabilirsiniz.Dış görünüşünüzle ilgili değişikler yapabilirsiniz.Salı-Çarşamba günlerinde finans konularınıza ağırlık verebilir, gelir ve giderlerinizi düzenleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Perşembe günü Güneş-Neptün kavuşumu gerçekleşiyor eğer 03.00 de ayaktaysanız dilek dilemenin tam zamanı. Cumartesi günü üçüncü evinizde gerçekleşen Balık Yeniayı sizi sevindirecek. Yeniay işlerinizle ilgili yeni kazanç fırsatlarını doğururken, yakın çevrenizden  iş hayatınızla ilgili destek alabilirsiniz.

 

 

Kova ‘’Gelirlerde Artış‘’

Sevgili Kovalar, haftaya farkındalıkla başlıyorsunuz. Alacağınız yeni kararlar doğrultusunda tüm haftayı organize edebilirsiniz. Salı-Çarşamba günlerinde ilişkileriniz ve iş hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişikliğe gidebilirsiniz. Perşembe günü sabahın ilk saatlerinde Güneş-Neptün kavuşumu gerçekleşiyor eğer 03.00 de ayaktaysanız dilek dilemenin tam zamanı. Cumartesi günü balık burcunda gerçekleşen yeniay para hanenize doğmakta yeni iş fırsatları, yeni gelir kapıları açmakta.

 

Balık ‘’Hanenize Ay Doğuyor’’

Sevgili Balıklar, haftaya grup çalışmalarınızla ilgili güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı-Çarşamba günleri sağlık sorunlarınız baş gösterebilir. Gündelik akışınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Perşembe günü sabahın ilk saatlerinde Güneş-Neptün kavuşumu gerçekleşiyor eğer 03.00 de ayaktaysanız dilek dilemenin tam zamanı. Cumartesi günü kendi burcunuzda gerçekleşen yeniay size işte ve ikili ilişkilerinizde yeni başlangıçları müjdelemekte. Bu yeniay sizi öne çıkartacak.

Bir Cevap Yazın