Haftalık Burçlar I19-25 Nisan 2021 ‘’Boğa Zamanı”

 

Nisan’ın sonlarına doğru ilerlerken Boğa Burcunun kuvvetli etkisi ile haftaya başlıyoruz.Haftaya Ay Yengeç burcunda başlayıp,Terazi burcu ile bitiriyoruz.Ay büyüyen fazda Akrep  dolunayına doğru ilerlerken her şeyin yavaş yavaş açığa çıkacağı bir takım gerilim ve süprizlerin de bir arada olacağı bir hafta. Hayatımızı kontrol eden gezegenlerin burç değişimleri bazılarımıza yarayacak doğum haritası toprak ve su ağırlıklı olanlar bu haftadan itibaren daha düze çıkabilirler.Nihayet aldanma ve aldatılmaların bittiği daha doğrusu açığa çıkacağı bir sürece giriş yaptık.Haftalık seyir şu şekilde ilerleyecek,Pazartesi iletişim gezegenimiz Merkür  Boğa burcuna giriş yapacak,4 Mayıs’a kadar burada dinlenirken biz fanilere iletişimde hem sabrı hem sakinliği öğretecek,Aynı gün Güneşin ‘de Boğa burcuna girmesiyle Boğaların günleri başlıyor önümüzdeki bir ay boyunca yıldızınız parlayacak kendinizi daha iyi ve şanslı hissedeceğiniz zamanlar.Salı günü ilişkilere dikkat, iletişime özellikle dikkat açılar gün boyu çok sert. Bugün iş ve özel görüşmeleriniz varsa mümkünse ötelemenizi tavsiye ederim.Çarşamba günü Ay Aslan burcunda  ilerliyor Show zamanı aynalara daha çok bakma ihtiyacı duyacağımız zamanlar bugün kişisel bakım zamanı. Perşembe günü Mars’ın Yengeç burcuna geçişi ile 11 Hazirana kadar eylemlerimiz duygusal odaklı ve ailemizi düşünerek gerçekleştirmemiz  olası aynı zamanda bu konularda daha çok efor sarf edebiliriz. Hafta sonuna doğru zihinsel olarak daha yaratıcı ve otorite figürleri ile daha iyi anlaşacağımız zamanlar. Haftanın en dikkat edilmesi gereken günü Salı ,en olumlu günü ise Perşembe günü. Güzel bir hafta olsun.

Koç

Sevgili Koçlar, Haftaya aile temalarınız ve evle ilgili gelişmeler ile başlayacaksınız. Pazartesi günü Boğa burcuna Merkür ve Güneş’in girmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca gelirlerinizde yeni fırsatlar artışlar yaşayabilirsiniz. Salı günü aşk hayatınızda iş ve özel ilişkilere dikkat. Çarşamba Perşembe  hayattan keyif alacağınız eğleneceğiniz daha çok kendinizi öne çıkaracağınız şov zamanları. Perşembe günü iş ortamınızda bir takım sorunlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Cuma günü Mars Yengeç burcuna geçiyor. Emlak  konularında  kararsızlık yaşayabilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinize vakit ayıracağınız ikili ilişkinize özen göstereceğiniz zamanlar geleceğe yönelik olumlu kararlar alabilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinden öğleden sonraya kadar iletişimimize dikkat ediniz. Keyifli bir hafta dilerim.

Boğa

Sevgili Boğalar, bu haftadan itibaren sizin döneminiz başlıyor Güneş’in vee Merkür’ün burcunuza geçişi ile uzun zamandan beri elde etmek istediğiniz maddi manevi isteklerinize ulaşabilirsiniz. Salı günü aile büyüklerinizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz önümüzdeki iki günlük süreç içerisinde özellikle iletişimimize daha dikkat edin Perşembe günü aşkta keyifli zamanlar yaşamanız olası. Cuma günü Mars’ın Yengeç burcuna geçişi ile iletişimde sorunlarla karşılaşmanız olası. mümkünse yakın çevrenizle konuşurken sevgi dilinizi kullanmanızı tavsiye ederim. Cumartesi işyerinde üstlerinizden destek alacağınız kariyerinizle ilgili atılım yapacağınız zamanlar. Pazar günü sabahtan 16:00 ya kadar olan süreçte olumsuz enerjiler hakim eşiniz büyüklerinizle tartışmaktan kaçınmanızı tavsiye ederim. Keyifli bir hafta olsun.

İkizler

Sevgili İkizler, haftaya para evinizde gerçekleşen güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Boğa burcuna geçiş yapan Güneş ve Merkür’ün etkisi ile farkındalığınızın artacağı kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Salı günü Trafikte araba kullanırken ve iş yerinde iletişim içerisindeyken gerginliklere dikkat. Çarşamba Perşembe aile içinde nüks eden sorunlarla uğraşabilirsiniz. Cuma günü Mars’ın Yengeç seyri finansal konularda 11 Hazirana kadar daha temkinli olmanızı tembihliyor. Ani harcamalara dikkat. Hafta sonu aşk hayatınız hareketleniyor sevgilinizle keyifli zamanlar geçirebilir çocuklarınız varsa onlarla ilgilenme zamanı. İyi haftalar dilerim.

Yengeç

Sevgili Yengeçler, Haftaya hayatınızla ilgili güzel gelişmeler ile başlıyorsunuz iş hayatınız özel hayatınızla ilgili gerçekleşen gelişmelere sevinebilirsiniz. Salı günü finansal konularla ilgili karar vermeniz açısından sakıncalı bir gün bu kararları Çarşamba gününe ötelemenizi tavsiye ederim. Perşembe günü iş hayatınızla ilgili daha hızlı ve sağlam kararlar alabilirsiniz. Cuma günü kendi burcunuza Mars’ın girmesi ile 11 Hazirana kadar olumsuz enerjilere açıksınız sağlığınıza özen gösterin ve ilişkilerinizde tansiyonu yükseltmeyin. Hafta sonu ailenize vakit ayıracağınız evinizle ilgileneceğiniz zamanlar. İyi haftalar dilerim.

Aslan

Sevgili Aslanlar, haftaya kariyer evinizdeki parlama ve hareketlilikle başlıyorsunuz önümüzdeki bir ay boyunca kariyerinizde ilerlemeler kaydedeceksiniz. Terfi , prim söz konusu. Salı günü özel hayatınıza dikkat. Çarşamba Perşembe finansal anlamda zorluklarla baş edebilirsiniz. Cuma günü Mars’ın Yengeç seyri başlıyor. 11 Hazirana kadar zihinsel ve bedensel sağlınıza özen gösterin etrafınızdaki gizli düşmanlardan kendinizi koruyun hafta sonu yakın çevrenizde ilgilenebilir. Kısa tatillere çıkabileceğiniz keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz iyi haftalar dilerim

Başak

Sevgili Başaklar, haftaya Güneş’in ve Merkür’ün Boğa burcuna geçişinin etkisi ile başlıyorsunuz. Yurtdışı konuları sosyal medya yüksek eğitim konularında önümüzdeki bir ay boyunca güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Salı günü içinize kapanacağınız enerjinizi yüksek tutmalısınız. Perşembe günü enerjiniz yükseliyor kendinizi daha iyi hissedecek hayatınızdaki güzel gelişmelere tanık olacaksınız. Cuma günü Mars’ın Yengeç burcuna geçişi 11 hazirana kadar arkadaşlarınızla iyi geçinmeye iletişim dilinizi tatlı kullanmaya özen gösterin. Hafta sonu kendinize vakit ayıracağınız dinleneceğiniz zamanlar. İyi haftalar dilerim.

Terazi

Sevgili Teraziler, Pazartesi günü Boğa burcuna geçiş yapan Merkür ve Güneş’in etkisi ile gelir ve giderlerinizle ilgili olumlu anlamda gelişmeler yaşayacağınız bir aylık zaman dilimine başlıyorsunuz. Yapacağınız sözleşmeler kredi başvuruları vergi gibi konularda dönüşümleri yaşayabilirsiniz. Salı günü kariyerle ilgili özellikle üstlerinizle görüşme önemli toplantılarınız var ise Çarşamba gününe öteleyebilirsiniz. Çarşamba Perşembe farkındalığınızın artacağı sağlığınıza özen göstereceğiniz zamanlar. Cuma günü Mars’ın Yengeç burcuna geçişi ile birlikte 11 Haziran’a kadar kariyerinizle ilgili zorluklarla karşılaşmanız söz konusu iletişime özellikle dikkat. Hafta sonu kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırarak gelecekle ilgili danışacağınız önemli kişilerle görüşebilir ve yol haritanızı daha iyi bir şekilde çizebilirsiniz. İyi haftalar dilerim.

Akrep
Sevgili Akrepler, Haftaya Boğa burcuna giren Güneş ve Merkür’ün olumlu etkileri ile başlıyorsunuz. İkili ilişkileriniz iş hayatınız , ortaklıklar , iş birlikleri , grup çalışmaları açısından yıldızınızın parlayacağı güzel zamanlar özellikle önümüzdeki bir aylık süreç içerisinde evlenebilir , iş kurabilir ve yeni bir işe başlayabilirsiniz. Salı günü kariyer evinizde  zorluklarla karşılaşabilir. Çarşamba günü bu zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla görüşerek enerjinizi yükselteceksiniz. Cuma günü Mars’ın Yengeç seyri yurt dışı , yüksek eğitim ve sosyal medya konularında mücadele edeceğinizi gösteriyor. 11 Hazirana kadar bu konular gündeminizi oluşturacak. Hafta sonu özel hayatınızda ilişkilerde sevgi dilinizi kullanmanızı tavsiye ederim zihinsel bedensel olarak dinlenme zamanları. İyi haftalar dilerim.

Yay

Sevgili Yaylar, haftaya Boğa burcuna geçiş yapan Güneş ve Merkür’ün olumlu etkileriyle başlıyorsunuz. Sağlık açısından kendinizi daha iyi hissedeceğiniz zamanlar. Beraber çalıştığınız kişilerle uyum içerisinde çalışma dönemleri. Salı günü sosyal medyadaki paylaşımlarınıza özen gösterin. Çarşamba Perşembe günü işlerinize yoğunlaşarak kariyerinizle ilgilenme zamanı. Cuma günü Mars’ın Yengeç seyri banka sigorta ortaklaşa giderler kredi işlemlerinizle ilgili konularda zorlanmaları getirebilir. 11 hazirana kadar sağlığınız açısından acil değilse operasyonlarınızı ötelemenizi ve daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. İyi haftalar dilerim

Oğlak

Sevgili Oğlaklar, haftaya Güneş’in ve Merkür’ün Boğa burcuna geçişinin olumlu etkileriyle başlıyorsunuz. Aşk hayatınızda mutluluğu yakalayacağınız yeni hobiler edineceğiniz çocuklarınız varsa iyi iletişimde bulunacağınız bir aylık bir döneme giriyorsunuz. Salı günü finansal konularda banka işlemleriniz ortaklaşa masraflarınız gelirlerinizle ilgili enerjinizi olumlu anlamda yükselterek bu konularla ilgili kararlarınızı Çarşamba Perşembe günü vermenizi tavsiye ederim. Cuma günü Mars’ın Yengeç seyri 11 hazirana kadar özel hayatınız ve işbirlikleriniz , iş ortaklıklarınız açısından bazı tartışmaları gerginlikleri yaşatsa da konuya hakim davranışlarınızla bu durumları lehinize dönüştürebilirsiniz. Hafta sonu terazide kariyerinizle ilgili yeni kararlar almanız olası. Kendinizle ilgili bu dönem olumlu olaylara odaklanmanızı tavsiye ederim. İyi haftalar dilerim.

Kova

Sevgili Kovalar, haftaya Boğa burcuna geçiş yapan Güneş ve Merkür’ün olumlu etkileriyle başlıyorsunuz. Emlak alım satım kiralama ailenizle ilgileneceğiniz miras konularına odaklanacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Hafta ortasına kadar çok çalışabilir ve bu yüzden sağlık sorunlarınız gelişebilir. Çarşamba Perşembe günü özel hayatınızla ilgili yaşayacağınız güzel gelişmeler sizi sevindirebilir sürprizlerle karşılaşmanız söz konusu. Evinizi dekore edebilir hiç beklemediğiniz bir zamanda sevdiğiniz dostlarınız sizi ziyaret edebilir. Cuma günü Mars’ın Yengeç burcu 11 Hazirana kadar sağlığınıza özen göstermenizi tavsiye ediyor. Hafta sonu yurt dışı sosyal medya konularına ağırlık vereceksiniz. İyi haftalar dilerim

Balık

Sevgili Balıklar haftaya enerjinizi yükseltecek keyifli işlerle başlıyorsunuz Güneş’in ve Merkür’ün Boğa burcuna geçişiyle birlikte sevdiklerinizle iletişimiz artacak iş hayatınız ve eğitimle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Cuma günü Mars’ın Yengeç seyri aşk hayatınızı ve çocuklarla olan iletişimizi zorlayabilir 11 hazirana kadar bu alanda daha özenli davranmanızı tavsiye ederim. Hafta sonu bütçenizi gözden geçirerek banka ve kredi işlemlerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Bu hafta hem cinsel hem romantik olarak enerjinizin yüksek olacağı bir dönem. İyi haftalar dilerim.

Bir Cevap Yazın