Hayatın Sırrı Çekim Yasası, Hayallerimizi Nasıl Gerçekleştiririz?

Hayatın Sırrı Çekim Yasası

Hayallerimizi Nasıl Gerçekleştiririz?

Çekim Yasası ve hayatın sırrı diye nitelendirilen kişisel gelişim metodu yıllar önce hayatımıza girdi ve halen etkisini sürüdürüyor,yalnız tam olarak anlaşılmadığından biraz daha açmak bu konu da bende size birşeyler aktarmak istedim.

Öncellikle  ‘’Sır’’ dediğimiz şey nedir ? Anlatıyım ,Sır düşündüğümüz, hayal ettiğimiz, aklımızdan geçen her türlü düşüncenin gerçekleşmesi demek. Bu yüzden aklımızdan geçen her  düşüncenin önemi büyüktür,özellikle  kötüyü değil iyiyi düşünebilmek çok öenmli. Zaten olay burada kopuyor,çünkü biz faniler genelde  gerçekleşmesini istemediğimiz şeyleri düşünür ve bunların neden defalarca başımıza geldiğini merak ederiz.

Evren çekim yasası ile işler, benzer düşünceler de kendine benzer düşünceleri yani enerjileri  çeker.Eğer yaşamak istediğiniz hayatı düşlerseniz, o hayata dair birçok kapının size doğru açılacağına şahit olursunuz.

 

Çekim yasası, her zaman çalışır, gün içinde sayısız düşünce aklımızdan geçer, her düşüncemizi kontrol edemeyiz?Çünkü bu düşünceleri denetlememiz zordur. Bu yüzden odağımızı hislerimize ,duygularımıza yönlendirmemiz gerekmektedir.

 

Düşüncelerimizin aynası duygularımız, ve hislerimizdir. Eğer olumlu düşünceler içerisindeysek modumuz yükselir ve bize iyi hissettirir.Gün içersinde kötü hissediyorsak hemen düşünce şeklimizi değiştirmemizi fark etmeliyiz.

 

Çekim Yasasını doğru  uygulayabilmemiz için frekansımızı yükseltmemiz gerekmektedir, dinleyeceğiniz  pozitif  bir şarkı, doğada yapılacak bir yürüyüş ,kendinize ayıracağınız ufak dinlenme vakitleri size yardımcı olucaktır.

 

Peki Hayallerimizi Nasıl Gerçekleştiririz?

 

Hayallerimizi gerçekleştirmenin ilk adımı istemektir. Gerçekten ne istediğinizi oturup düşünün, -bu isteklerinizi kağıda da geçirebilirsiniz- ve dilemeye başlayın. Dilerken de şimdiki zaman kipi kullanın yoksa dilekleriniz her zaman gelecek zaman da kalacaktır. Şu an o dileğiniz gerçekleşmiş olsa neler yapacağınızın hayalini kurun, planlayın, dileğiniz gerçekleşmiş gibi inanın.

. Örneğin kilo vermek isteyen biriyseniz, kilo vermek istiyorum şeklinde odaklanmayın, o zaman odak noktanız kilo olur, evren bu şekilde algılar. Bunun yerine kendinizi zayıflamış ve istediğiniz ideal kiloya ulaşmış şekilde hayal edin, bu istediğiniz kiloyu size çekecektir. Bu sürece inanmak istiyorsanız önce basit denemeler yaparak başlayabilirsiniz

Hayatınızı olumlu olana göre programlamalısınız.

 

 

 

Hayallerinizin hızlı gerçekleşmesi için şükretme enerjisini kullanın çünkü şükür enerjisi pozitif bir enerjidir. Şu anda sahip olduğunuz her şey için şükretmeniz size iyi hissettirecektir. Düşündüğünüz hayaliniz gerçekleşmeden de gerçekleşmiş gibi hayal edip teşekkür etmelisiniz.

 

Teşekkür etmek güzel enerjileri size çağıracak ve evren size teşekkür edeceğiniz, şükredeceğiniz daha çok olayı, durumu hayatınıza gönderecektir.

Çekim yasası sizin bir şeyi kötü ya da iyi olarak nitelendirmenize ya da onu isteyip istemediğinizle ilgilenmez. O sadece düşüncelerinize yanıt verir. Örneğin; bir yığın borcunuz olduğunu düşünün, kendinizi bundan dolayı kötü hissettiğinizde buna dair sinyalleri, “borçlarım yüzünden kendimi kötü hissediyorum” mesajını evrene yollamış olursunuz. Yaptığınız şey kendi kendinizi doğrulamak, bunu varlığınızın her düzeyinde hissetmektir. Borçlarınızın artmasına sebep olan da budur.’ diyor.

Burdan da yola çıkılırsa, istediğiniz bir ürüne baktıktan sonra, benim bunu almak için yeterince param yok gibi bir düşünce içerisinde olmayın, aksine benim bunu almaya gücüm yeter demelisiniz. Para gelmesi için cimri olmayın, para vermeye başlayın, böylelikle evrene benim yeterince param var mesajı vermiş olursunuz

 

Düşüncelerinizle uyumlu bir eviniz ve çalışma ortamınız olsun ,içersinde  bulunan eşyaların, tabloların, nesneler size iyi hissettirsin .

Malum bu aralar virüs hepimizi bilinç olarak rahatsız ediyor ,o zaman bu tehdide karşı Sağlıklı olduğumuzu düşünelim, virüse değil sağlığa odaklanalım. Bu birçok mucize hikayesinin gerçekleşmesinin sebebidir

Neşeli olun, kahkaha atın, mutlu olun bu eylemlerin  hepsi  size sağlık getirecektir. Duygusal olarak mutlu olan bir kişide hiçbir hastalık barınamaz.

İnsanlar genellik istedikleri durumları düşünüp, evet bunu istiyorum der ve istemedikleri durumları düşünüp onları ortadan kaldırmak isterler, bazen de onlardan nefret ederler. Nefret  güçlü bir duygudur  ancak negatif bir enerjidir ve siz  nefret ettikçenegatife  doğru enerjimiz akmaktadır, bu da nefret edilen durumun bize çekilmesine neden olur.Evrenin içersinde var olan Dünyada  herkes için yeterince bolluk, bereket mevcut olduğunu unutmayarak,ne istediğimizi fark edip ,olmuş gibi hissetmeye başlayın derim

Kaynak ”Sır” Rhonde Byrne

 

 

Bir Cevap Yazın