Koç Yeniayı ‘’Yeni Başlangıçlara Hazırım’’

Merhaba Sevgili Dostlar 12 Nisan saat 05:30’da  Koç burcunda 22 derece 24 dk’da  yeni ay  gerçekleşiyor. Koç burcunda ki gezegen birikimininde,Ceres, Merkür,Venüs,Güneş,Ay ,Şiron birarada. Yeniay’ın an haritasında yükselen Balık burcunda,

Sabian sembolü: Açık bir pencere ve tül perde, bereket boynuzunun (cornucopia) içine doğru uçuşuyor.

Ay menzili ER REŞA

Mevsimler , hayatımızda köklü etkiler yaratır.Astrolojide bahar mevsimi Koç Burcu ile başlar, Koç Burcu cesareti, girişkenliği aynı zamanda saflığı da temsil eder. Bu Yeniay çok güçlü bir enerji taşımakta  özellikle yeni başlangıç yapmak istediğiniz her türlü konuda cesareti ,kararlılığı azmi de beraberinde getirmekte. Bizi sekteye uğratacak tek şey hızlı davranmamız olabilir.O yüzden kararlarınızı alın ve ağır ağır güzel enerjiyi kullanın. Venüs ‘ün Yeniay sonrası Pluton’la yapacağı kare açı aşk ve iş konularında zorlanacağımızı  ifade ediyor. Ancak zorlayan enerjilerin bile artıya dönüşeceği güzel bir zaman başlıyor. Yeniayın enerjisini bir hafta öncesinden hissetmeye başlıyabilirsiniz. 28’Nisan’a  kadar gökyüzü sizi her açıdan yeni başlangıçlar  için sırtınızı sıvazlarken  ihtiyacınız olan destek sevdiklerinizden gelecektir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için bir adım atmanızın yeterli olacağı bir dönem.

Koç

Sevgili Koçlar, hayatınızla ilgili devrim niteliğinde olaylar yaşayacağınız on beş günlük bir sürece giriyorsunuz. Gök yüzü hayatınızın her alanını destekliyor, iş kurma, işe girme, ilişki hayatınızın aşkıyla tanışma gibi önemli konular önümüzdeki on beş günlük sürecin gündemini oluşturabilir keyfini sürün.

Boğa

Sevgili Boğalar, on ikinci evinize doğan Yeni Ayla birlikte ruhsal, zihinsel ve bedensel olarak yeni bir dönemin startını vereceksiniz. Önümüzdeki on beş günlük süreç içerisinde yapacağınız farkındalık çalışmaları, meditasyon, dua ve zikir ilerleyen günlerde farklı bir bakış açısına sahip olmanızı sağlayabilir.

İkizler

Sevgili ikizler, on birinci evinize doğan Yeni Ayla birlikte yeni arkadaş çevrelerine girebilir, size kar sağlayacak grup çalışmalarına katılabilirsiniz. Bu dönem iş hayatınızla ilgili arzu ettiğiniz başarıyı yakalamanız mümkün.

Yengeç

Sevgili Yengeçler, kariyer evinize doğan Yeni Ayla birlikte iş hayatınızla ilgili başarı getirecek kalıcı yeni başlangıçlar yapıyorsunuz, işinizle ilgili bölüm değiştirebilirsiniz ya da sektörünüzü değiştirebilirsiniz. Her ne olursa olsun ilerleyen dönemlerde karlı çıkan siz olacaksınız. Kararlarınızda aceleci davranmayın.

Aslan

Sevgili Aslanlar, dokuzuncu evinize doğan Yeni Ay sayesinde yurt dışı konuları, sosyal medya,  yüksek eğitim içeren konularda yeni başlangıçlar, yeni atılımlar yapmanız söz konusu. İlerleyen dönemlerde başarı getirecek bu atılımları sakin ve planlı bir şekilde yapmanızı tavsiye ederim.

Başak

Sevgili Başaklar, sekizinci evinize doğan Yeni Ayla birlikte ortaklaşa para alanlarınızda yeni kararlar alabilirsiniz; vergi, kredi , banka işlemleri, kredi kartı gibi yeni başvurular yapabilir ve olumlu geri dönüş alabilirsiniz yalnız hesabınızı doğru bir şekilde kontrol etmenizde fayda var.

Terazi

Sevgili Teraziler, yedinci evinize doğan Yeni Ayla birlikte özel hayatınız ve iş hayatınızdaki ortaklarınızla ilgili yeni kararlar, yeni ortaklıklar, sevgiliniz varsa ileriye doğru ciddi adımlar atma kararı alacağınız bir dönem.

Akrep

Sevgili Akrepler, altıncı evinize doğan Yeni Ayla beraber iş konularınız, iş ortamınız, hayatınızla ilgili yeni kararlar almanız olası. Bu dönem sağlık açısından beslenmenizde yeni bir diyet uygulayabilirsiniz.

Yay

Sevgili Yaylar, beşinci evinize doğan Yeni Ayla birlikte aşk hayatınızla ilgili yeni başlangıçlara adım atıyorsunuz, kalıcı olacak bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Evli olup çocuk sahibi olmak isteyenler, hamile kalma çalışmalarına başlayabilirler. Yeni hobiler edineceğiniz ve keyifleneceğiniz bir dönem.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar, dördüncü evinize doğan Yeni Ayla birlikte aile, yuva temalarıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Ayrıca ev alım, satım, kiralama gibi konular olası.

Kova

Sevgili Kovalar, üçüncü evinize doğan Yeni Ayla birlikte yakın çevrenizden kardeş, akrabaların hayatlarıyla ilgili yeni haberler; söz, nişan, evlilik gibi haberler alabilirsiniz ayrıca iş hayatınızla ilgili iletişimde hızlanma yeni satış ve reklam stratejileri yapacağınız bir dönem. Zihinsel olarak yorulabilirsiniz, dinlenmeyi unutmayın.

Balık

Sevgili Balıklar, ikinci evinize doğan Yeni Ayla birlikte finansal gelirlerinizle ilgili farklı iş alanlarından gelir elde etmenizin kapıları açılıyor. Değişken yapınız bu fırsatları kolaylıkla paraya çevirebilir. Önemli bir zaman ayağınıza gelen fırsatları iyi değerlendirin.

 

Bir Cevap Yazın