Kova Dolunay’ı

[iconpress id=”local_800″ title=”moon” style=”color:#525252; font-size:40px;” ]

3 Ağustos 2020’de saat 18:58’de İstanbul’a göre Kova Burcu’nun 11°45’de 1. Evde bir Dolunay gerçekleşecek. Kova’nın modern yöneticisi olan Uranüs’le yaptığı 90°lık açı ilişkilerimizde ve iş hayatımızda yaşayacağımız ani olayların hayatımıza damga vuracağını göstermekte. An haritasında üç burçta güçlü bir konum var: Oğlak, Aslan, Koç. Ayrıca Dolunay’ın Sabian sembolü ise “bir adam ilhamıyla baş başa”.

[iconpress id=”local_87″ title=”moon” style=”color:#525252; font-size:40px;” ]
Kova Burcu deyince özgürlüğe düşkün olan grupları, sıra dışıyı, teknolojiyi ve hava olaylarını hatırlamalıyız. İlerleyen günlerde uzayla ilgili konular, yer sarsıntıları, kimi zaman heyelanlar ve skandallar, uçaklar, UFOlar yine gündeme oturabilir. Dolunaylarda saklı bir şey kalmaz, gökyüzündeki Ay her şeyi aydınlatır. Kova Dolunayı’nda yaşanacaklarsa bizi daraltan baskılayan konularda bir aydınlanma olacağının habercisi.
[iconpress id=”local_800″ title=”moon” style=”color:#525252; font-size:40px;” ]
Bu dönemde yaşanılan kadına şiddetle ilgili konularda yasa çıkabilir, yükselen Oğlak’ın da etkisiyle makro olarak muhalif partiler ve mecliste gizlenenler açığa çıkabilir.
İkili ilişkilerde ani kopuşlar, sürpriz evlilikler olası. Sağlık açısından immün sisteminize, kalp damar sağlığınıza dikkat ediniz. Tansiyon ve aşırı sıcaklara dikkat!
 • Sevgili Koçlar, 

Hayallerinizin sürpriz bir şekilde gerçekleşeceği, aşk ya da kariyer hayatınızla ilgili olumlu haberler alacağınız bir dönem. Hasat zamanı da diyebiliriz sizin için, keyfini sürün.

 • Sevgili Boğalar, 

Kariyer evinizde gerçekleşen Dolunay size sürprizler sunabilir. Ancak üstlerinizle ilgili bir gerilim aniden gerçekleşebilir. Daha sakin olmanızı kelimeleri seçerek konuşmanızı tavsiye ederim. Özellikle yüksek eğitim ve uluslararası konularda  sıkıntı ve gerginliğin son aşamasındasınız o yüzden kendinizi bilerek ilerlemekte fayda var.
 • Sevgili İkizler, 

Size dost olan bir burçta gerçekleşen Dolunay size seyahat, yüksek eğitim, bolca aile ziyaretlerimi beraberinde getirmekte, parasal anlamda zorlu zamanlar ödemelerinizi kontrol ederek ilerleyiniz.
 • Sevgili Yengeçler, 

Ödemeler, krediler, borçlar alanınızda doğan Dolunay burayı yapılandırmanıza vesile olacak. Açığa çıkan gizli saklı masrafları fark ederek yeni bir  düzen oturtacaksınız. Yalnız bu görüldüğü gibi kolay olmayabilir, dikkat.
 • Sevgili Aslanlar, 

İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda doğan Dolunay, çalışmalarınızın sonucunda size sürprizleri yaşatabilir. Özellikle aşk, belki bir evlilik kararı aldırabilir. Ortak iş birliği yaptığınız konularla ilgili sürpriz gelişmeleri deneyimleyebilirsiniz.
 • Sevgili Başaklar, 

6. Evinizde gerçekleşen Dolunay size sağlığınıza dikkat etmenizi öğütlüyor. Ayrıca günlük yaşamınızla ilgili ani değişimleri beraberinde getirebilir. Ev ve işle ilgili, çocuklarla ilgili konular gündeminizde  olacak. Sakin ve dengeli kalmakta fayda var.
 • Sevgili Teraziler, 

5. Evinizde gerçekleşen bu Dolunay size aşk çocuklar ve hayallerinizle ilgili alanda sürpriz bir gelişme yaşatacak. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz zamanlar. Uluslararası alanda seyahat konularında sevinebilirsiniz.
 • Sevgili Akrepler, 

Aile ile ilgili konuların baş göstereceği, ikili ilişki ve ortaklıklar alanında ayrılık, evlilik gibi  konuları deneyimleyeceğiniz bir zaman. Öte yandan yakın çevrenizle ilgili bir takım kişileri hayatınızdan çıkarmanız söz konusu.
 • Sevgili Yaylar, 

Size dost olan bir Dolunay 3. Evinizde gerçekleşmekte. Yeni bir dönemin size müjdecisi. Bugüne kadar gayretlerinizin meyvesini hem iş konusunda hem de yakın çevrenizle ilgili alanda deneyimleyebilirsiniz. Hala parasal konularda sıkıntılarınız olsa da uluslararası alan, iş hayatınız, eğitim hayatınızla ilgili mutluluk sizi bekliyor.
 • Sevgili Oğlaklar, 

Para evinizde gerçekleşen Dolunay size artı gelir getirmekte, ancak nasıl kullanacağınıza dikkat ederseniz bu dönem sizin için daha rahat geçebilir.
 • Sevgili Kovalar, 

Nihayet siz de gerçekleşen Dolunay’la gayretlerinizin karşılığını alacaksınız. İş ve ev değişiklikleri ile ilgili kararlar almanız olası.
 • Sevgili Balıklar, 

12. Eviniz’de gerçekleşen Dolunay zihnen ve ruhen bir farkındalık yaratacak. Bu arada beden sağlığınıza, beslenme şeklinize dikkat. Eğer evcil hayvanlarınız varsa onlarla bu dönem ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın