MARS YENGEÇ BURCUNDA I 23 Nisan 2021 ‘’Kızıl Gezegen Suda Parlıyor’’

 

Enerjimizi temsil eden  Mars  ,23 Nisan saat 14:48’de  Yengeç burcuna geçiyor ,Mars eril bir enerjidir, elementi ateştir, Yengeç Burcu ise dişil enerjidir ve elementi sudur. Mars doğası gereği  Yengeç burcunda rahat hissedemez ,derinden derine suda yanar , 11 Haziran’a kadar eylemlerimizi, hayatla mücadelemizi enerjetik olarak içimizde yaşayarak dışarıya kapatıyoruz…Bu dönem biz fanileri zorlayabilir, özellikle aile içi iletişim konularında kendimizi istemediğimiz tartışmaların yanlış anlaşılmaların içinde bulabiliriz, özellikle  8 Mayıs ,5 Haziran günleri dikkatli olalım.30 Mayıs’ın sonunda Merkür’ün retrosu da eklenince ,olumsuz enerji daha da artabilir. Bu dönem içsel çalışmalara ağırlık vermek ,kendimizi geliştirmek adına yapacağımız çalışmalar bir sosyal inzivanın yanında tefekkür etmek dua ve meditasyona yönelmek bu süreci kolay atlatmamıza aracı olacaktır. Burçlara olan etkisini okumak için profildeki linki tıklayınız.

 

Koç

Sevgili Koçlar  , Mars’ın Yengeç seyri sizi zorlayabilir özellikle ,11 Hazirana kadar ikili ilişkilerinizde ciddi kararlar hemen almayınız,  miras konularınızı çözümlemekte zorlanabilirsiniz .Aynı zamanda gayri menkul alım satım gibi önemli kararları 11 Haziran sonrasına bırakmanızı tavsiye ederim. Bu dönemi daha sakin ve ağırdan alarak gerçekleştirmenizi tavsiye ederim

Boğa

Sevgili Boğalar, Mars’ın Yengeç seyri aşk enerjinizi demotive edebilir, çocuklarınız varsa onlarla ilgilenirken fevri olmadan burcunuza yakışan bir tavır sergilemenizi tavsiye ederim. Yeni bir hobi edinebilir hobinizle ilgilenirken zorluklar yaşayabilirsiniz.11 Hazirana kadar bu konularda enerjinizi zor  toparlayabilirsiniz. Bu dönem işinize ağırlık vermeniz daha mantıklı

İkizler

Sevgili İkizler , Mars’ın Yengeç seyri sizleri 11 Hazirana kadar finansal olarak zorlayabilir. Maddi gelirlerinizde azalmalar yaşarken manevi olarak gergin bir şekilde davranış sergileyebilirsiniz.

Yengeç

Sevgili Yengeçler, sizin gibi sakin bir burcun içine ateş düşerse ne olur? Canlanacaksınız bu gücü 11 Hazirana kadar iyi kullanın derim ikili ilişkilerinizde kendinizi daha seksi hissedebilirsiniz ayrıca iş hayatınızla ilgili doğru bir motivasyona kavuşmanız olası öte yandan aile içi gerginlikler olabilir. Ayrıca  11 Hazirana kadar sağlığınıza  özen gösterin ,kazalara belalara bu dönem daha açıksınız.

Aslan

Sevgili Aslanlar   Mars’ın Yengeç burcu seyri ,enerjinizin düştüğü mental anlamda kendinizi gerilmiş hissedeceğiniz zamanlar iş ortamınız ve sağlığınıza olumsuz etkisi 11 Hazirana kadar devam edebilir. Bu dönemi izole halde geçirmeniz ayrıca hafif sporlarla bu dönemi atlatabilirsiniz. Bu arada gizli bir düşmana dikkat .

Başak

Sevgili Başaklar , Mars’ın Yengeç burcu seyri arkadaş çevrenizle ilgili sorunları size  yaşatabilir bu dönem grup dernek çalışmalarında 11 Hazirana kadar herkesin sizinle uğraşacağı bir dönem.O yüzden sakin rahat bir akışta ilerlemenizi tavsiye

Terazi

Sevgili Terazile ,Mars’ın Yengeç burcu seyri ,kariyeriniz toplum önünüzdeki statükonuzla ilgili zorlanma ve aksilikleri de beraberinde getirebilir. Özellikle 11 Haziran’a kadar

kariyerinizle ilgili iletişimde olduğunuz üstlerle ilişkilerinize dikkat ediniz.Enerjiniz yükseliyor. .

Akrep

Sevgili Akrepler Marsın Yengeç seyri ile seyahat , eğitim, hukuki konularla ilgilenebilirsiniz.11 Haziran’a kadar seyehatlerinizde ötelemeler olabilir, hukuki konularda beklentileriniz de sizin dışınızda gerçekleşen  problemler yaşamanız olası. Yüksek eğitimle ilgili olası sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Yay

Sevgili Yay’lar Mars’ın Yengeç seyri 11 Haziran ‘a kadar ,banka işlemleriniz kredi ,vergi ,sigorta gibi konularda sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilir. Başkalarından elde ettiğiniz gelirlerde bir takım sorunlar yaşamanız olası, bu  dönemi kontrollü ve sağlam gitmenizde fayda var.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar, Mars’ın  Yengeç seyri 11 Haziran’a kadar ,özel ilişkilerinizde ve iş ortaklıklarınızla ilgili yoğunluğunuz artıyor ,aynı zamanda kendinizi daha enerjetik hissedebilirsiniz. Bu dönem tartışmalarınız olsa da kendinizi ifade etmekten kaçınmayınız.

Kova

Sevgili Kovalar ,Mars’ın Yengeç seyri ile birlikte 11 Haziran’a kadar iş ortamınızda tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir takım aksilikler çıkabilir .Bu dönemi genel olarak enerjinizi yükselterek kendinizi dinleyip izole olarak geçirmenizde fayda var.

Balık

Sevgili Balıklar,Mars’ın Yengeç seyri ile birlikte aşk hayatınız ve varsa çocuklarınızın hayatıyla ilgili aksilikler olası ,aynı zamanda kendinizi iyi hissedeceğiniz zamanlar 11 Haziran’a kadar atışma tartışmalara dikkat.

 

Bir Cevap Yazın