Mart Ayı Nasıl Geçecek Sizi Neler Bekliyor?

Bahar mevsimine ilk adımlarını attığımız bu ay göksel olarak desteklendiğimiz gerek iş ve gerekse aşk da şanslı olacağımız bir dönemi başlatmakta..
Sahnede Venüs Balık’ta bizlere aşkın en duygusal ve hassas halini yaşatırken, Eylemlerimiz ve cinselliğimizi de temsil eden Mars’ın 4 Mart 06:29’da İkizler burcuna geçmesiyle birden fazla işle meşgul olup ,geçen ay zorlandığımız konularda daha hızlı hareket edebiliriz. Mart’ın ikinci haftası 13 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşen Yeniayla birlikte yeniliklere özellikle aşkta ve ticari konularda yeni adımlar ve fikirler elde etmeniz olası.

Mart’ın ilk iki haftasında Merkür ve Mars’ın uyumu özellikle iş bitirme yeni iş birlikleri açısından çok uygun. 19 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna geçmesi ve gece ve gündüzün eşitlenmesi başlıyor Venüs’ün 21 Mart’ta Koç burcuna girmesiyle Koçların dönemi başlıyor Koç burcu olanlar doğum gününüz kutlu olsun.

Mart’ın üçüncü haftasında İletişimden sorumlu gezegenimiz Merkür Balık burcuna geçiyor ,daha evrensel daha bağışlayıcı düşünce şekline girerken aynı zamanda yaratıcılığa açık bir döneme girmemiz olası.20 Mart’ta dünyamıza can veren gökyüzünün birinci ışığı Güneş Koç burcuna girerek gün dönümünü yaşayacağız ,eski üstad astrologlar üç aylık sürecin nasıl geçeceğini astrolojik haritalarına bakarak anlatırmış bununla ilgili detaylı bilgileri arzumkoyuncu.com.tr deki blog sayfama Martın 15 de koyacağım,o zaman okuyabilirsiniz.Güneşin Koç’a geçmesiyle beraber ateş ve hava burçları ve doğum haritalarında ateş ve hava elementi ağırlıklı olanların sevineceği bir süreç başlıyor.Sevgili Koçlar önümüzde ki bir ay boyunca yıldızınız parlayacak gittiğiniz her yerde ön plana çıkacaksınız.21Mart’ta aşkı ve finansı temsil eden gökyüzünün 3.ışığı diye adlandırılan Venüs Koç burcuna giriş yapıyor ,ve Koçların zamanı dolu dolu başlıyor diyebiliriz.Mart ayını 28 Martta gerçekleşen Terazi Dolunayı ile kapatıyoruz,ilişki ve finans açısından aniden ortaya çıkan sorunlar bizleri zorlayabilir ,harcamaları kontrol etmeden ani kararlar vermeyiniz benden hatırlatması😊Güzel bir ay olsun.

Burçlara göre incelersek önce yükseleninizi sonra Güneş ve Ay burcunuzu okumamanızı tavsiye ederim.

Koç ‘’Koç gibisiniz ‘

Merhaba Sevgili Koçlar bu ay sizin ayınız,iyi değerlendirmeniz de fayda var özellikle Martın ilk haftasından itibaren zihinsel olarak daha aktif ve kendinizi zinde hissedeceksiniz.İşinizde başarıyı yakalamanız mümkün.Yeniay farkındalık evinizde doğuyor zihnen yeni kararlar alıyorsunuz ve bunları uygulamak için ihtiyacınız olan tek şey süreklilik ,bunu hallettiğinizde kazanan siz olacaksınız.Unutmayın ki gökyüzü sizi her konuda destekliyor ,bu ay aşkla ilgili yeni fırsatlar yeni tanışmamlar da olası.Martın son haftasında gerçekleşecek Terazi Dolunayı sizi oldukça destekleyici emeklerinizin karşılığını alacağınız bir süreç içerisine giriyorsunuz.Koç gibi hissedeceğiniz ,cebinizin dolacağı aşkta iyi hissedeceğiniz bir ay sizi bekliyor.

Boğa ‘Yeni işler yeni anlaşmalar’

Merhaba Sevgili Boğalar Mart ayı sizin için oldukça zorlayıcı olabilir Martın ilk haftasında ki Marsın İkizler seyri ile birlikte gelirlerinizde bir takım aksaklıklar giderleriniz de olası artışlar yaşayabilirsiniz.Mart’ın ikinci haftasında Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ,yeni sosyal çevrelere girmenize ayrıca iş birliği yapacağınız yeni insanları size getirmekte .Martın üçüncü haftasında güzel kazançlı sözleşmeler yapmanız mümkün.Martın son haftasında Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay ,çalışma ortamınıza, sağlıkla ilgili konulara ışık tutarken hayatınızla ilgili daha net kararlar almanıza aracı olabilir.

İkizler ‘’İş ve Aşk‘ta Kazanç’’

Sevgili İkizler Mart ayı sizin için hareket ayı zira yönetici gezegeniniz Merkür direk seyre geçti,yalnız bu ay Martın ilk haftasında Marsın kendi burcunuza geçmesiyle daha agresifleşmeniz olası.Mart’ın ikinci haftasında gerçekleşen Balık Yeniayı kariyer evinizde yeni başlangıçlara vesile,yeni iş fırsatlarını düşüneceğiniz özellikle arkadaşlarınızdan alacağınız destekle güzel başalngıçlar yapabilirsiniz.Mart’ın üçüncü haftasında aşk ve finans gezegeni Venüs şansınızı hem ticari hem de aşk konularında kazandıracak.
Martın son haftasında Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay aşk hayatınızda mutluluğu getirirken bebek isteyen sevgili ikizler bu ayın sonunda mutlu haberi alabilirsiniz.Yaşı ileride olan Sevgili ikizler dostlarınızdan yana sevineceğiniz hobilerinizden yana kazanç sağlayabilirsiniz.

Yengeç ‘Kariyerde parlama ’

Sevgili Yengeçler Mart ayına oldukça umutlu giriyorsunuz, ancak Martın ilk haftasından son haftasına kadar daha gergin olabilirsiniz. Mart’ın ikinci haftasında gerçekleşen Balık Yeniayı uluslararası konularda size yeni başlangıçları getirmekte şanslı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Mart’ın üçüncü haftasında Venüs’ün Koç seyri ile birlikte kariyer eviniz aydınlanıyor ,terfi ve prim zamanı. Mart’ın son haftasında Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay evle ilgili konuları gündeminize oturtabilir. Evinizi düzenleme ,ev alma satma ,değiştirme gibi konularla uğraşabilirsiniz. Bu ay ki mottonuz sakin ol ve işine odaklan.

Aslan ‘’işlerde yoğunluk’’

Sevgili aslanlar dolu dolu geçecek bir Mart’a hazır mısınız? Mart’ın ilk haftası ikizler burcuna geçen Mars işbirliklerinizi ve sosyal çevrenizi canlılık getirecek daha çok emek ve daha çok iletişim içerisinde olacaksınız Mart’ın ikinci haftasında gerçekleşen Balık burcundaki Yeniay size uzun zamandan beri talep ettiğiniz kredinin onaylandığı haberini verebilir yahut siz yeni bir krediye başvurabilirsiniz Mart’ın üçüncü haftasında Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte yapacağınız sözleşmelere ek gelirler elde etmeniz olası martın son haftasında Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay Mart ayının başından beri yaptığınız çalışmaların karşılığını alacağınızın müjdeleyicisi işlerinizde artış olabilir Mart’ın sonunda kendinizi kısa bir tatille ödüllendirebilirsiniz keyifli bir ay dilerim

Başak ‘’şans size gülüyor’’

Sevgili başaklar Mart ayı size güzel fırsatlar sunuyor değerlendirmeye hazır mısınız? Mart’ın ilk haftasında Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle beraber kariyer evinizde birtakım çalışmalar aynı zamanda zorlanmalarınız olabilir Mart’ın ikinci haftasında gerçekleşen Yeniay yeni iş tekliflerini beraberinde getirmekte. Mart’ın üçüncü haftasındaki göksel seyirler yeni bir işe başlama şansını size sunarken aşk hayatında gelişmeler olası. Mart’ın dördüncü haftasında gerçekleşecek olan Dolunay para evinizi aydınlatarak gelir ve giderlerinizde netleşmenize aracı olacak keyifli bir ay dilerim

 

Terazi ‘’sıkıntılardan feraha’’

Sevgili Teraziler yoğun ama bir o kadar da şanslı bir aya giriş yapıyorsunuz Mart’ın ilk haftası İkizler burcuna geçen Mars sosyal medya konuları yüksek eğitim ve uluslararası ticaret ile ilgili ekstra bir çalışma yapmanıza vesile olabilir Mart’ın ikinci haftasında gerçekleşen Yeniay yeni iş fırsatlarını önünüze çıkarabilir sağlığınızı korumak açısından diyete yada spora başlayabilirsiniz. Mart’ın üçüncü haftasında aşkla ilgili güzel gelişmeler sizi sevindirecek kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Mart’ın dördüncü haftasında kendi burcunuzda gerçekleşen Dolunay ilişkinize ve iş hayatınıza ışık tutarken gerçekleşen teklifler ile sevinebilirsiniz.

Akrep ‘’ İş’de ve aşk’da güzel fırsatlar ‘’

Sevgili Akrepler Mart ayı size süprizleri beraberinde getiriyor. Mart’ın ilk haftasında yönetici gezegeniniz Mars’ın İkizler evine geçmesiyle başkalarından elde ettiğiniz gelirlerle ilgili bir artış söz konusu olurken uzun zamandan beri çıkmayan krediniz çıkabilir. Mart’ın ikinci haftasında gerçekleşen Yeniay size aşk hayatınızda mutlulukları vermekte. Mart’ın üçüncü haftasında Koç burcuna geçiş yapan Güneş ve Venüs’le birlikte iş ortamınızla ilgili güzel gelişmeler yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Kendinizi daha sağlıklı ve daha neşeli hissedebilirsiniz. Mart’ın son haftasında gerçekleşen Terazi Dolunayı 12.evinizi aydınlatmakta , farkındalığınızın artacağı hayatınızla ilgili önemli kararlar alacağınız özellikle ikili ilişkiler ve finansal konularda tamam ya da devam diyelim diyebileceğiniz zamanlar. Keyifli bir ay dilerim.

Yay ‘’yeni başlangıçlara’’

Sevgili Yaylar çarpıcı bir Mart ayına hazır mısınız? Mart’ın ilk haftası ilişkilerinize dikkat. Özellikle eşiniz ve iş ortağınızla tartışmalar yaşanabilir. Mart’ın ikinci haftasında gerçekleşen Yeniay size evle ilgili konularda yeni bir fırsatı sunabilir ev alma taşınma gibi durumlar gündeminize oturabilir Mart’ın üçüncü haftasında aşkta sevinebilirsiniz aynı zamanda evinizle ekstra ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz Mart’ın dördüncü haftasında gerçekleşen Dolunay size yeni çalışma gruplarına üye olmayı kolektif işlerde başarıyı getirebilir.

Oğlak ‘’eğitime odaklan’’

Sevgili Oğlaklar yeni bir çalışma ayına hazır mısınız? Mart’ın ilk haftasında sağlınıza dikkat iş ortamınızda çalışma arkadaşları arasında bir gerilim yaşanabilir. Mart’ın ikinci haftasında Balık burcunda gerçekleşen Yeniay iş hayatınızla ilgili yeni bir fırsat sunarken yakın çevrenizden alacağınız destek sizi sevindirebilir Mart’ın üçüncü haftasında iletişiminizde iş hayatınızda olumlu anlamda gelişmeler sizi bekliyor olacak. Mart’ın dördüncü haftasında gerçekleşen Dolunay kariyeriniz ile ilgili bir takım kararlar almanıza vesile olacaktır.

Kova ‘’finansal kazançlar’’

Sevgili Kovalar yeni gelişmelere hazır mısınız? Mart’ın ilk haftasında aşk hayatınız ya da çocuklarınızla ilgili birtakım gerilimler yaşamanız söz konusu. Mart’ın ikinci haftasında gerçekleşen Yeniay size ek gelir kazanma fırsatlarını sunabilir Mart’ın üçüncü haftasında yaratıcılığınızın artarak işinizle başarılar elde etmenize aracı olacaktır Mart’ın son haftasında gerçekleşen Dolunay yüksek eğitim sosyal medya uzaklarla ilgili konulardan yana güzel sonuçlar alabileceğinizin müjdeleyicisidir keyifli bir ay dilerim.

Balık ‘’yeni bir dönem’’

Sevgili Balıklar Dolu Dolu geçecek bir aya hazır mısınız? Mart’ın ilk haftasında aile büyüklerinizle ilgili birtakım tartışmalar yaşayabilirsiniz taşınmayla ilgili emlak konularında zorlanmalar söz konusu.
Mart’ın ikinci haftasında kendi burcunuzda gerçekleşen Yeniay hayatınızla ilgili yeni kararlar almanıza vesile olacak Mart’ın üçüncü haftasında seyahat yeni bir iş söz konusu olabilir para evinizde yeni gelir kapıları açılmakta Mart’ın dördüncü haftasında Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay size harcamalarınız ile ilgili gerçekleri görmenize sağlayacak keyifli bir ay dilerim.

Bir Cevap Yazın