MERKÜR ASLAN BURCUNA GEÇİYOR!

Merkür’ün Aslan Burcu’ndaki seyri hepimize iyi gelecek. Özellikle kendini net ifade edemeyenler bu süreçte rahatlıkla konuşacaksınız. Kendimizi ifade ederken bazen çocuksu bazen eğlenceli olmamız, bazen de sesimizi biraz yükseltmemiz söz konusu. İletişim kurarken kibri değil mütevaziliği seçin, Aslan gibi mağrur olmanızı temenni ederim.

Sevgili Koçlar,

Merkür’ün Aslan Burcu’na geçişi size çok iyi gelecek. Özellikle keyif aldığınız aşk, çocuklar, eğlence konularında harika bir iletişim kuracaksınız. Aşkta, sosyal gruplarda, sözleriniz dinlenecek. Aşkta zihinsel uyumu yakalayacaksınız.

Sevgili Boğalar,

Aile büyükleriniz, ev gibi konularda iletişimde problem yaşayacağınız zamanlar. Özellikle öfkelenmeden sakin bir şekilde olayları karşılamakta fayda var. 

Sevgili İkizler,

İletişiminizin güçleneceği bol gezmeli, akraba ziyaretlerinin yoğun geçeceği bir süreç. Keyfini çıkarın.

Sevgili Yengeçler,

Para evinize giren Merkür ticari faaliyetlerinize bir artış getirirken sizi yorabilir. Maddi ve manevi anlamda kendi değerinizi daha çok bileceğiniz, biraz dönüştüren bir süreç. Farkındalıkla olumlu değerlendirebilirsiniz.

Sevgili Aslanlar,

Burcunuza giren Merkür’le birlikte kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. Etrafınızda sözleriniz dinlenirken sevdikleriniz tarafından şımartılabilirsiniz, keyfini sürün.

Sevgili Başaklar,

Bu dönem evinize yeğen, kardeş, çocuklar ziyarete gelebilir. Aynı zamanda kendinizle ilgili bir takım kişisel gelişim çalışmaları yapabilir, var olan sorunlarınızdan arınabilirsiniz.

Sevgili Teraziler,

Hayaller ve umutlar evinize giren Merkür size hedeflerinizi gerçekleştirmek için fırsat sunacak. Bu dönem hayatınızda çok istediğiniz bir şey gerçekleşebilir, keyfini farkındalıkla sürünüz.

Sevgili Akrepler,

Kariyer alanınıza giren Merkür buradaki problemleri gün yüzüne çıkaracak. Üslerinizin ve sizin çalışma sürecinde dile getiremeyip içinize attıklarınızı dile getirebilirsiniz. Yalnız bu kolay olmayacaktır, bilginize. 

Sevgili Yaylar,

Yüksek eğitim, uluslararası konular, uzaklara seyahat alanına giren Merkür buralarda sizi harekete  geçirecek. Bu konularla ilgili yeni bir dönemi başlatırken tüm iletişiminiz ve zihniniz bu konularla meşgul olacak.

Sevgili Oğlaklar,

Krediler, ödemeler, ortak gelirler alanımıza giren Merkür, masrafları önünüze koyacak. Düşüneceksiniz, konuşacaksınız, lafa değil de kaleme kuvvet diyerek bu dönem hesabınızı tutmanız size daha iyi gelecektir.

Sevgili Kovalar,

İlişki alanınıza giren Merkür size ikili ilişki ve ortaklıklarda dinlenmenize, partnerinizle keyifli zamanlar geçirmenize vesile olacak. Güzel bir zaman, keyfini sürün.

Sevgili Balıklar,

Günlük rutininiz, evcil hayvan, çalışma ortamınızla ilgili iletişimde zorlanmalar söz konusu. Bu süreci sakin bir şekilde geçirmenizi tavsiye ederim.

Merkür’ün Aslan seyri 20 Ağustos’a kadar sürecek.


Bir Cevap Yazın