MERKÜR BAŞAK BURCUNA GEÇİYOR!

 

Merhaba Sevgili Dostlar,

Merkür ikinci mekanına geri dönüyor. 20 Ağustos 04:29′ da Merkür Başak burcuna geçiyor. Burada 5 Eylül’e kadar dinlenip sonrasında yılın son retrosunu yapacağı Akrep burcuna geçecek. Geçen süreçte aklımıza geleni söyledik, çocukça şoven tarafımızı ön plana çıkardık. Şimdi daha fazla sağlık konuşacağımız ve konuşurken biraz sivri dilimizi kullanacağımız bir dönem. Sorunlarımıza kafa patlatarak çözmek için derine daha da derine ineceğiz. Merkür’ün Başak transitinin burçlara etkisi sırasıyla:

Sevgili Koçlar,

Sağlıkla ilgili konular ve yaşam tarzınıza bir düzen getirebilirsiniz. Özellikle iş ortamınızdaki yeni düzenden ötürü biraz bunalabilirsiniz. Otorite figürleri sizi bunaltabilir. İletişimde ağzınıza geleni söylemeden biraz sakin olmayı tercih edin.

Sevgili Boğalar,

Aşk evinize geçen Merkür, sevgiliniz, eşiniz, çocuklarla ilgili konularda sizi etkileyecek. Merkür aynı zamanda size yeni bir eğitim veya yeni bir iş projesi sunarken zihinsel anlamda olumlu, keyifli geçireceğiniz bir zaman dilimi olacak. Analitik düşüncenizle bu alanda konuları kolaylıkla çözümleyebilirsiniz. Yeni bir araç alabilir ya da aracınızı değiştirebilirsiniz. Uzun zamandan beri istediğiniz bir hayale kavuşabilirsiniz. Son olarak arkadaş çevrenizdeki konuşmalarınızla biraz daha bir ön plana çıkabilirsiniz.

Sevgili İkizler,

Merkür’ün Başak burcundaki seyahati sizin aile kökleriniz, aile büyükleriniz ve ev değiştirme, alma satma ile ilgili konularda olumlu gelişmeler getirebilir.

Sevgili Yengeçler,

3.evinize geçen Merkür sizde eğitim alanı, kardeşlerinizle ilgili olumlu gelişmeler ve iletişim araçları alma satma ile ilgili konuları ön plana çıkaracak. İletişimin yoğun ve detaylı geçeceği bu zaman size seyahati de müjdeliyor.

Sevgili Aslanlar,

Para evinize giren Merkür’le birlikte kazanç araçlarına yatırım, alma satma durumlarına girebilirsiniz. Ancak yeni yatırımlar için henüz erken bir süreç olduğundan daha temkinli olmakta fayda var. Onun yerine maddi değerler konusunda temkinli hareket etmeniz daha faydalı olacaktır.

Sevgili Başaklar,

Yönetici gezegeniz Merkür’ün evinize girmesiyle daha rahat, sağlam ve kendinize güveninizin arttığı bir döneme giriyorsunuz. Bulunduğunuz ortamları değiştirebilirsiniz. Yolculuk yapabilirsiniz. İlişkinizde iletişimin güzelleşeceği zamanlar.

Sevgili Teraziler,

12.evinizde gerçekleşen bu transit sizi biraz yorabilir. Biraz sıkıntı ve problemle karşılaşmanız olası. Bu durumu kolaylıkla atlatabilmek adına daha meditatif olmakta fayda var.

Sevgili Akrepler,

Merkür’ün seyri sizi hayallerinize kavuşturabilir. Yeni bir arkadaş grubuna girebilir, hayallerinize vesile olacak önemli kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızda kalbiniz boşsa dolabilir, çocuk müjdesi bekleyenler hamilelik haberi alabilir. İletişimde sözünüzün dinlendiği güzel zamanlar.

Sevgili Yaylar,

Kariyer alanınıza giren Merkür transiti size yeni sorumluluklar verebilir. Otorite figürlerinizle problemler yaşayabilirsiniz dikkat! Bu durum eve de yansıyabilir. Aile büyükleri ile iletişimde sorunlar olası.

Sevgili Oğlaklar,

Yüksek eğitim ve uluslararası konular gündemde. Seyahatler alanınıza giren Merkür’le iletişim trafiğiniz bu alanlarda da artacaktır. Hukuki konularda size olumlu anlamda kazanç sağlanması olası. İşlerinizi geliştirme veya değiştirme, yakın çevreniz ve uzaktan akrabalarla ilgili olumlu haberler alacaksınız.

Sevgili Kovalar,

Ödemeler, sigorta, kredi ve vergiler alanınıza giriş yapan Merkür size borçlanma ve ortak gelirle ilgili konularda sorunlar yaşatabilir.

Sevgili Balıklar,

İkili ilişkiler ve ortaklık alanınızda gelişen olumlu haberler size mutluluk verecek. Gerek ilişkinizde gerekse iş konularında olumlu anlamda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizin için keyifli bir zaman dilimi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın