Merkür Direkt Seyre Geçiyor

 

Bu seferki retrodan çok yorulduk, aile içindeki gelgitlerden özellikle büyüklerle olan durumlardan. 12, 13. günlere dikkat çünkü Merkür retrodan ileriye gitmek için S yani durağan pozisyonuna girecek. Önümüzdeki haftadan itibaren iletişimimiz normale dönecek çok şükür.

İŞLERİM YOLUNA GİRİYOR.

EVET

Evet dediğinizde bu hisler tarafımdan size yüklenecektir.

Merkür’ün direkt seyri burçlara nasıl etki edecek derseniz, buyrun…

 

Sevgili Koçlar,

4. Evinizde düz seyrine başlayacak olan Merkür ile zorlandığınız aile içi iletişimler düzelecek, birbirinize empati yapabileceksiniz.

 

Sevgili Boğalar,

İletişim, eğitim, seyahat, yer değiştirme alanında Merkür’ün direkt seyri size iyi gelecek bu konularla ilgili şanslısınız.

 

Sevgili İkizler,

Parasal konular, yatırım ve harcamalar alanında olumlu zamanlar başlıyor. Bu konularda daha rahat ilerleyeceksiniz.

 

Sevgili Yengeçler,

Kendi evinizde gerçekleşen kişisel kararlar aşamasında özellikle sağlık, estetik alanlarında aksayan işleriniz açılıyor.

 

Sevgili Aslanlar,

Merkür’ün direkt seyri sağlık ve seyahat alanınızda olacak ve bu alanda zorlandığınız konularda serbestleşmeler yaşayacak ve daha rahat kararlar alabileceksiniz.

 

Sevgili Başaklar,

Kazancınız ve sosyal çevrenizle ilgili konularda bir artış yaşayacaksınız. Belki üyesi olduğunuz gruplarla ilgili sorunların çözülmesine de vesile olacaktır.

 

Sevgili Teraziler, 

Kariyer alanında gerçekleşen Merkür’ün direkt seyri hayatınızda bu alanda daha ileriye gitmenize ve hedeflere doğru kolaylıkla ilerlemenize vesile olacaktır.

 

Sevgili Akrepler, 

Yüksek eğitim, seyahat, uzak diyarlarla ilgili konularda daha kararlı olmanıza aracı olacak, hızlanacaksınız.

 

Sevgili Yaylar,

Ödemeler alanınızda gerçekleşen Merkür’ün direkt seyri size paranızı nasıl hesaplı kullanabileceğinizi, ödemelerinizi nasıl ideal şekline sokabileceğinizi gösterecektir.

 

Sevgili Oğlaklar, 

Nihayet ortaklık ve kariyer anlamında rahat iletişimler kuracağınız günler geldi. Yalnız ayın 11 ve 12’sine dikkat.  

 

Sevgili Kovalar,

Sağlığınız, çalışma ortamınız, evcil hayvanlarınız ve kapalı mekanlarda geçen iletişiminiz olumlu seyre giriyor, keyfini sürün.

 

Sevgili Balıklar,

Aşk ve çocuklar evinizde gerçekleşen Merkür’ün direkt seyri size bu alanlarda sözünüzün dinlenlendiği onaylandığı dönemleri getiriyor, keyfini sürün.

 

Bir Cevap Yazın