Merkür Koç Burcuna Geçiyor l 4 Nisan 2021 ‘’Hızlanıyoruz’’

 

 

Astrolojide başkalarıyla nasıl iletişime geçtiğimizi gösteren Merkür gezegeni 4 Nisan Pazar günü saat 06.41 de Koç burcuna geçiyor. 19 Nisan’a kadar Koç burcunda seyreden Merkür bizlerin bulanmış zekasını jet hızında açacak ve daha iyi düşünmeye, sorunları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmamızı sağlayacak. Bu dönem çok hızlı bir şekilde orijinal fikirler bulabilir, strateji geliştirebilir, birden fazla işle uğraşabiliriz. Gölge tarafları ise harekete geçerken sabırsız davranabilir, kaba ve patavatsız konuşmalar gerçekleştirebiliriz o yüzden çabuk karar vermekten sakınarak iletişimde ağzınıza geleni hemen söylememenizi tavsiye ederim, iki kere düşünerek konuşmanızda fayda var. 19 Nisan’a kadar mottomuz: ‘Sakin ve kibar ol’ olsun.

Koç

Sevgili Koç, 19 Nisan’a kadar kendi burcunuzda seyr edecek olan Merkür transiti zekanızı jete çevirecek. Daha hızlı daha cesur daha atik ve daha sabırsız olacaksınız. Bu dönem yaratıcı fikirlerinizi gerçekleştirmek için uygun bir zaman dilimi. Önemli bağlantılar ve görüşmeler yapabilir ve bunların neticesinde kazançlı çıkabilirsiniz. Bu süreçte iletişim dilinizi sakin, istikrarlı ve kibar tutmanızda fayda var.

Boğa

Sevgili Boğalar, Merkür Koç seyri 12. Evinizde gerçekleşiyor. Bu dönem kendi içinize dönüp önemli kararlar alabilirsiniz. Yaratıcı fikirler kendinizle ilgili, hayatınızla ilgili birçok yeni seçimlerin aklınıza gelmesi söz konusu ancak çabuk karar vermemeniz sizin için daha faydalı. 19 Nisan’a kadar içinizden geçenleri kağıt ve kalem kullanarak bir kenara not alın. 19 Nisan sonrası almış olduğunuz notların üzerinden geçerek karara varabilirsiniz.

 

İkizler

Sevgili İkizler, Merkür’ün Koç seyri 19 Nisan’a kadar size keyifli bir süreç yaşatabilir. Yeni arkadaş çevrelerine girebilir, sosyalleşebilirsiniz. Ayrıca bu dönem daha fazla grup çalışmalarına katılabilir ve bu çalışmalarda öne çıkabilirsiniz. Güzel bir dönem iyi değerlendirin.

 

Yengeç

Sevgili Yengeçler, Merkür’ün Koç seyri kariyer evinizde gerçekleşiyor. Bu dönem kariyerinizle ilgili hızlı gelişmeler, yaratıcı fikirler, stratejik çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Acele işe Merkür karışacağından sakin ve seçenekleri değerlendirerek 19 Nisan sonrasında karar alınız.

 

Aslan

Sevgili Aslanlar, Merkür’ün Koç seyri 9. Evinizde gerçekleşiyor. Yurtdışı konuları, sosyal medya yüksek eğitim alanlarında harekete geçebilir yeni projeler bu alanlarda kendinizi göstermek için stratejiler üretebilirsiniz bu dönem harekete geçmek için uygun olsa da aceleci davranmadan sakin bir şekilde bu konularla ilgili karar almanız daha uygun olacaktır.

 

Başak

Sevgili Başaklar Merkür’ün Koç seyri 8. Evinizde gerçekleşiyor 19 Nisan’a kadar başkalarından elde ettiğiniz gelirler, banka işlemleriniz kredi taleplerinizle ilgili bir çok opsiyonu bir arada düşünebilirsiniz yalnız unutmayın ki kredi için acele etmeniz ileriki dönemlerde sizi zorlayabilir o yüzden 19 Nisan’a kadar ödemelerinizle ilgili farklı seçenekleri değerlendirip 19 Nisan sonrasında harekete geçmeniz daha doğru olacaktır.

 

Terazi

Sevgili Teraziler Merkür’ün Koç seyri 7. Evinizde gerçekleşiyor. 19 Nisan’a kadar özel hayatınızla ilgili ikili ilişkilerinizde ve ortaklaşa iş yaptığınız kişilerle birlikte yeni stratejiler üretebilir kar amaçlı yeni ortaklıklar düşünebilirsiniz harekete geçerken sabırlı ve kararlı olmanız avantajını arttıracaktır.

 

Akrep

Sevgili Akrepler Merkür’ün Koç seyri 6. Evinizde gerçekleşiyor günlük akışınız iş hayatınızla ilgili alternatif çalışma şekilleri yeni bir düzen oluşturma için farklı seçenekleri hayatınıza getiriyor bu dönem sağlıkla da ilgili beslenme şeklinizi değiştirebilirsiniz sakin ve iç sesinize güvenerek alternatifler üzerinde 19 Nisan’a kadar düşünüp 19 Nisan sonrası harekete geçebilirsiniz.

 

Yay

Sevgili Yaylar, Merkür’ün Koç transiti beşinci evinizde gerçekleşiyor. Aşk hayatınız, çocuklar ve hobi alanlarınızda 19 Nisan’a kadar hareket ve bereket söz konusu. Birden fazla teklif, çocuklarınızın hayatıyla ilgili kararlar hobilerinizle ilgili eğitim seçenekleri arasında bocalayabilirsiniz. Önemli olan acele karar vermemeniz sakin bir şekilde hareket ederek doğru karar almanız yararınıza olacaktır.

 

Oğlak

Sevgili Oğlaklar Merkür’ün Koç seyri 4. Evinizde gerçekleşiyor. Ev , yuva ve aile alanlarınız , emlak alım satım kiralama yerleştirme ile ilgili konularla birçok seçenek içerisinde bocalayabilir kararsızlık yaşayabilirsiniz bu dönem A dan Z ye her seçeneği iyice değerlendirmeniz ve sakin bir şekilde üzerinde 19 Nisan’a kadar karar almanızı tavsiye ederim.

 

 

Kova

Sevgili Kovalar Merkür’ün Koç transiti 3. Evinizde gerçekleşiyor. Özel hayatınızla ilgili akraba ziyaretleriniz sıklaşabilir ,kısa seyahatleriniz olabilir hayatınızla ilgili yeni pazarlama stratejileri yeni satış sözleşmeleri gerçekleştirebilirsiniz iletişim trafiğinizin artacağı zamanlar.19 Nisan’a kadar yoğun temponuz devam edebilir.

 

Balık

Sevgili Balıklar Merkür’ün Koç Transiti 2. Evinizde gerçekleşiyor. Finansal anlamda yeni kazançlar elde edeceğiniz iş fırsatları 19 Nisan’a kadar göksel olarak size sunuluyor gelen fırsatları sakin bir şekilde değerlendirip doğru karar almanız da fayda var.

Bir Cevap Yazın