Merkür Retrosu Başlıyor 14 Ekim-4 Kasım

Merhaba Sevgili Takipçilerim gökyüzü sert özellikle kariyer ve evle ilgili konularda değişimlere gebe  ,Oğlak Burcunda ki gezegenlerin ağırlığını her şekilde hissederken bir taraftan Mars Retrosu ile boğuşmaya başladık,şimdi ise Merkür retrosu 14 Ekim’de başlıyor ve bu retro diğerlerine benzemeyen bir retro ,derinlemesine içten içe  ağır hissedeceğimiz zamanlar …

Retro zamanları özellikle yarıda bıraktığınız hangi konular varsa onlarla ilgilenmeniz kendi iç dünyanıza eğilerek tefekkür yapma dönemidir.Doğum haritasında Merkürü retro olanların şanslı sayılacağı bu dönem çifte kavrulmuş lokum misali Mars retro ile beraber olunca üzerimizde  unutulmaz anlar bırakabilir.28 Ekimde Terazi Burcuna geçiyor daha sonra  4 Kasım’da ileri hareketine yavaşlayarak döneceğinden ,retro etkisi muhtemelen ayın 14 Kasım ‘a kadar hissedilebilir.İkili ilişkiler aşk hayatınız parasal alandaki var olan aksaklıları tespit ederek düzeltme zamanı.

Bugüne kadar yarım kalmış her ne varsa hepsini tek tek yapmaya başlayın,çünkü bu son dönemeç artık yaptınız, yaptınız yoksa gökyüzü’nün yaptırımlarına maruz kalabilirsiniz.

O yüzden direnme,üşenme ,çalış,derle toparla ve kabule geç,çünkü Akrep Burcunda ki bu seyir, zihnen bizleri dönüşüme, derin sularda yüzmeye davet etmekte.Ayrıca her retroda olduğu gibi mekanik aletlerde arızalanmalar,eski aşkların tekrar hayatınıza girmesi olası ,backupsız çalışmayın herşeyinizi yedekleyiniz bilginize ,geçen retro da bilgisayarımda ki tüm datalar uçmuştu 😊

Derinlik sarhoşluğuna kapılmadan sakin ve akıllıca tefekkür etme ,hayatımızı derleme toparlama zamanı gökyüzü bunları dile getiriyor. Retro’nun burçlara etkisi sırasıyla

KOÇ

Sevgili Koç Merkür retrosu  ilk başta 14-27 Ekim ‘e kadar sizin ödemeler ortak gelirler ve cinsellik alanınızda başlıyor bu da sizi zorlayacak bir enerjiyle karşılaşacaksınız.Ardından 28 Ekim -4 Kasım’a  ilişki ve ortaklarınız varsa onlarla  ilgili eski aşklar da  size geri dönüş yapabilir..

BOĞA

Sevgili Boğalar 14-27 Ekim ‘e kadar ikili ilişkiler  ve ortaklıklar evinizde gerçekleşmekte,özellikle yarım kalan projelerinizle ilgili yeniden görüşmeleriniz söz konusu ayrıca eski aşklar tekrar gündeminize oturabilir.Ayrıca 28 Ekim-4 Kasım arasında Terazi ‘ye geçiş yapıyor ve günlük akışınızda ,çalışma arkadaşlarınızla iletişimle ilgili  problemler görülebilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler  14-27 Ekim ‘e kadar aşk hayatınızda çocuklarla ilgili alanda iletişim de biraz zorlanmalar yaşayabilirsiniz. 28 Ekim -4 Kasım arasında yarım kalan işlerinizle uğraşma tamamlama dönemi sağlıkla ilgili kulak boğaz sorunları ayrıca rutin akışta iş ve aile fertleri ve kendi bilinçaltınızda ikilemler iletişimde zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler 14-27 Ekim ‘e kadar sağlık ve günlük rutinle ilgili aksaklıklar yaşanabilir.Çalışma arkadaşlarınızla ilgili bir takım iletişimde yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. 28 Ekim-4 Kasım arasında Terazi’ye geçiş yapan Merkür bu sefer aşk hayatınızda geri gitmeye başlayan Merkür aşk hayatınız varsa çocuklarla ilgili alanınızda bir takım iletişimle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz.Ayrıca eski aşklarınızdan haberle alabilirsiniz .Unutmayın ki retro ile gelen retro ile gider 😊

ASLAN

Sevgili Aslanlar 14-27 Ekim ‘e kadar aile ,iş ve evle ilgili konularla ilgili sorunlar,iletişimde zorluklar eş aile büyükleri ile ilgili problemler yaşanabilir.Ardından 28 Ekim-4 Kasım arasında Terazi’ye geçiş yapan Merkür iletişim sözleşmeler ve eğitim alanınızda gerilemelere aracı olacak.Bu dönemi  yarım kalan işlerinize odaklanarak geçirmeniz size vesile olacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar 14-27 Ekim ‘e kadar iletişim sözleşmeler ve eğitim alanınızda gerilemelere aracı olacak.Bu dönemi  yarım kalan işlerinize odaklanarak geçirmeniz vesile olacaktır.Ardından  28 Ekim-4 Kasım arasında Terazi’ye geçiş yapan Merkür para alanınızla ilgili kısıtlanmalar gelirler de aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler 14-27 Ekim ‘e kadar para alanınızda gerçekleşen Merkür’ün geri hareketi gelirlerinizi öteleyebilir bir takım aksaklıklar yaşamanıza vesile olabilir ,bu dönemi işlerinizi organize edip bütçenizde var olan açıkları bulmanıza yardımcı olacaktır. Ardından  28 Ekim-4 Kasım arasında kendi burcuna geçiş yapan Merkür’ün retro seyri genel anlamda sağlık konularında ,iş ve aile ile ilgili iletişimle ilgili bir takım aksaklıklar problemler yaşatabilir.

AKREP

Sevgili Akrepler  14-27 Ekim ‘e kadar kendi burcuna geçiş yapan Merkür’ün retro seyri genel anlamda sağlık konularında ,iş ve aile ile ilgili iletişimle ilgili bir takım aksaklıklar problemler yaşatabilir. Ardından  28 Ekim-4 Kasım arasında bilinçaltınızda gerilemeye başlayacak olan Merkürün seyrinde dikkatsizlikler ,ilerleyememe ile ilgili konular  söz konusu olabilir.Bu dönem de bilinçaltı temizleme çalışmaları yapabilir zihinsel olarak kendinizi dönüştürebilirsiniz.

YAY

Sevgili Yaylar 14-27 Ekim ‘e kadar bilinçaltınızda gerilemeye başlayacak olan Merkür’ün seyrinde dikkatsizlikler ,ilerleyememe ile ilgili konular  söz konusu olabilir.Bu dönem de bilinçaltı temizleme çalışmaları yapabilir zihinsel olarak kendinizi dönüştürebilirsiniz. Ardından  28 Ekim-4 Kasım arasında sosyal çevreniz,arkadaş gruplarınız ve aşk hayatınızla ilgili bir takım aksaklıklar yaşayabilirsiniz.Bu zamanda sözlerinize dikkat etmenizi ağzınıza geleni hemen dile getirmemenizi tavsiye ederim .

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar 14-27 Ekim ‘e kadar sosyal çevreniz,arkadaş gruplarınız ve aşk hayatınızla ilgili bir takım aksaklıklar yaşayabilirsiniz.Bu zamanda sözlerinize dikkat etmenizi ağzınıza geleni hemen dile getirmemenizi tavsiye ederim . Ardından  28 Ekim-4 Kasım arasında kariyer alanınız ve evle ilgili konular ev taşınma tadilat aile büyükleri eşle ilgili iletişimde kopukluklar düzensizlikler olabilir.Bu dönemi var olan sorunlarınızın çözümüne odaklanarak tamamlarsanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar 14-27 Ekim ‘e kadar kariyer alanınız ve evle ilgili konular ev taşınma tadilat aile büyükleri eşle ilgili iletişimde kopukluklar düzensizlikler olabilir.Bu dönemi var olan sorunlarınızın çözümüne odaklanarak tamamlarsanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Ardından  28 Ekim-4 Kasım arasında yüksek eğitim ,uluslararası konular uzaklara seyahatla ilgili konularda bir takım aksaklıklar deneyimlemeniz olası .Bu dönemi yarım kalan çalışmalarınıza ağırlık vererek geçirmenizde fayda var.

 

BALIK

Sevgili Balıklar  14-27 Ekim ‘e kadar yüksek eğitim ,uluslararası konular uzaklara seyahatla ilgili konularda bir takım aksaklıklar deneyimlemeniz olası .Bu dönemi yarım kalan çalışmalarınıza ağırlık vererek geçirmenizde fayda var. . Ardından  28 Ekim-4 Kasım arasında ödemeler ,ortak gelirler kredi borçlar , cinsellik alanınızda  Merkür retrosu  gerilemeye başlıyor bu da sizi zorlayacaktır.Ortak gelirlerinizde bir takım aksaklıklar kredi ve ödemelerle ilgili sorunlarla karşlışabilirsiniz.Bu dönemi bütçenizi revize ederek yeniden yapılandırarak geçirmek de fayda var.

 

 

Bir Cevap Yazın