MERKÜR TERAZİ BURCUNA GEÇİYOR!

 

 

Tanrıların habercisi Merkür Terazi Burcunda..

Zihinsel olarak kararsız, duygu ile mantığımız arasında ikilemde kalacağımız bir zaman dilimine giriyoruz. Bu süreç 27 Eylül’e kadar devam ediyor. Havanın akılcı enerjisini kullanmanız dileğiyle… Merkürün burçlara etkisi sırasıyla şöyle:

Sevgili Koçlar,

İkili ilişkiler alanınıza giren iletişim gezegeni size ikili ilişkilerinizde uzlaşma, iş birliği yaptığınız ortaklarınızla ilgili size kazanç getirecek sözleşmeleri getirebilir. Keyfini çıkarıp fırsatları iyi değerlendiriniz.

Sevgili Boğalar,

Sağlık, iş ortamınız, günlük rutininizle ilgili aksayan durumlar söz konusu, burada dış faktörlerin etkisi ile kendinizi zihinsel olarak zorlayabilirsiniz.

Sevgili İkizler,

Aşk, çocuklar, hobi ve eğlence alanınıza giren yönetici gezegeniniz Merkür’le birlikte önümüzdeki süre sizin için oldukça eğlenceli ve keyifli geçebilir. Dönem dönem kendi istekleriniz ve sevdiklerinizin istekleri arasında kalabilirsiniz ama bu süreç sizin için olumlu gelişecek.

Sevgili Yengeçler,

Ev, aile büyükleri ile ilgili yeni bir süreci başlatabilir özellikle yeni bir eve taşınma, ev alma, sözleşme gibi konuların ön plana çıkacağı zaman dilimleri var. Şartlar biraz sizi zorlayabilir dikkat.

Sevgili Aslanlar,

Yakın çevreniz ve iş trafiğinin artması söz konusu. Sözleşmelerinizin çoğalacağı bir süreç. Bu dönemde kazan kazan iş birliklerine girebilir ve sonucunda karlı çıkabilirsiniz. Keyfini sürün derim.

Sevgili Başaklar,

Para alanınıza giren Merkür size güzel fırsatlar sunmakta. Birtakım sözleşmelerin yaptırımları sizi biraz zorlasa da bu dönem size para kazandıracaktır. Keyfini sürün.

Sevgili Teraziler,

Kendi burcunuza giren Merkür’le birlikte iletişime geçtiğiniz kişilerin sayısında artışlar olabilir. Görüşmeleriniz hem yoğunlaşacak hem de hızlanacak bu dönemi verimli kullanabilirseniz daha sonrasında kazançlı çıkabilirsiniz.

Sevgili Akrepler,

Merkür’ün 12. evinize geçmesiyle hareket alanınızda genişleme var. Ziyaretler ve kendinizi evden dışarı atmalarda bulabilirsiniz. Farkındalığınızın arttığı ve zihnen kendinizi daha çok zorladığınız bir zaman. Fakat bu sürecin sonunda bazı farkındalıklar kazanarak hayat yolculuğunuzda daha iyi ilerleyebilirsiniz.

Sevgili Yaylar,

Size iyi gelecek olan bir transitle karşı karşıyasınız özelikle yeni bir ortama girme sosyalleşme aşk ve çocuklarla ilgili konularda yenilikler size iyi gelecektir. Keyfini sürün.

Sevgili Oğlaklar,

Kariyer eviniz ve dolaylı olarak da evinizi etkileyen bu transit sizi taşınma, işyeri değişikliği gibi konularla uğraştırabilir, bu süreci kolaylıkla atlatmanızı dilerim

Sevgili Kovalar,

Sizin için güzel bir dönem. Merkür transiti yüksek eğitim, uzaklara seyahat ve uluslararası konular ve sosyal medya ile ilgili konularda güzel anlaşmalar ve neticeler yaşamanıza vesile olacaktır. Keyfini sürün.

Sevgili Balıklar,

Ödemeler, kredi, borçlar ve vergiler alanınızı temsil eden alanda Merkür’ün seyri sizi harcamalarla ilgili çıkan problemlerle yüzleştirebilir. Bu durumda yapılması gereken sakin bir şekilde bu süreci minimum zararda nasıl kapatabilirsiniz onu düşünerek hareket etmenizdir. Zaman lehinize işleyecek paniklemeyiniz.

 

Bir Cevap Yazın