VENÜS ASLAN BURCUNDA!

 

 

Gökyüzünün üçüncü ışığı olarak temsil eden aşk ve para gezegeni Venüs’ün Aslan burcundaki seyri 6 Eylül’den 2 Ekim’e kadar sürecek. Bu seyir biraz keyifli biraz masraflı ve kimilerine göre unutulmaz geçebilir. Bu transit daha çok hava ve ateş gruplarına, doğum haritalarında ateş ve hava grubu ağırlıklı olanlara yarayacaktır. Burçlara göre etkisi sırasıyla

 

Sevgili Koçlar,

Aşkta şanslı bir döneme giriyorsunuz. Özellikle kalbi boş olanlar bu dönem hayallerinizin aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Evli olup hamile kalmak isteyen Koçlar yakında güzel haberi alabilirsiniz. Borsa ile ilgili işlemleriniz varsa güzel kazançlarınız olası bu dönemi iyi değerlendiriniz.

Sevgili Boğalar,

Aile ve evle ilgili konularla ilgili güzel bir süreç yaşayabilirsiniz. Ev alımı, evlilik kararı artı aile büyükleri ile ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Keyifli bir dönem.

Sevgili İkizler,

Yakın çevreniz ve işleriniz kısa tatillerle ilgili konularda şanslı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu dönemde yapacağınız işlerde başarı elde edeceksiniz.

Sevgili Yengeçler,

Para alanınıza giren Venüs size güzel ekstra kazançlar sağlayacak. Gelirlerinizi arttıracak fırsatlar yaşayabilirsiniz yalnız önünüze çıkan fırsatları değerlendirmezseniz o zaman artışı unutun o yüzden ayağınıza gelen ek iş gelir kaynaklarını kabul etmekte fayda var.

Sevgili Aslanlar,

Burcunuza giren Venüs ışıltınızı arttırırken size özellikle güzel bir şans ve çekicilik de vermekte. Üzerinizdeki şeytan tüyü sizi bulunduğunuz ortamlarda daha çekici kılacak ayrıca işle ilgili konularda şansınız da artıyor

Sevgili Başaklar,

12.evinize giren Venüs sizin zihinsel, bedensel ve ruhsal anlamda frekansınızı yükseltecek. Yaşadığınız olaylarla ne kadar şanslı olduğunuzu fark edeceksiniz. Bu dönem sizin iyileşme süreciniz.

Sevgili Teraziler,

Size dost olan hayaller ve umutlar evinize girecek olan Venüs’le beraber hayatınızda bu dönem ihtiyacınız olan, gerçekleşmesini istediğiniz ne varsa şartların lehinize işleyeceği bir süreç başlamakta keyfini sürün derim.

Sevgili Akrepler,

Kariyer alanınıza giriş yapan Venüs’le birlikte şansınız dönüyor bu dönem işiniz yoksa iş bulabilirsiniz doğum haritanızın konumuna göre işle ilgili olumsuzluklar da yaşamanız olası. Ayrıca aile ve evle ilgili konularda haritanızın durumuna göre güzel değişiklikler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yaylar,

Yüksek eğitim, uluslararası konularla ilgili konular, tatil alanlarınızla ilgili alana Venüs’ün girmesiyle şansınız bu konularda artmakta keyif alacağınız bir dönem başlıyor.

Sevgili Oğlaklar,

Ödemeler borçlar ve ortak gelirler alanınıza giren Venüs size hem ek gelir hem de ekstra harcamaları getirebilir. Bu dönem harcamalarınızı ödemelerinizi doğru bir şekilde değerlendirmeniz gerekiyor.

Sevgili Kovalar,

İkili ilişki ve ortaklıklar alanınıza giren Venüs’le birlikte kalbi boş olanlara ciddi bir ilişki, ilişkisi olanlara ciddi bir teklif getirebilir aynı zamanda iş ortaklığı yapmış olduğunuz kişilerle olumlu bir kazan kazan durumuna geçebilirsiniz oldukça şanslı bir dönem ev konuları iş konularında şans sizinle keyfini sürün. Bu zamanı iyi değerlendiriniz.

Sevgili Balıklar,

Bu dönem sizin için kendiniz zihnen fiziken daha da iyi hissedeceğiniz şifalandığınız aynı zamanda iş ortamınızda kendinizi gösterebileceğiniz fırsatların olacağı bir süreç bu zamanları iyi değerlendirin derim.

 

 

 

Bir Cevap Yazın