Venüs Başak Burcunda

 

‘’ŞANSIMI KENDİM YARATIYORUM’’

Astrolojide gökyüzünün üçüncü ışığı olarak adlandırılan Venüs , bu gece 23:47’de Başak Burcuna geçiş yapıyor  28 Ekim’e kadar komşusunda soluklanıyor …Bu transit doğum haritalarında ay burcu ,güneş burcu  toprak ve su grubu olan kişilere daha çok katkı sağlarken bir nevi külkedisi misali oluyoruz neden mi?Çünkü emek verdiğiniz her konuda güzel sonuçlar elde edeceğiniz bir zamana giriyoruz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin

Koç

Sevgili Koçlar Venüs’ün  Başak Burcu seyri ile birlikte  günlük akışınıza bir canlılık bir hareket geliyor.Hem sosyalleşebilir hem de kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.Sağlıkla ilgili güzel haberler almanız da olası

Boğa

Sevgili Boğalar Venüs’ün  Başak Burcu seyri size beklediğiniz aşkı, bebek sahibi olmayı  uzun zamandan beri arzu ettiğiniz hayallerinizin gerçekleşmesini gösterebilir.

 

İkizler

Sevgili İkizler aile büyükleriniz ve evle ilgili konularda (taşınma , alım satım ,tadilat) biraz bunalabilirsiniz, bir kadının desteğiyle bu krizi kolaylıkla atlatabilirsiniz.

Yengeç

Sevgili Yengeçler iletişim alanınız ,iş trafiğiniz ,yakın çevrenizle yapacağınız iş anlaşmaları ve  kısa seyahat alanınıza doğan Venüs ,hem tatili hem de size başarıyı elde etmeniz için  bir şans vermekte keyfini sürün

Aslan

Sevgili Aslanlar Venüs’ün Başak burcunda ki seyri parasal alanda size  çok güzel şanslar sunuyor değerlendirin,sabite fikirleriniz yüzünden  gelen fırsatları kaçırmayınız.

Başak

Sevgili Başaklar kendi burcunuza giriş yapan Venüs sizi parlatacak dış görünüşünüzle ilgili olumlu  değişiklikler yapabilir, ikili ilişkiniz varsa ileri bir safhaya geçebilirsiniz, ev ve iş değişiklikleri ile  yeni bir aşkı da  size getirebilir.

Terazi

Sevgili Teraziler ödemeler borçlar alanınızda gerçekleşen Venüs’ün seyri size iyi gelecek ,ortak gelirlerinizde artış olurken ,iş bağlantıları ve  yeni parasal kaynakları temin edebilirsiniz.

 

Akrep

Sevgili Akrepler Venüs’ün  Başak burcunda gerçekleşen seyri hayaller umutlar evinizde gerçekleşiyor uzun zamandan beri arzu ettiğiniz konular sürpriz bir şekilde neticelenebilir, aşık olmak,  çocuk sahibi olmanız an meselesi.28 Ekim’e kadar mutlu olacağınız bir dönem.

Yay

Sevgili Yaylar Venüs’ün Başak seyri günlük rutininiz ve beslenme ile ilgili alanda  yeni fırsatlarla karşılaşacağınızı ifade ediyor.Zihinsel olarak farkındalık kazanacağınız ,bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmeniz olası.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar uzaklarla ilgili konularda şansınızın artıp,  sevineceğiniz  bir dönem başlamakta uluslararası konular ,ihracat ithalat ,seyahat,  yüksek eğitimle ilgili konularda yıldızınız parlıyor ,bu konulara  daha çok eğilirseniz fırsatları güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Kova

Sevgili Kovalar ödeme ve borçlar alanında gerçekleşen Venüs’ün seyri  ,sizi dönüştürenbir sürece sokabilir neticesinde bir borçtan kurtulma ,ortak gelirler de artış söz konusu, ilerleyen süreç içinde sevinebilirsiniz.Bu süreci gelir ve giderlerinizi düzenleyerek geçirmeniz de fayda var

Balık

Sevgili Balıklar hayatınızın güzel bir dönemine giriyorsunuz dost olan bir burç da gerçekleşen Venüs transiti  ikili ilişkiler alanınızda,kârlı işlere  ortak olabilir  aynı zamanda bekâr olan Balıklar o  çok arzu ettiğiniz  evlilik teklifini  de alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın