Venüs Boğa Burcuna Geçiyor I Afrodit ‘in Şans Öpücüğüne Hazır mısınız?

 

Aşkın yıldızı Venüs 14 Nisan 21:21 ‘de  Boğa Burcuna geçiyor, yuvasına dönen namıdiğer Afrodit 9 Mayıs’a kadar  biraz dinlenip ,yuvasında rahat hissedecek sonrasında yine yollara düşecek  eh Afrodit bu, bir yerde fazla kalamaz😊

9 Mayıs’a kadar doğum haritalarımızda ki Boğa burcu temaları güçlenecek, hele bir de doğum haritanızda  güzel gezegen ve açılar  varsa ballı bir ay sizi bekliyor..

Boğa  burcu’nun teması güç, istikrar ,maddi ve manevi zenginliktir.

Bu dönem Afrodit biz fanilere şans öpücüğü veriyor, o yüzden gökyüzünden gelen bu şansı alın , ihtiyacınız olan aşk ve para alanınızda kullanın derim.

Şimdi hangi burç şans öpücüğünü nasıl ve  nerede alacak öğrenmek için profildeki linki tıklayınız, hikaye kısmındaki postu yuları kaydırınız.

Koç

Sevgili Koçlar, güzeller güzeli Afrodit’in para hanenize girmesiyle size kısmet öpücüklerini fazlasıyla veriyor. 9 Mayıs’a kadar parasal konularda kazanç sağlayacağınız girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi daha değerli hissedeceğiniz zaman dilimine hoşgeldiniz.

Boğa

Sevgili Boğalar, kendi burcunuza giren güzeller güzeli Afrodit size hayat öpücüğü veriyor. Hayatınızda zorlandığınız hangi alan varsa maddi ve manevi olarak rahatlayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. 9 Mayıs’a kadar şans sizden yana.

İkizler

Sevgili İkizler, Afrodit on ikinci evinize giriş yapıyor. 9 Mayıs’a kadar bilinçaltınızı şifa öpücükleriyle aydınlatıyor. Bu dönem yapacağınız her türlü bilinçaltı çalışmaları (dua, zikir ve meditasyon) size iyi gelecek.

Yengeç

Sevgili Yengeçler, on birinci evinize giren Afrodit size çekicilik ve fark edilme öpücükleri veriyor, bulunduğunuz arkadaş çevrelerinde yıldızınız parlayacak, kolektif iş birliklerinde kazançlı bir dönem. 9 Mayıs’a kadar kazançlı bir dönemi yaşayacaksınız.

Aslan

Sevgili Aslanlar, onuncu evinize giren Afrodit giriyor, kariyerinizin parlamasına aracılık yaparak toplum içerisinde sizi ön plana çıkartacak şans öpücüklerini veriyor. 9 Mayıs’a kadar bu şans öpücüklerini iyi değerlendirin.

Başak

Sevgili Başaklar, dokuzuncu evinize giren Afrodit size uluslararası konular, sosyal medya, yüksek eğitimle ilgili şans öpücüklerini veriyor. 9 Mayıs’a kadar bu konularda ilerleyebilir, ayağınıza gelen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Terazi

Sevgili Teraziler, sekizinci evinize giren Afrodit sizi maddi ve manevi anlamda şans öpücüklerine boğuyor. Kendinizi parasal olarak güvende hissedeceğiniz yeni ek gelir fırsatlarını deneyimleyeceğiniz bir süreç. Para kazançlarıyla birlikte kendine olan güveniniz daha da artacak.

Akrep
Sevgili Akrepler, yedinci evinize giren Afrodit aşk ve işle ilgili şans öpücüklerini size veriyor. Evlilik teklifi alabilir, söz veya nişan yapabilirsiniz. İşte güzel kazançlar elde edeceğiniz yeni fırsatlar söz konusu Afrodit sizi daha tutkulu öpecek.

Yay

Sevgili Yaylar, altıncı evinize giren Afrodit size hayatınızda uyanış öpücüklerini veriyor. Bu dönem hayatınızla ilgili önemli değişiklikler yapabilirsiniz.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar, beşinci evinize giren Afrodit sizi aşk öpücüklerine boğuyor. Aşkta sevineceğiniz bir dönem.

Kova

Sevgili Kovalar, dördüncü evinize giren Afrodit ev alma, satma, taşınma, yuva kurmayla ilgili sizi şans öpücüklerine boğuyor. 9 Mayıs’a kadar bu konularla ilgili ayağınıza gelen fırsatları değerlendirin.

Balık

Sevgili Balıklar, üçüncü evinize giren Afrodit size yeni iş fırsatları ve kısa seyahatlerle ilgili şans öpücüklerine boğuyor. 9 Mayıs’a kadar yeni iş fırsatları yakın çevrenizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın