VENÜS YENGEÇ BURCUNDA!

Venüs’ün Yengeç seyri bizlerin aşk ve aile içi ilişkilerimizi düzenleyecek. 7 Ağustos 18:21’de Yengeç Burcuna geçecek ve 7 Eylül’e kadar burada kalacak. Bu dönemi ilişkilerinizi iyileştirmek ve daha sağlamlaştırmak adına kullanabilirsiniz. 
Yükselen burçlara göre etkisi sırasıyla şöyledir:

Sevgili Koçlar,

4. Evinize giren Venüs size ilişkilerde bir takım farkındalıkları sunacak. Aile büyüklerinizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu süreci daha kolay geçirmek adına daha şefkatli ve anlayışla sorunlarla baş etmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Boğalar,

Yakın çevreniz günlük işlerinizle ilgili güzel bir süreç başlıyor. İş ilişkilerinizde verimliliğinizin arttığı bir süreç. Güzel bir zaman dilimi, enerjisini iyi kullanın.

Sevgili İkizler,

Para evinize giren Venüs size maddi ve manevi konularla ilgili yeni deneyimleri beraberinde getirecek. Özellikle masraflarınız bu dönem artabilir, dikkat.

Sevgili Yengeçler,

Hanenize giren gökyüzünün küçük şansı yaşam kalitesini temsil eden Venüs, çevrenize ve dış görüntünüze güzellikler verebilir. Şansınızın arttığı, toplum önünde daha çok ön planda olacağınız bir dönem, iyi değerlendirin.

Sevgili Aslanlar,

12. Evinize giren Venüs, size gün içerisinde deneyimlediğiniz konularda farkındalığınızın artacağı bir dönemi getirecek. Zorlanabilirsiniz, dikkat.

Sevgili Başaklar,

11. Eviniz olan hayaller ve ümitler alanınıza giren Venüs size büyük bir mutluluk getirebilir. Aşk, çocuk, iş konularında sevineceksiniz, keyfini sürün.

Sevgili Teraziler,

10. Evinize giren Venüs size kariyer alanında bir takım zorluklar ve mücadele gerektiren konuları getirebilir. Yalnız unutmayın ki Allah dağına göre kar verir, o yüzden gayret sabır size hak ettiklerinizi verecektir.

Sevgili Akrepler,

9. Evinize giren Venüs yüksek eğitim, uluslararası konularla ilgili güzellikleri getirebilir. Uzak akrabalarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz, bu sürecin keyfini sürün.

Sevgili Yaylar,

8. Evinize giren Venüs harcamalarınızı artırabilir, ekstra borçlandırabilir, dikkat. Bu süreçte daha hesaplı davranmanızı ayağınızı yorganınıza göre uzatmanızı tavsiye ederim.

Sevgili Oğlaklar,

7. Eviniz olan ikili ilişkiler ve ortaklık evinize giren Venüs size tekrar ikinci bir şansı sunmakta. Aile büyükleri ve iş yerinde otorite figürleri ile daha iyi geçirebileceğiniz zamanlar, keyfini sürün.

Sevgili Kovalar,

6. Evinize giren Venüs, var olan bir sağlık sorununu deşifre edebilir. Yaşam kalitenizle ilgili sıkıntılı bir süreç başlayabilir, günlük rutindeki değişiklikler sizi yorabilir. Bu süreci farkındalıkla geçirmenizi tavsiye ederim.

Sevgili Balıklar,

5. Evinizde gerçekleşen Venüs transiti size aşkta aradığınız mutluluğu, çocuk istiyorsanız çocuk haberini verebilir. Eğleneceğiniz, keyif alacağınız bir dönem. Mutlu olun, keyfini sürün.

Bir Cevap Yazın