Yay Burcunda Güneş Tutulması I 2021 Doğuyor  

Her yılın sonunda gerçekleşen Güneş Tutulması bir sonraki yılın nasıl olacağına dair habercisidir.Geçen sene Oğlak Burcunda ki Güneş Tutulması ve sonrasında gerçekleşen Yengeç burcunda ki i Ay Tutulması aslında bize 2020’nin nasıl geçeceğine dair bir öngörü vermişti.Covid ‘le sarsıldık bir çok yapılar ve düzenin değişimine sebep olurken Yengeçte ki Ay Tutulması ile evlere kapandık.

14 Aralık ‘da Yay burcundaki Güneş Tutulması altıncı evde gerçekleşeceğinden bizlere genel anlamda sağlık ve günlük akışımızla ilgili şifalanmaların  ,yeni  yasal düzenlemelerin de habercisi yükselendeki Sabian derecesi çok enteresan ‘’ Bakteri büyüyüp bilgi ve hayata dönüşüyor’’ ayrıca Yeniay Sabian derecesi ise ‘’Mavi kuş evin kapısında duruyor’’ .

An haritasına baktığımızda Merkür kavuşumlu ve Koç’daki Marsla olan uyumlu açı bizlere önümüzdeki altı ayın hızlı yeni buluşlar icatlar aşılarla ilgili gelişmeler aynı zamanda Covid’le birlikte hayatımızın başka bir bilgi ve anlama dönüştüğüne de işaret etmekte , evimizin kapısında duran mavi kuş iyi bir haber getiriyor diye düşünüyorum  tabii bu benim öngörüm umarım hayvanlarla ilgili bir takım sakıncalı durumlar hastalıklar da nüksetmez diyelim.İyiye yormak her zaman iyidir.

Sabit yıldız açısından baktığımız da şifalayan bir yapı ve zor yollardan öğrenen bir kişinin öğretmen ve bilge olmasını anlatan yıldız kavuşumlu bir Tutulma etkisini göreceğiz.

Güneş Tutulmaları bir yıla  yayılan en az 6 aylık etkisini deneyimleyeceğimiz makro ve mikro  başlangıçlardır.

Yay ‘la birlikte Başak ,Balık ,İkizler  burçlarının daha çok etkileneceği özellikle  burçların son haftalarında doğmuş olanların kaderi anlamda yeni başlangıçlar yapabileceğini söylemek isterim.   Doğum haritanızın hangi evinde Yay burcu varsa  orada bir takım yeniliklerinde başlaması için bitişleri de deneyimleyeceğiniz bir sürece girmiş bulunmaktayız.

Bu Tutulma sonrasında 2021 yılının ilk tutulması yine Yay Burcunda 5 derecede Ay tutulması olarak gerçekleşirken demek ki bizim 2021 yılında yasalar,dinle  ilgili çatışmalar,sosyal medya internet,yüksek eğitimle ilgili bir takım kısıtlama ve yenilikler ,seyahat  ile ilgili konular şifa çalışmaları yani aşılarla ilgili konularla meşgul olacağız Hazirandaki Ay tutulmasının Sabian sembolü ise’’ Ağacın dalında duran bir baykuş ‘’.Demek oluyor ki bizler ne yapacağımızı bilmeden gireceğimiz bu yılı  deneyimlediklerimizden yola çıkarak bir bilgeye dönüşerek de tamamlayabiliriz.Unutmayalım ki haritamızda bulunan her bir iyi ve kötü yerleşim biz onları çalıştıramadığımız müddetçe hayata geçemez.Bu da bizim özgür irademize ve seçimlerimize götürüyor.Bu Tutulmanın en önemli etkisi ise dürüst ve ahlaklı bir duruş sergilemek bununun tam tersi bir durumda davranış sergilersek başımız çok ağrıyabilir.Bu arada  baş ağrısı demişken gerçekten migren baş ve göz ağrılarının da artacağı bir zaman dilimi.Alerji ve oto immün hastalıklar tetiklenebilir.Bu yüzden sağlığınıza uyku düzenine beslenmenize dikkat ediniz.Tutulmanın  burçlar üzerine etkisini incelersek

Koç

Sevgili Koçlar sizlerin 9.evinizde gerçekleşen bir Güneş tutulması güzel başlangıçları müjdelemekte ayrıca size dost bir burç olduğundan kendinize güveniniz tam olarak işlerinize sarılacaksınız.Yeni başlangıçlar sosyal medya yayıncılık uluslararası konular,yüksek eğitim gibi konularda güzel başlangıçlar yaşayabilirsiniz.Size iyi gelecek bir yılında müjdecisi.

Boğa

Sevgili Boğalar 8.evinizde gerçekleşen Güneş tutulması sizi dönüştüren bir takım iş ve kredi ek gelirl konularında yeni düzenlemeler yapacağınız bir süreçten geçebilirsiniz.Algınızın ve farkındalığınızın gelişeceği önemli bir sürecin içerisine giriş yapıyorsunuz önümüzdeki altı aylık süreç içerisinde işleriniz ek gelirleriniz ve borçlanmalarınızla ilgili bir takım kararlar alarak hayatınızda ilerleyeceksiniz.

İkizler

Sevgili İkizler 7. Evinizde gerçekleşen bir Güneş Tutulması size iyi gelecektir gerek iş ve  ilişki anlamında yeni başlangıçlar ve bitişler yaşamanız olası özellikle bu yıl Kuzey Ay Düğümün de sizin tarafınızda olması size artı bir değer getirmekte yeni teklifler yeni başlangıçlar ve bitişleri genel olarak lehinize dönüşecek bir yılı deneyimleyeceksiniz.

Yengeç

Sevgili Yengeçler 6.evinizde gerçekleşen bir  Güneş Tutulması hayatınıza yeni bir düzen getirmekte aynı zamanda bir mahkeme süreci başlaması tamamlaması yeni bir çalışma ortamını beslenme ile ilgili yenilikleri de getirmekte Ne olursa sizin hayrınıza olduğunu bilerek hareket etmelisiniz hayatınıza yeni bir düzen geliyor ve bunu sevgiyle alıp kabul ediniz.

Aslan

Sevgili Aslanlar 5. Evinizde gerçekleşecek olan Güneş tutulması özellikle kalbi boş olanlara bir aşk bebek bekleyenlere bebek müjdesi hobilerinizle ilgili güzel bir gelişme verebilir.Önümüzde ki bir yılın güzel geçeceğini şimdiden size belirtebilirim mutluluk neşe sizden yana olacak

Başak

Sevgili Başaklar 4.evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma size yeni bir ev alma satma kiralama aile kurma aile büyüklerinizle ilgili konularda yeni bir düzeninde habercisi sizin için kaderi bir süreç başlamakta ve önümüzde ki bir yıllık süreç içerisinde bu konularla ilgili olumlu anlamda sevinebilir yeni başlangıçlar yaparak yılın içerisinde evlililk ,miras  aile ilgili konuları deneyimleyebilirsiniz.

Terazi

Sevgili Teraziler mental anlamda ve yakın çevreniz iş hayatınızla ilgili olan alanda gerçekleşen bu Tutulma hayatınızla ilgili  olumlu anlamda bir takım kararlar almanıza yapacağınız sözleşme kısa seyahatlerle ilgili olumlu anlamda gündeminizin değişeceğini göstermekte.Güney Ay  Düğümü de burada olacağında iş konularında ve hukuki konularında emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir yıl sizi bekliyor olacaktır.

 

Akrep

Sevgili Akrepler para evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma maddi ve manevi anlamda size güzel başlangıçları mutlulukları da vermekte özellikle bu dönem size yeni bir unvan ya da bir evlilik de getirebilir.Bu yıl sizin için adeta değişim ve dönüşüm yılı olacaktır.

Yay

Sevgili Yaylar kendi evinizde gerçekleşen Güneş Tutulması hayatınızda yepyeni bir dönemi açmakta özellikle Yay Burcunun son haftasında doğanlar hayatınızda yeni bir sayfa açılacak. İkili ilişkileriniz ,kariyeriniz ,bulunduğunuz ortamlar en önemlisi kendinizle ilgili yapacağınız değişimler hayatınızda ki değişimler sizi şaşırtacak.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar 12. Evinizde gerçekleşen farkındalığınızın artacağı önemli bir süreç.Bu değişim sizin günlük akışınızla ilgili değişimler hayatınıza yeni bir düzen getireceksiniz.Özellikle sağlık,çalışma ortamınızla ilgili yeni bir sayfa açılacak.

Kova

Sevgili Kovalar 11.evinizde gerçekleşen Güneş Tutulmasında kendinizi iyi hissedeceğiniz bir zaman dilimi uzun zamandan beri arzu ettiğiniz hayallerinize kavuşabilirsiniz özellikle işiniz yoksa iş sahibi çocuk sahibi olmak isteyenlerin çocuk sahibi olacağı güzel zamanlar artık sizin zamanlarınız başladı gözünüz aydın

Balık

Sevgili Balık 10:evinizde gerçekleşen Güneş Tutulması kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar yeni kararlar alıyorsunuz.Sizi dönüşüterecek bir döneme giriyorsunuz özellikle bu haftada itibaren farkındalığınızın yükseleceği bulunduğunuz ortamlar gündelik akışınızla ilgili çalışma ortamınızda değişiklikler yaşayacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın