Yazın Son Ay Tutulması Oğlak Burcu’nda

5 Temmuz sabahı güçlü bir dolunay gerçekleşmesi ve aynı zamanda yazın son Ay tutulmasını yaşıyoruz. Ay tutulması haritasına baktığımızda Aslan Burcu yükselirken yönetici gezegeni kapalı mekanları temsil eden 12. Evimizde seyirde. Tutulan Ay ise otorite figürlerini, devlet gibi klasik anlayıştaki finansal ve büyük yapıları temsil ediyor. Üzülerek ifade etmeliyim ki önümüzdeki üç aylık süreç içerisinde aniden Pandemi’nin 2. Dalga etkisini deneyimleyebiliriz. Güneş’in 12. Evde olması çalışan kesimin yine evlere kapanacağının göstergesi olabilir. 

Ay, sağlık alanında. O yüzden özellikle 15 Temmuz’dan sonraki süreç hem finansal hem de sağlık açısından pek iç açıcı değil. Oğlak Burcu otorite figürlerini temsil ettiğinden bu alanlarla ilgili 13 derecede gerçekleşen Ay tutulması, Doğum Haritanızda toprak ve su evleriniz ağırlıkta ve kişisel gezegenleriniz de tutulma derecesine yakın ise inanılmaz şekilde değişen ve dönüşen bir zaman dilimi olacak. Geçmişten bugüne sürüncemede kalmış işlerinizle ilgili olumlu bir sonuç almanıza vesile olacaktır. (Doğum Haritanızı öğrenmek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.)

Burada mottonuz KALBİNİZİN SESİNİ DİNLEMEK olsun, çünkü kalbimiz saf sevgimizin kaynağıdır. Her ne olursa olsun iç sesimiz bizlere doğru yolu gösterecektir. 

Ay tutulmaları çok kuvvetli dolunaylardır. Aynı zamanda bitişleri de temsil eder. Özellikle öncü grupta gerçekleşip bir de üzerine çok önemli sabir yıldız kavuşumlarının da etkisiyle aniden vuku bulacak durumlara hazırlıklı olmalıyız. Hem makro hem de mikro olarak deneyimleyeceğimiz gizli saklı konular, açığa çıkacak. Doğum Haritanızın hangi evinde Oğlak varsa o evin konuları ile ilgili sevinebilir ya da dönüşebilirsiniz. Unutmayın ki Gökyüzü’nden gelen her ne ise hayrımızadır. Herkesin birbirine bağlı olduğunu hatırlayarak karma yaratarak ilerlemeniz lehinizedir. Tutulmaların makro etkileri Amerika, Meksika, Orta Doğu gibi alanları tetikliyor. Bu ülkelerle ilişkilerimiz, sınırlarımız, askeriye, vatan, millet yine üzücü konular olacak. Yer sarsıntıları, havanın sıcaklığından ötürü sıkıntılar, kayıplar, bir de pandemi etkisini de deneyimleyeceğimiz üç aylık süreci yaşayacağız. Bir dönem kapanıyor, özellikle hem devletlerin hem de ağır finans sektörünün iflas haberlerini alacağız. Makro düzlemde yeni bir 18 yıllık döngü başlangıcı olacak.

 

Peki kişisel olarak Oğlak’ta Ay Tutulması’nın burçlara etkisi nelerdir? Buyrun.

 

KOÇ

Sevgili Koçlar,

Sizin için yeni bir dönem başlıyor. Hayatınızın zorlu zamanlarının kapanışına geldiniz, önünüzde yepyeni bir dönem var. 10. Eviniz ev, iş ve kariyer alanlarında size dönüşüm getirecek. Bu tutulmadan sonra hayata bakışınızda bir rahatlama söz konusu. Eğer Doğum Haritanızda toprak ve su grupları ağırlıkta ise güzel sonuçlar alacaksınız. Emeklerinizin karşılığı diyebilirim. Aşkta ve işte tamamlanmalar var, ancak ne yaşanırsa yaşansın sizin hayrınıza, unutmayınız.

 

BOĞA

Sevgili Boğalar,

Size dost olan burçta bir tutulma yaşayacaksınız ve bu size uzun zamandan beri uğraş verdiğiniz miras meseleleri, yüksek eğitim, uzak akrabalarınızla paylaşımda olduğunuz alanlar veya uluslararası konularla ilgili olumlu bir akış yaşayacağınız bir süreç olacak. O yüzden önümüzdeki Yeni Normal sürecinin yaz dönemi sizin lehinize sonuçlanacaktır.

 

İKİZLER 

Sevgili İkizler, 

Ödemeler, harcamalar, borçlanmalar alanınızda gerçekleşen bir tutulma var. Eğer haritanızda toprak, su burçları ağırlıklı ise kredi ve borçlanmalarla ilgili konularda değişim ve dönüşüme, bir dönemin kapanmasına şahit olacaksınız. Eşinizden gelen gelirlerin azalması ya da nitelik değiştirmesi ve müşteri portföyünüzde bir azalma durumu söz konusu. Ayrıca hukuki süreçler ve mirasla ilgili konularda olası tasarrufu bilerek hareket ederseniz sizin için çok daha iyi bir süreç olacaktır.

 

YENGEÇ 

Sevgili Yengeçler,

Zıt aksınızda gerçekleşen Ay tutulması ilişki evinizle ilgili artık bazı konularda aydınlanma ve farkındalık getirecek. İlişki ve ortaklık alanınızda gün yüzüne çıkanlar sizi gerçeklerle yüzleştirecek. Merkür retrosu iletişimdeki kopuklukları göstermekte. Size tavsiyem retro çıkana kadar iletişimlerinizde objektif olun ve duygularınıza kapılarak olumsuz bir tavır göstermeyin. Öte yandan Güneş’in evinizde olması sizi daha çok göz önüne çıkaracaktır.

 

ASLAN

Sevgili Aslanlar, 

Çalışanlarınız, sağlığınız ve belki evcil hayvanlarınızla ilgili konular ortaya çıkacak. Sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz. Bu süreç sizin için farkındalık yaratacak bir döneme işaret ediyor. Diğer yandan parasal anlamda rahat edeceğiniz bir süreci de müjdelemekte. 

 

BAŞAK

Sevgili Başaklar,

Size dost olan bir burçta gerçekleştiğinden güzel bir Ay tutulması yaşayacaksınız. Aşk, çocuklar ve hobi alanlarınızda emeklerinizin karşılığını alacağınız bir sürece giriyorsunuz ve bu sizi gerçekten çok mutlu edecek. Tadını çıkaracağınız güzel zamanlar sizi bekliyor.

 

TERAZİ

Sevgili Teraziler,

4. Evinizde gerçekleşen bu tutulma evle, eşle, büyüklerinizle ilgili konularda bir sürecin tamamlanacağının bilgisini içeriyor. Yapılacak olan hayat yolculuğunuzda  var olanı, geleni sevgiyle kabul ederek ilerlemeniz. İleride sizin için güzel günler söz konusu.

 

AKREP

Sevgili Akrepler,

Yazın son tutulması 3. Evinizde gerçekleşiyor. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız ile ilgili sorunların artık bir çözüme ulaştığı ve sonrasında birlikte geçireceğiniz keyifli günlerin habercisi olan bir tutulma yaşayacaksınız. Bu yaz leyleği havada görenlerden olabilirsiniz. Sürekli bir davet ve gezme yanında yakın çevre ve akraba ziyaretleriniz de olası. Keyifli bir tutulma dilerim.

 

YAY

Sevgili Yaylar,

Yazın son tutulması 2. Evinizde gerçekleşiyor. Bu da para ile ilgili sıkıntılı sürecinizin tamamlanacağın ve rahata ereceğinizin göstergesi. Geçen seneden beri çektiğiniz sıkıntıların sonlanabilmesi adına gelir ve giderlerinizi tespit ederek ilerlemeniz sizin için daha iyi olacak. Üç aylık süreç paranızı daha iyi kullanmanız alanında size yardımcı olacaktır. 

 

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 

Kendi evinizde gerçekleşen bu tutulma iş hayatınız, ilişkiniz, eviniz, bulunduğunuz çevre ile ilgili konuları açığa çıkarıyor. Yorgunsunuz ancak desteğin nereden geleceğini bilemezsiniz. Önümüzdeki günlerde eş, aşk ve çocuklardan yana mutluluklar yaşayacaksınız. Yalnız bunun farkına varmanız için biraz daha iyimser olmanız yararınıza olacaktır.

 

KOVA

Sevgili Kovalar,

12. Evinizde gerçekleşen bu tutulma sizi zorlasa da sağlık ve çalışma ortamınızla ilgili konularda olumlu gelişmeleri deneyimleyeceksiniz. Sağlıkla ilgili konular sizi yorsa da sabırlı olun. İşle ilgili açığa çıkan meseleler, bazı konularda karar vermenize aracı olacaktır. Bu dönem hayata dair farkındalığınızın artacağı bir süreç.

 

BALIK

Sevgili Balıklar,

11. Evinizde gerçekleşen bu tutulma sizi sevindirebilir. Beraber proje geliştirdiğiniz insanlarla bir projeyi tamamlayarak güzel bir netice alabilirsiniz. Bulunduğunuz sosyal gruplardan çıkma, ayrılma ya da bazı arkadaşlarınızla tamamen kopmanız olası. Öte yandan aşk ve çocuklarla ilgili konularda olumlu gelişen sürprizler yazı güzel geçirmenize vesile olacaktır.

*KALBİMİN SESİNİ DİNLİYORUM*

Bir Cevap Yazın