Yengeç Yeni Ayı

2020’de Yengeç Burcu’nda gerçekleşen Yeni Ay çok kuvvetli adeta bir Ay Tutulması gibi… Kaderin ağlarını ördüğü ve biz fanilerin sadece uyum sağlayacağı bir döneme giriyoruz.
Aşk, sağlık, kariyer, ev, anne, vatan, miras, köklerimizle ilgili konularla sınanacağımız herkesin kendi haritasındaki derecede deneyimleyeceği bir süreci yaşayacağız. An haritasında yükselen Kova bizim özgürlük ihtiyacımızı ortaya çıkarmakta.
🌕🌙
Sevgili Koçlar,
Sizler 4. Evinizde yaşayacağınız bir takım olaylar neticesinde alacağınız kararlarla yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Aşkta ve işte, değişim ve yeni başlangıçlar söz konusu.
Sevgili Boğalar,
3. Evinizde yakın çevreniz ve ailenizle ilgili önemli gelişmeler deneyimleyeceksiniz. Eğitimle ilgili bir tamamlanma, yeni başlangıçlar olası.
Sevgili İkizler,
Para evinizde gerçekleşen Yeni Ay sizin para ile bir yapılandırma, bir bitirme, kredi borçlandırma gibi atılımlar yaşayacağınızın göstergesi. Özellikle evle ilgili ödemeleri yoluna koyma zamanları.
Sevgili Yengeçler,
Hayatınızda köklü değişiklikler, kaderi olarak yenilenme ve bitişlerle gelen değişimler ve size iyi gelecek olan bir döngü başlıyor. Özellikle ilişki, iş, evlilikle ilgili kararlar alacaksınız.
Sevgili Aslanlar, 
Bilinçaltınızda gerçekleşen bir Yeni Ay. Sağlıkla ilgili, çalışanlarla ilgili bir yenilenmeyi ve bazı ayrılıkları da beraberinde getirmekte. Sağlığınıza biraz daha özen göstermekte fayda var.
Sevgili Başaklar,
Hayatınızın umutlar ve hayaller evinde gerçekleşen Yeni Ay size uzun zamandan beri arzu ettiğiniz şeyleri getirebilir. Aşk olsun, çocuk olsun, uzun zamandan beri arzu ettiğiniz bir hayalinizi size verebilir.
Sevgili Teraziler,
Kariyer alanınızda gerçekleşen bir Yeni Ay. Sizi toplum önünde yücelten ve kariyer alanınızda yapılanmalar yaşatan, emek verdiklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir süreç.
Sevgili Akrepler,
Size dost olan bir burçta gerçekleşen bir Yeni Ay. Size yeni bir eğitim uluslararası alanda bir yapılanma, bir tatil gibi konularda gelişme ve mutluluk getirebilir.
Sevgili Yaylar,
Başkalarından elde ettiğiniz gelir, kredi, borçlar, tutku alanınızda gerçekleşen bir Yeni Ay. Sizi parasal anlamda keyifsizlendirse de daha sonrasında rahatlayacağınız bir süreç olacaktır.
Sevgili Oğlaklar,
İlişki ve ortaklıklar alanında doğan bir Yeni Ay. Size olumlu anlamda bir tamamlanma, ya tamam ya devam diyeceğiniz konuları ön plana sürerken aynı zamanda tatiller, mekan değişikliklerini de beraberinde getirebilir.
Sevgili Kovalar,
Günlük rutininizde değiştirmeniz gereken bir takım kaderi süreçleri deneyimleyebilirsiniz, ilk başta zorlansanız da sonrasında sağlık veya çalışma arkadaşlarınızla ilgili deneyimleyeceğiniz olayların hayrınıza neticeleneceğini fark edeceksiniz.
Sevgili Balıklar,
Size dost olan aşk, çocuklar ve hobi alanınızda gerçekleşen bir Yeni Ay. Size aşkta bir seviye ileriyi sunabilir. Bebek istiyorsanız hamile kalabilirsiniz yahut çocuklarınızla ilgili olumlu bir süreç yaşayabilirsiniz.
DEĞİŞİMLERE UYUM SAĞLIYORUM…

Bir Cevap Yazın