Yeniay Kova’da ‘’Özgürce Yaşamak’’

Yeniay Kova’da ‘’Özgürce Yaşamak’’

Merhabalar  11 Şubat saat 22:05’de Kova burcunda Yeniay gerçekleşiyor, yepyeni  enerjik   kaçırdığım dediğiniz eski  aşk ve işlerin yeniden ayağınıza geldiği bu sefer bilgelikle tecrübe ile doğru adımlar atıp başarıyı yakalayacağınız üstelik kalıcılık da sağlayaxak bir Yeniay müjdesini verebilirim. Kova’daki Yeniayın yerleşkesi biz fanilere aşkta çocuk isteyenlere artı şans arayanlara güzellikler getiriyor.An haritasında yükselen Terazi burcu yönetici Venüs Jüpiterle kavuşumda olumlu şanslı iki iyicil gezegenin etkisini dolu dolu hissedeceğimiz bir sürecin içerisine giriyoruz. Sabit yıldız kavuşumu Sadalsuud yıldızı olumlu etkiler yaymakta Ay Menzili Al Farg Al Mukaddim evlilik ve aşk için uygun kısa yolculuklar için doğru zamanlar.

Yalnız bu dönemde hava durumlarından ötürü denizlerle ilgili olumsuz haberler alabilir ,fırtınalı ve yer sarsıntılarına açık bir Yeniay yaşayacağız Kova deyince dünyanın belli bölgelerinde halkın isyanlarını görebiliriz, aşılarla ilgili gelişmeler ve uzay teknolojisi ile ilgili konular gündemde yer alırken aynı zamanda arkeolojik kazılarla eski medeniyetler tekrar gün yüzüne çıkabilir.

Gökyüzünde bir tek olumsuz seyreden Merkür retrosu bu güzel Yeniay’ın nazar boncuğu ancak Gökyüzünün bir bildiği var bu da bizlere özellikle finansal açıdan bir takım girişimlerimiz için beklememiz hızlı karar verirsek zarar da olacağımızı ifade etmekde. Sakin, araştıran ,sağ duyulu davranışlar özellikle Boğa’daki Mars gibi  davranarak eylemlerimizi ağırdan almak da fayda var yoksa Mars’ın gölge etkisini para kaybını deneyimleyebiliriz. Borsa oynayanlar bu dönem aşırı kazanabilir aynı zamanda kayıp da yaşayabilirler. Sevgililer öncesi gerçekleşen Yeniay eski aşkları sizlere getirebilir. uzun zamandan beri yolunu gözlediğiniz kişi kapınızda belirebilir. Eski büyük aşkların kavuşarak aşklarını özgürce yaşayacakları bir Yeniay yaşayacağız. Yeniay’dan en çok etkilenecek olan burçlar Kova ,Aslan, Akrep ve Boğaların son haftalarında doğanlar, ikincil  derecede etkilenenlerse Öncüler Koç, Terazi, Yengeç ve Oğlak burcu’nun ilk haftalarında doğanlar. Özellikle doğum haritalarınızın Kova ,Aslan, Akrep ve Boğa ‘da son derecelerde gezegenleriniz varsa sizinde  oldukça etkileneceğiniz bir Yeniay’a hazırlanın. Yeniay’ın burçlara etkisi sırasıyla

 

Koç

Sevgili Koçlar sosyal çevreniz ve ortaklaşa iş yaptığınız kişilerle görüşme eski fırsatların önünüze gelmesi ayrıca eski bir aşkın kapınızı çalmasına vesile olucak olan bir Yeniay yaşayacaksınız.Keyifli sizin için güzel bir dönem karşınıza çıkan fırsatları kullanın  derim.

 

Boğa

Sevgili Boğalar kariyeriniz toplum içindeki statükonuzla ilgili gelişmelerin yaşanacağı bir süreç ayrıca ev ve özel hayatınızla ilgili bir takım gelişmelerinde yaşanacağı bir dönem bu süreç içerisinde karşınıza çıkan iş fırsatlarını olumlu bir şekilde analiz ederek bu süreci geçirmenizde fayda var.

İkizler

Sevgili İkizler,eğitim ,seyehat,yabancılarla ilgili işler ticaret ,hukuki  ve medya alanıyla ilgili yeni ve hızlı başlangıçlar yapacağınız bir zaman dilimine giriyorsunuz.Bu süreç sizin lehinize izlemede kalın değerlendirin sonrasında harekete geçmenizi size tavsiye ederim.

Yengeç

Sevgili Yengeçler ,para alanınızdaki başkalarından elde ettiğiniz gelirlerken ilgili yeni başlangıçlar ,önemli kararlar alacağınız bir süreci müjdeliyor bu zaman dilimi sizin için sancılı olsa da ilerleyen süreç de lehinize sonuçlanabilir.Bu dönem özellikle vergi ,banka işlemleriniz kredi ve kredi kartı ödemelerinize dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Bu arada özel ilişkilerinizle ilgili güzel dönüşümler var sakinleşin ve önmüzdeki günlerin lehinize sonuçlanacağını bilerek rahat edin.

Aslan

Sevgili Aslanlar Yeniay özel ilişkinize ve iş hayatınızla ilgili yapacağınız yeniliklere gebe, özellikle bu dönem alacağınız kararlar ve karşınıza çıkacak olan fırsatlar hayatınızda kalıcı olacaktır.Bu dönem ayağınıza gelen hem iş ve aşk fırsatlarını olumlu olarak değerlendirebilirsiniz ancak harekete geçmek için Mart ayını beklemenizi tavsiye ederim.

Başak

Sevgili Başaklar ,Yeniay size farkındalık kazandırarak hayatınızla ilgili yeni düzenlemeler yapamanız gerektiğini size öğretecek retro’nun etkisini olumlu anlamda kullanmanız açısından bugüne kadar düzenleyemediğiniz işinizde ve evinizde ne varsa onları derleyip toparlama dolayısıyla kendinize de bir çeki düzen verme zamanı.

Terazi

Sevgili Teraziler,Yeniay hayatınızda uzun zamandan beri arzulamış olduğunuz aşk hayatınızla ilgili mutluluğu belki de arzu ettiğiniz bebeği ,iletişimle ilgili yaratıcılığınızı tetikleyebilir.

Mutlu zamanlarınız ancak bu dönem yeni bir iş veya illişkidense yarım kalan işlerinize eğilerek bitirmenizde fayda var.

Akrep

Sevgili Akrepler,hayatınızın belki de en önemli bir zamanından geçiyorsunuz arzu ettiğiniz emlak konuları ile ilgili bir atılım yapabilir. Aile kurmanız için teklif alabilirsiniz. Bütün bunlar hayatınızla ilgili olumlu anlamda bir dönüşümü gerçekleştiriyor ve Yeniay bunun habercisi.Keyiflenin  derim. Yalnız eylem konusunda özellikle Mart ayını beklerseniz ev alımı satım yerleştirme ,evlilik gibi konularda daha rahat bir akış olacaktır.

Yay

Sevgili Yay’lar sizin için güzel bir Yeniay gerçekleşmekte yakın çevreniz akrabalarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.Çalışan Yaylar bu dönem işinizde başarı sağlayacağınız gelişmeler var ,müşterilerinizle ilgili artış stratejik olarak yapacağınız görüşmeler  pazarlama taktikleri gündeminizi oluşturacak .

Var olan müşterinizle ilgilenmek satışlarınızı arttıracaktır. Eğitim de olan Yaylar ,hem derslerinizde hem de arkadaşlarınız arasında mutlu olacağınız bir süreçtesiniz.Keyifli bir Yeniay sizi bekliyor

Oğlak,

Sevgili Oğlaklar, para hanenizde gerçekleşen Yeniay size finansal olarak ekstra gelir fırsatlarını sunabilir. İyi değerlendirerek Mart ayında harekete geçemenizi tavsiye ederim.

Kova

Sevgili Kovalar, hayatınızda yeni bir dönemin arefesindesiniz içten dışa değişip yenileneceğiniz bu dönemde acaba mental anlamda neleri geride bırakmalısınız ki en iyi versiyonunuzla hayatınızı istediğiniz gibi yaşayın. Bu dönem neyi isteyip neyi istemediğinize karar verme zamanı uygulamak için Mart ayını bekleyin.Gökyüzü’nün şansı sizden yana

Balık

Sevgili Balıklar, Yeniay sizin için oldukça büyütücü ve tekamül edici olaylara gebe. Bu dönem kendinizle ilgili bir takım kararlar alabilirsiniz. Ancak bu kararların doğru olup olmadığını tespit etmek için derin meditasyon çalışmaları ,tefekkür ederek daha ruhsal ve zihinsel olarak dış çevreden izole olarak özünüze dönme zamanı çünkü sizin en iyisini iç sesinizden başka kimse bilemez. Çare içinizde, bu  dönem kendinizi dinleyerek geçirip ne istediğinize karar verip Mart ayında harekete geçme zamanı.

Bir Cevap Yazın