‘’Yeniden Doğmak İçin Ölmek Lazım ‘’ Güneş Akrep Burcuna Geçiyor

23 Ekim 01:59’da Akrep Burcuna giren Güneş’le birlikte önümüzde ki bir ay boyunca doğum haritalarınızda Akrep burcu hangi evinizdeyse  o evin konuları gündeminize oturacak ve aydınlanacaktır.

Akrep Burcu Zodyak’ın 8.evidir.Yönetici gezegeni Mars’tır.Malefik diye adlandırdığımız Mars’ın elementi ateştir;İçsel ateşimizi de gösterir.Akrep Burcu su grubudur.Soğuk ve gizemli Akrep Burcu haritalarınız da kullanılmamış cevherlerdir;nasıl ki değerli madenler yerin altında keşfedilmeyi bekler bu alanınız sizin korktuğunuz,bilmediğiniz  fakat bir o kadar da  kullanmadığınız değerli bilgilerdir.Bu bilgileri kullanmaya başlarsanız sahip olduğunuz gücü yakalayabilirsiniz.Tarot kartında Ölüm ‘le temsil edilen Akrep aslında kısaca yeni bir hayat başlayabilmemiz için eskiyi bırakıp küllerimizden doğmamızı  ister. Akrep Burcu deyince aklımıza gizem ,korku,tutku,araştırma ve sabitlik duygusu gelsin.Şu anda Mars’ın retro seyrinde olması acaba önümüzde ki bir aylık süreçde burçları nasıl etkiliyor? Haydi bir göz atalım…

Koç

Sevgili Koç,önümüzdeki bir ay boyunca  ödemeler ,kredi ve borçlar hanenizle ilgili konular gündeminizde olacak  ,uzun zamandan beri size yük olan kredi borcunuzu bu ay kapatma imkanı bulabilirsiniz  ya da uzun zamandan beri beklediğiniz kredi size çıkmış olabilir.

Boğa

Sevgili Boğalar,önümüzde ki bir aylık süreç içersinde ilişki ve ortaklık evinizle ilgili olumlu gelişmelere tanık olabilirsiniz özellikle geçmişten gelen anlaşamadığınız bir takım konular varsa onlarla ilgili bu ay sonuca varabilirsiniz.

İkizler

Sevgili İkizler  sağlık ve günlük akışınızla ilgili olan konuların gündeminizi oluşturacağı  bir ay sizi bekliyor ,eğer hasta iseniz şifalanacağınız ,yaşamınıza yeni bir düzen getirme fırsatı bulacağınız zamanlar  iyi değerlendirin.

Yengeç

Sevgili Yengeçler önümüzde ki bir ay boyunca aşk,çocuklar  ve eğlence konuları gündeminize oturuyor.Bu konulardan yana çok sevineceğiniz bir zaman dilimi

Aslan

Sevgili Aslanlar ,önümüzde ki bir ay boyunca  ev ve aile büyükleri ile ilgili konular gündeminizi oluşturabilir.Özellikle ev alma ,taşınma gibi konularda  Kasım’ın ortasından sonra düzelme yaşayabilirsiniz..

Başak

Sevgili Başaklar önümüzde ki bir ay boyunca ,iş ve zihinsel alanınız aktifleşecek ,yeni bir eğitime başlayabilir , sürpriz kısa seyahatlere çıkabilirsiniz.

Terazi

Sevgili Teraziler önümüzde ki bir aylık süreç içersinde gelirlerinizde artışa vesile olabilir.Para akışınızda çoğalma olsa bile dirhem dirhem harcamaya dikkat edin cebinizde akrep olduğunuzu kendinize hatırlatın

 

 

Akrep

Sevgili Akrepler bulunduğunuz ortamlarda ışıl ışışl parladığınız zamanlar eski yarım kalan projeler tekrar önünüze düşebilir.Önümüzde ki bir ayın keyfini sürmeniz dileğiyle

Yay

Sevgili Yaylar önümüzde ki bir aylık süreç içerisinde farkındalığınızın artacağı ,günlük akışınızın değişeceği bir zaman diline hoşgeldinİz.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar önümüzdeki bir aylık süreç içerisinde sosyal çevreniz ve ortak  proje yürüttüğünüz konularla ilgili sevinebilirsiniz.Ayrıca eski aşklarınız size dönüş yapabilir ancak retro sürecinde olduğumuzu hatılatırım.

Kova

Sevgili Kovalar ,önümüzde ki bir aylık süreçte kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz,işi olmayanlar iş ,işi olanlar bu dönemde güzel bir zam ya da terfi alabilirler.

Balık

Sevgili Balıklar önümüzdeki bir aaylık süreç içersinde uzaklarla ilgili konular yüksek eğitim , sosyal medya  davalarla ilgili olumlu haberler alacağınız ,tatile çıkıp dinleneceğiniz güzel bir dönem keyfini sürün.

 

Bir Cevap Yazın