fbpx

Hizmetlerim

Hangi Hizmetleri Sağlıyorum?

Almış olduğum eğitimler dahilinde; ilimin ve bilimin ışığında sağladığım hizmetlerden nasıl faydalanabilirsiniz?

Hizmetlerim:

  • Doğum Haritası
  • Tarot Seansı
  • İlişki Terapisi
  • Access BARS Eğitmenliği
  • Astroloji Dersleri
  • Mucize Sensin Workshop
  • Yaşam Kitabını Oku Workshop

1. AŞAMA: DURUM TESPİT, ANALİZ ÇALIŞMASI

Doğum haritanızın analizi ve durum tespiti yapabilmem için öncelikle doğum saatinizi ve tarihini biliyor olmalısınız. Eğer bilmiyorsanız, hayatınızla ilgili astroloji bazlı Tarot okumaları yapıyorum. Her ikisi de göksel bir bilim dalıdır. Ben doğum haritası ya da Tarot kartlarını yorumlayan bir aracıyım yalnızca. Daha sonra 12 sorudan oluşan bir analiz çalışması yapıyorum, bu çalışmadan çıkan sonuçların hepsini derleyerek ikinci bölüm olan ‘’En İyi Versiyonum’’ çalışmasına geçiyoruz.

2. AŞAMA: EN İYİ VERSİYONUM ÇALIŞMASI

Enerjinizin dengelenmesi ve gerçekten en iyi halinizin ortaya çıkması için yapılması gereken bilinçaltı temizliği, kök bilinçlerin etkilerinin azaltılması gibi çalışmalarla yol kat ederiz. Temizlenen zihinde yapılacak olan enerji çalışmasından en doğru ve en faydalı sonucu almamız mümkün.

3. AŞAMA: SÜREKLİLİK

En İyi Versiyonum paketini alıp, seansı tamamlayan danışanlarım, gerçekleştirmiş olduğu dönüşümü iyi halde devam ettirmek için kendilerine özel olarak hazırlamış olduğum enerjetik (şifalı) takıları kullanırlar ya da ayda bir kontrol seanslarıma katılarak genel olarak hayatlarıyla ilgili çalışmalarla kısa bir enerji dengeleme seansı gerçekleştiririz.

4. AŞAMA: SONUÇ

Eğer kendileri de benim gibi bir aracı ışık elçisi olmak istiyorlarsa açmış olduğum Astroloji, Bilinçaltı, Mucize dili, Access Bars eğitimlerine katılabilir, kendilerine ve sevdiklerine yardımcı olabilirler.

Yolun sonunda elde edilen başarının en büyük kaynağı yolu yürüme şeklinizdir.  Bu nedenle şeffaflığımı koruyarak hizmetlerimi ve dönüşüm sürecinizi nasıl inşa edeceğimizi paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.  

* Seansımız Ücretlidir

Layer 1