fbpx

Healy Frekans Seans ve Eğitimi

HEALY FREKANS CİHAZI İLE SEANS VE EĞİTİM

Digital tıp teknolojisi ile geliştirilmiş ve dünya çapında büyük bir kullanıma sahip olan Healy Frekans Cihazı ile uzaktan yapacağımız enerji seansları ile sizlere bedenen ve ruhen sifalanma, iyileştirme enerjileri yönlendiriyorum.

HEALY FREKANS CİHAZI NEDİR, NE İŞE YARIYOR?

Kuantum fiziği düzeyinde, tüm olaylar olasılıklar tarafından kontrol edilir. Princeton Üniversitesi ve diğer üniversitelerdeki PEAR Laboratuvarında Profesör Robert Jahn ve Brenda Dunne tarafından yapılan uzun süreli deneyler, bu tür olasılıkların çok uzak mesafelerde bile bilincin yardımıyla etkilenebileceğini göstermiştir.

Genel olarak, bilincimizin bilgi alanına doğrudan erişimi yoktur, çünkü ikili doğası nedeniyle ya dışsal fiziksel ya da içsel psikolojik gerçekliğe yöneliktir. İsviçreli psikolog C.G. Jung, bireysel bilinçdışının, kolektif bilinçdışı adını verdiği bir tür küresel bilgi alanıyla doğrudan iletişim kurduğunu ilk fark eden kişiydi. Bilim ve bilgi alanları Kuantum fiziğinin önde gelen kurucularından Niels Bohr’dan şu söz geliyor: “Kuantum fiziği sizi şaşırtmadıysa, anlamamışsınızdır.” Erwin Schrödinger, Carl Friedrich von Weizsäcker, Rupert Sheldrake, Hans Peter Dürr veya Roger Nelson gibi diğer bilim adamları da bilgi alanı dediğimiz şeyi zihinsel ve fiziksel etkileşimler alanı olarak tanımladılar ve gözlenen fenomenlere farklı isimler verdiler. Ancak bir noktada anlaştılar: yani bilincin maddi süreçlerle etkileşime girebileceği ve onlar üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olabileceği.

Çoğumuz ne kuantum fiziğini ne de anlamını ve günlük yaşamımız için olanaklarını anladık ya da kullanmıyoruz. Kuantum ışınlanması üzerine ilk deneyi başarıyla gerçekleştiren ünlü Viyanalı kuantum fizikçisi Anton Zeilinger, gerçekliğin en temel seviyesinde madde veya madde değil, saf bilgi olduğunu doğrulamaktadır.

Max Planck zaten ruhun tüm maddelerin kaynağı olduğunu söyledi. David Bohm veya Karl Pribram gibi kuantum fizikçileri bu nedenle ruh ve maddeyi birbirine bağlayan bir bilgi alanından söz ederler. Healy nin ana cihazı TimeWaver sistemleri tam olarak bu bilgiden yararlanmak için geliştirilmiştir ve Healy cihazına da yansıtılmıştır.

Healy Frekans Cihazı, teknoloji ile tıbbın birleşmesi sonucu oluşmuş dijital bir tıp ürünüdür.

Özellikle tıpta on yıllardır kullanılan frekans teknolojilerinin en gelişmiş ve bireysel kullanıma yönelik olan taşınabilir halidir. Yaklaşık 35 gramdır ve bir kibrit kutusu büyüklüğündedir. Cep telefonunuza yüklediğiniz uygulamadan kumanda edilerek kullanılır. Satın aldığınız programları çalıştırabileceğiniz, sağlığı korumak ve geri kazanmak adına ister profesyonel ister bireysel kullanıma uygun yüksek teknoloji ürünüdür.

Healy Frekans Cihazı ile sizi şifalayacak enerjilerle dolu bir seans almak, ya da cihazı temin edip vereceğim eğitim ile kendiniz kullanmak isterseniz bana aşağıdaki hesaplardan ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle

İletişim Telefonu :0532 577 98 94

Sosyal medya hesaplarımı takipte kalın

Instagram @arzumkoyuncu

Twitter ArzumKoyuncu4

Layer 1