Hizmetlerimiz

Bireysel Çalışmalar

Yaşamında değiştirmek isteğin neler var? Onları değiştirmek ,yeni ve güzel şeyleri hayatına katmak istiyorsan, bu dönüşüm çalışması senin için.

Akaşik Kayıtlar varoluşundan itibaren sahip olduğun deneyimlediğin deneyimleyeceğin tüm geçmiş ve gelecek arşivinizdir,bu konular üzerinde yapılan bireysel dönüşüm çalışmasıdır.

Kuantum bilge ve ilkelerinin uygulandığı bir çalışmadır.

Bire bir ya da uzaktan biyoenerji ve koçluk  ile şifa uygulama çalışmasıdır. Her seans danışmanlık ve bio enerji olarak bir saat sürer.

Sürekli kilo alıp veren ya da kilo problemini bir türlü çözemeyenler için hazırlanmış uzun dönemli bir programdır, program boyunca whatsup destek hattı ve seanslardan oluşur.

Bu uygulama da elektro manyetik alanınızda ki yanlış inançlar tespit edilir, temizlenir, bilinçaltınızda doğru inançlar ekilir, çakralarınız dengelenir. Elektromanyetik alanınızı yükseltecek çalışmalar uygulandıktan çalışma sonlandırılır.

Atalarımızdan sadece göz rengi, saç veya beden şekillerini almayız ayrıca onların hayatları boyunca denyimledikleri de bize aktarılır. Bu çalışma  var olanların tespit edilirek, temizlenmesi üzerine hazırlanmış dönüşüm çalışmasıdır.

Bolluk bereket üzerine yaptığımız bire bir ya da uzaktan whatsup üzerinden yapılan enerji aktarımı da içinde olan bir çalışmadır, bu çalışma sonrası geliriniz ve yaşamınız da olumlu değişiklikler gözlenir.

Kısmetin açılıp ,şifalanması üzerine yaptığımız birebir ya da uzaktan whatsup üzerinden yapılan enerji aktarımı da içinde olan bir çalışmadır,bu çalışma sonrası özel hayatınız ve  yaşamınız da olumlu değişiklikler gözlenir.

Anne ve babalarımızda almış olduğumuz,henüz anne karnında iken ve yedi yaşına kadar süren bilinçaltı kayıtlarımız ve sonrasında onlarla olan ilişkilerimizde deneyimlediğimiz bilinçli kayıtlarımız hayatımızı olumsuz yönde etkileyebilir,bu çalışma ile beraber anne ve babanızla olan ilşki ve düşünceleriniz ister sağ olsun ya da olmasın çözümlenerek,sağlıklı bir ilişkiye dönüşerek kendi kimliğinizle sizi özgürleştirecektir.Birebir veya uzaktan whatup üzerinden de çalışmamız yapılabilir.

Varlığımızın amacı nedir, bu yaşamda hangi yol benim için doğru ve hayırlıdır? Bu soruların cevaplarının işlendiği bir dönüşüm çalışmasıdır.

Danışan kişiyi hipnotize etmeden yapılan bir çalışmadır.Yaklaşık bir saat süren bu çalışma da konu üzerinde dönüşüm gerçekleştirilir.

Astroloji Çalışmaları

Kişinin doğum bilgileri doğrultusunda yapılan bir takvim yılı boyunca önemli gün ve saatlerinin de tespit edildiği bir çalışmadır.

Gökyüzüne Sor, Cevabını Yıldızlar Size İletsin

Hayatınızda merak ettiğiniz bir konu ile ilgili sorunuzun cevabını gökyüzüne danışarak yapılan yarım saatlik bir çalışmadır.

İkili ilişkileriniz de birbirinize Göksel olarak uygun musunuz ?Astrolojik olarak bakılır, durum değerlendirilir.

Tarot tarihçesine baktığınızda Mısır,Çin ve Kabala bilgilerinden oluşan astroloji bilgilerini de içeren kadim bir bilgidir,geçmişten bugüne kadar insanlar Tarota başvurmuş neticesinden memnun kalmışlardır.

Tarot deyince aklınıza fal gelmesin,Tarot bilinçaltınız da var olan dataların kollektiften gelen bilgiyle analiz ederek size en iyi olasılıkları gösterir,var olan sorunları nasıl çözebilirsiniz?Onlara ışık tutar.

Seans sırasında geçmiş,yakın gelecek,şimdi ki durum tespitleri yapıldığı gibi,aynı zamanda sorular eşliğinde danıştığınız konuyla ilgili bilgileri alabilirsiniz.Soru şekliniz daha çok nasıl olmalıdır?

Sarkaç geçmişten günümüze kadar gelmiş elektro manyetik alanı değerlendirerek ,sorularınıza cevap veren ,özellikle içinden çıkamadığınız soruların cevabını size gösteren titreşimle çalışan enerjetik bir araçtır,ehil kişinin elinde ise sorularınıza doğru cevap alabilirsiniz