fbpx

İlişkinizde Mutluluğu Yakalayın!

İlişkinizde mutluluğu yakalamak, var olan sorunlarınızı kolaylıkla çözümlemek, ilişkinizin gelecek zamandaki olasılıklarını bilmek ister misiniz?

Merhaba ben Arzum Koyuncu,

Sizin için hazırlamış olduğum ilişki terapisinde var olan ilişki sorunlarınızı kadim göksel bilgiler, enerji çalışmaları ve son kişisel gelişim tekniklerini kullanarak çözümleyecek, ilişkinizde arzu ettiğiniz mutluluğu yakalayacaksınız!

Çalışmamızı Nasıl Yapıyoruz?

Çalışmamız üç aşama da gerçekleşir:

1.Aşama: Analiz Çalışması

Bu aşamada ilişkinizde ki var olan sorunlarınız tespit edilir, sokratik yöntem olan soru cevap tekniği ile bilgiler toplanır.Bu aşama veri toplayıp sorunları tespit etmek için önemli bir basamaktır

2.Aşama: Çözüm Çalışması

Bu aşamada analiz de tespit edilmiş olan her türlü sorunun çözümü için gerekli olan kişişel gelişim teknik ve enerji çalışmaları yapılarak bu aşama tamamlanır.

3.Aşama: Durum Tespiti ve Öngörüler

İlişki de durum tespiti ve ilişkinizle ilgili kadim göksel bilgileri kullanarak ilişkinizle ilgili en iyi olasılık ve öngörüleri alırsınız.

* Her aşama 45 dakikadan oluşmaktadır.
* Görüşmelerimizi online görüntülü olarak gerçekleştirmekteyiz.

Arzum Koyuncu Kimdir?

‘’Senin Gücün Var Anne’’

İşte yukarıdaki kelimelerle kişisel dönüşüm yolculuğum başladı. 2008 senesinde hastaneden yeni çıkmış, bakıma muhtaç, hasta bir halde çaresiz, kara kara düşünürken 3 yaşında tek başına oyun oynayan oğlumun yukarıda ki sözleri ile karanlıklar aydınlandı…

2009 yılında profesyonel yaşam koçluğu ile başlayan kutsal yolculuğum almış olduğum eğitimler ve hayat tecrübelerimle dönüşüm koçu olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Seans Almış Katılımcı Yorumları

Her yaş ve meslek grubundan seans almış onlarca mutlu müşteriden sadece bazıları…

Enerji, Tarot, Bolluk Bereket, İlişki Terapisi, Doğum Haritası Seans Katılımcısı 40

Merhaba Arzum Hanım, sizinle tanıştıktan sonra enerji seansı ,doğum haritası, bolluk bereket seansı ve tarot seansı aldım. Hayatımda inanılmaz değişimler yaşadım, öncellikle kötü alışkanlığım alkolü bıraktım, namaza başladım, biliyorsunuz bir adama platonik aşıktım. Onun bana uygun bir eş olmadığınızı söylediniz bırak dediniz. Sizin sayenizde şans ve kısmetim açıldı hayatımda bir aydır biri var ve hemen evlenmek istiyor iyi ki sizi dinledim. Paramın bereketi arttı çok şükür sayenizde, kitabınızı da bir solukta okudum çok iyi geldi bugüne kadar okuduğum en iyi kişisel gelişim kitabı herşey o kadar güzel gidiyor ki size minnettarım , çok teşekkür ederim sizi herkese tavsiye ediyorum yakın zamanda görüşmek dileğiyle

Enerji Seans Katılımcısı 35

Benim Arzum Ablam var artık hangi eski travma veya olumsuz düşünce tutar beni 🙏🏼

Enerji Seans Katılımcısı 33

Merhabalar Arzum Hanım biz sizinle enerji seanslarımız olsun doğum haritası gibi konularda 6 ay çalıştık bu dönemin sonunda hem anne ve babamla olan ilişkilerim düzeldi hem de kariyerimde büyük bir ilerleme kaydettim ev sahibi olmak için adım bile attım, sanki bir sihirli değnek dokundu hayatıma size ne kadar teşekkür etsem az. En kısa zamanda tekrar görüşeceğiz.

İlişkinizde Mutluluğu Yakalamak İçin Aşağıdaki Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

* Seansımız Ücretlidir

Layer 1