İlişkinizde Mutluluğu Yakalayın!

İlişkinizde Mutluluğu Yakalayın!

İlişkinizde mutluluğu yakalamak,var olan sorunlarınızı kolaylıkla çözümlemek, ilişkinizin gelecek zamandaki olasılıklarını bilmek ister misiniz?

Merhaba ben Arzum Koyuncu,

Sizin için hazırlamış olduğum ilişki terapisinde var olan ilişki sorunlarınızı kadim göksel bilgiler, enerji çalışmaları ve son kişisel gelişim tekniklerini kullanarak çözümleyecek, ilişkinizde arzu ettiğiniz mutluluğu yakalayacaksınız!

Çalışmamızı Nasıl Yapıyoruz?

Arzum Koyuncu

Çalışmamız üç aşama da gerçekleşir:

1.Aşama: Analiz Çalışması

Bu aşamada ilişkinizde ki var olan sorunlarınız tespit edilir ,sokratik yöntem olan soru cevap tekniği ile bilgiler toplanır.Bu aşama veri toplayıp sorunları tespit etmek için önemli bir basamaktır

2.Aşama: Çözüm Çalışması

Bu aşamada analiz de tespit edilmiş olan her türlü sorunun çözümü için gerekli olan kişişsel gelişim teknik ve enerji çalışmaları yapılarak bu aşama tamamlanır.

3.Aşama: Durum Tespiti ve Öngörüler

İlişki de durum tespiti ve ilişkinizle ilgili kadim göksel bilgileri kullanarak ilişkinizle ilgili en iyi olasılık ve öngörüleri alırsınız.

* Her aşama 45 dakikadan oluşmaktadır.

* Görüşmelerimizi online görüntülü olarak gerçekleştirmekteyiz.

arzum-koyuncu-banner

Arzum Koyuncu Kimdir?

Arzum Koyuncu, uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapmış daha sonra deneyimlediği bir kaza neticesinde kişisel gelişim yolculuğuna başlamıştır

2008 yılında ICF onaylı yaşam koçu daha sonra almış olduğu eğitimlerle birlikte kendi modülü olan en iyi versiyonum çalışması ile 2009 dan beri profesyonel olarak danışanlarına hizmet vermektedir.

Kuranın Işığında adlı kitabın yazarı, evli iki çocuk sahibidir. Verdiği hizmetler astrolojik çalışmalar, enerji çalışmalarıdır.

Seanslarıma Katılanların Yorumları

Yıllardır finans dünyasında yöneticilik yapıyorum. Özellikle uzun süreli ilişkimde yerine oturtamadığım pek çok taşı huzurla, inançla ve güvenle olması gereken yerlere Arzum ile taşıdık. Şimdi ‘kalbimin sıkışıklığı’ kalmadı… Artık dua ederken, ‘yol göstericim, rehberim’ diye andığım Arzum’un varlığı için de şükrediyorum. İyi ki tanıdım, iyi ki varsın Arzumcum…
Üst Düzey Bankacı (38)
Aileme ait olan gayri menkul üç yıldan beri satılmıyordu. Arzum Hnm’la yapmış olduğumuz seans sonrasındaki iki hafta içersinde gm satışı gerçekleşti.Yaptığımız seans benim için çok aydınlatıcı ve şaşırtıcıydı. Teşekkür ederim
İş Kadını (54)
Arzum Koyuncu ile yaptığımız seansta ruhumun negatif kısımlarının pozitife dönüştüğünü hissettim.Arzum Koyuncu kişinin potansiyelini ve yapabileceklerini ruhani olarak açığa çıkaran mükemmel bir koç,kesinlikle herkesin mutlaka denemesini tavsiye ederim. Kalbinin temizliğiyle ruhuna üflediği enerji insana hayat veriyor.Bunu samimiyetle de birleştirince ortaya bir duayen çıkıyor.
Kimyager (24)

İlişkinizde Mutluluğu Yakalamak İçin Aşağıdaki Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

* Seansımız Ücretlidir