Skip to content Skip to footer

Merkür Koç Burcuna Geçiyor

İletişim gezegeni Merkür, Koç burcuna geçiş yapıyor. 15 Mayıs’a kadar Koç burcunda seyirde olacak. Merkür, 2 Nisan – 25 Nisan arası retro seyrini tamamlayacak. Retro döneminde eski iş fırsatları, eski aşklar kapınızı çalabilir. 15 Mayıs’a kadar ki olan süreçte 16 Mart, 17 Mart, 19 Mart riskli günler. 19 Nisan’da eski aşklarla karşılaşabilirsiniz. Eski projeleriniz ayağınıza gelebilir. Ruh eşlerinizle de karşılaşmanız olası. 12 Nisan ve 16 Nisan ve 7 Mayıs’ta gökyüzünün anlaşma, toplantı açısından kullanabileceğiniz zaman dilimleri olarak gözükmekte. Koç burcundaki Merkür’ün burçlara etkisine gelirsek;

SEVGİLİ KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Sizin için 15 Mayıs’a kadar iş hayatınızda anlaşabileceğiniz yeni sözleşmeler, partnerinizle çıkacağınız seyahatlerin sizin için uygun olacağı zamanlar retro döneminde eski iş fırsatları ve kalbiniz boşsa eski aşklarınız hayatınıza girmek isteyebilir. Bu dönemi doğru bir şekilde değerlendirmenizi tavsiye ederim.

SEVGİLİ BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Gündeminizde kendinizi tekrardan ince eleyip sık dokuyarak yeni kararlar alacağınız, kararlarınızı kontrolden geçireceğiniz bir sürecin içerisindesiniz. Gerek iş hayatınız gerek özel hayatınızla ilgili mentor yada psikolojik destek alacağınız bir dönem. 2 Nisan ve 25 Nisan arası taşınmak için riskli zamanlar. Bu dönemde kalbiniz boşsa eski aşklar sizi ziyaret edebilir. Bulunduğunuz ortamlarda ve çalışma hayatında daha fazla ön plana çıkabilirsiniz. Eski iş yerinizden de teklifler almanız olası.

SEVGİLİ İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sosyalleşeceğiniz, eski dostlarla görüşeceğiniz iş birliklerinizden kaynaklı kazanç sağlayacağınız bir sürecin içerisine giriyorsunuz ışıl ışıl parladığınız bir dönem. 2 – 25 Nisan arası retro dönemi, eski aşklar, eski iş fırsatları, eski arkadaşlıklarla görüşeceğiniz bir dönem. Dolayısıyla bu dönem doğru bir şekilde değerlendirmekte fayda var. 15 Mayıs’a kadar kadarki olan süreçte sizin için gerçekten önemli kişilerle görüşebilir yeni iş ve projelerde başarı sağlayabilirsiniz.

SEVGİLİ YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Kariyerinizle ilgili olumlu anlamda iş fırsatları, yeni projeler tekrar gündeminize oturacaktır. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Baba ocağınızı ziyaret edebilirsiniz. Bu dönem seyahatleriniz artabilir, iş ile ilgili güzel projelere başlangıç yapabilirsiniz. 2 – 25 Nisan arası retro dönemine denk geldiği için ve bu dönemde yeni imzalar yeni projelere imza atmamanızı tavsiye ederim

SEVGİLİ ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Yurtdışı, uluslararası konular, eğitim konuları ve iş hayatınızla ilgili özel anlaşmalar, projeler, mahkeme kararları 2 – 25 Nisan arası riskli. Diğer dönemlerde olumlu anlamda güzel kazançlar ve fırsatlar elde edeceğiniz bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Sizin için güzel, anlamlı bir zaman, doğru bir şekilde değerlendirme zamanı. Yurtdışından, sosyal medyadan eski iş ve fırsatlar hayata geçebilir bilginiz olsun.

SEVGİLİ BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Finansal açıdan kredibilite bulacağınız, ödemelerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bir sürecin içerisindesiniz. Nafaka gibi konular ortak gelirlerle ilgili alanda biraz daha zorlanacağız 2 – 25 Nisan arasına dikkat. Olumlu anlamda sizin için gelir ve giderlerinizi dengeleme, bütçeyi doğru bir şekilde yapma zamanları.

SEVGİLİ TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Finansal anlamda ikili ilişkilerde ve iş hayatınızda doğru bir şekilde birbirinizle uyumlanma ve anlaşma zamanları. 15 Mayıs’a kadar partnerinizle seyahat edebilir, işle ilgili çalışmalar yapabilir, yeni projelere imza atabilirsiniz. Bunlar da sizin açınızdan gerçekten işinizi, kariyerinizi yükseltecek çalışmalar olacaktır. 2 – 25 Nisan arası taşınma, yeni projelere imza atma açısından sakıncalı. Dolayısıyla bunlara dikkat edelim. Kalbi boş olanların 19 Nisan haftası karşılarına ruh eşleri ya da eski partnerlerden birileri çıkabilir.

SEVGİLİ AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Sağlığınızla ilgili bir takım yeni anlayışlara sahip olabilirsiniz. Dolayısıyla bu dönem seyahatlerinizin arttığı iş fırsatlarınızın ayağınıza geldiği bir süreç, doğru bir şekilde değerlendirmeli. 2 – 25 Nisan arası Merkür’ün Retro seyri eski iş fırsatlarını, eski aşklarınızı karşınıza getirebilir. Doğru bir şekilde değerlendirme zamanı.

SEVGİLİ YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Merkür’ün Koç burcundaki seyri aşkta birbirinize uyumlanmayı, seyahatlere çıkmayı, yatırımlarınızdan yana kazanç elde etmeyi getirirken, 2 – 25 Nisan arası eski aşklar, eski projeler ve eski dostlarla görüşme, anlaşma zamanını müjdelemekte.

SEVGİLİ OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Aile teması, ana ocağını ziyaretleri, miras konularıyla ilgili anlaşmalar, sözleşmelerin ön plana çıktığı bir dönemin içerisindesiniz. Doğru bir şekilde karar alma zamanı. 2 -25 arası ve 15 Mayıs’a kadarki olan süreçte eski iş fırsatlarınız tekrar gelebilir. Taşınmayla ilgili, mirasla ilgili olan konularda daha temkinli ve dikkatli davranma zamanı.

SEVGİLİ KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Sizin açınızdan seyahatlerin daha fazla gündemde olacağı networkünüzün artacağı, eğitimle ilgili konuların gündeme geleceği bir sürecin içerisindesiniz. Retro döneminde eski iş fırsatları, eğitimleri tekrardan gözden geçirme ve tamamlama zamanları, doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz. 19 Nisan civarında aşk hayatınızda ruh eşiniz, eski partnerlerinizle rastlaşabilirsiniz. 2 ve 25 Nisan arası, 19 Nisan haftası da kalbi boş olanların ruh eşleriyle tanışma olasılığı yüksek.

SEVGİLİ BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Sevgili Balıklar, finansal anlamda ek gelir elde edeceğiniz anlaşmaların ayağınıza geldiği fırsatları güzel bir şekilde değerlendireceğiniz ve şansınızın arttığı bir dönemin içerisindesiniz. Dolayısıyla kazan kazan zamanları. Bunları doğru bir şekilde değerlendirmenizi tavsiye ediyorum. 2 – 25 Nisan arası eski iş fırsatları, eski işlerden kazanç elde etmeniz söz konusu maddi ve manevi olarak enerjinizi yükselteceğiz ve bu süreçte daha çok paranın ayağınıza geleceği yeni projelere imza atabilirsiniz.