fbpx

MERKÜR TERAZİ BURCUNDA

 

Merkür Terazi burcuna 26 Ağustos Cuma günü geçiş yapıyor ve bu geçişle birlikte bizler mental anlamda ve ticari konularda karşı tarafımızı temsil eden kişilerle daha çok anlaşıp onlara ara buluculuk yapacağımız bir süreci deneyimleyeceğiz.

Yaşayacağımız bu sürecin etkisi bizlere olumlu olarak yansıyacak. Bu sebeple ticaret ve iletişim konusunda, politik konularda daha rahat hareket edilebilir.

Merkür 10 Eylül’de 8°’de(derece) Terazi burcunda gerilemeye başlayacak. Doğum haritalarınızda Terazi alanı nerede varsa orada iletişim konusu, ticari konular, seyahat konularında bazı sorunlarla karşılaşabiliriz. Bu dönem yeni projelere girişmektense daha çok yarım kalan işlerinize odaklanmanızı tavsiye ederim.

2 Ekim’e kadar Merkür’ün retrosu devam edecek. Ancak eylül ayının içinde Merkür’ün Başak burcuna geçişi olacak. Başak burcuna geçiş 23 Eylül Cuma günü saat 15.04’te gerçekleşecek. 2 Ekim’e kadar olan bu süreçte Merkür doğrudan Başak burcu seyrine devam edecek.

Merkür tekrardan Terazi burcuna 11 Ekim Salı günü 02.50’de geçiş yaparak seyrine devam edecek. Bu seyirde hem ateş ve hava burçları hem de toprak ve su burçlarına daha önceden alamadıkları haklarını ikili ilişkiler ve ticari konularda geri verecek.

Merkür’ün burçlar üzerindeki etkisine göz atalım;

Koçlar ve Yükselen Koçlar

Sevgili Koçlar, ikili ilişkiler evinize geçiş yapan Merkür’ün etkisi ilişkilerinizde alacağınız teklifleri, sözleşmeleri ve seyahatleri müjdelemektedir. Önümüzdeki bir aylık süreç içerisinde hem iş hem de aşk konusunda alacağınız kararlar sizi sevindirebilir.

Boğalar ve Yükselen Boğalar

Sevgili Boğalar, Merkür’ün Terazi burcuna geçişiyle birlikte kendinizi yeni bir düzen oturtma çabasında bulacaksınız. Günlük akışınızla ve çalışma koşullarınızla ilgili yepyeni bir süreç sizi beklemekte. Bu bağlamda bireysel çalışırken grup çalışmasına geçiş yapabilirsiniz. Yeni alacağınız bir bilgisayar, bir araba işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır. Bu dönem size çalışma alanında sürprizleri getirecektir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler, Terazi burcuna geçiş yapan Merkür’le birlikte aşk hayatınızın renklendiğini göreceksiniz.  Daha doğru bir şekilde iletişim kurabileceğiniz keyifli ve eğlenceli tatillerin olacağı, sosyalleşmelerin yaşanacağı bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Aynı zamanda evli olanlar, çocuk sahibi olmak istiyorlarsa bu dönem bunun kararını alabilirler.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler

Sevgili Yengeçler, Terazi burcuna geçiş yapan Merkür’ün etkisi aile hayatı ve yuva temasını ön plana çıkartıyor. Taşınmayla ilgili birtakım kararlar arifesinde olabilirsiniz. Ev konusu sizin için daha fazla ön planda olacaktır. Bu dönem yazlıktan kışlığa geçiş, ev değişiklikleriyle ilgili konular ön planda olacak.

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar

Sevgili Aslanlar, kardeşlerinizden alacağınız maddi ve manevi destekler sizin enerjinizi yükseltecek. Birlikte yapacağınız seyahatler, görüşmeler ve sözleşmelerin iş hayatınıza olan katkısıyla enerjinizin yükseleceğini ifade edebilirim.

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Sevgili Başaklar, finansal konularla ilgili yeni bir yatırım düşüncesine giriyorsunuz. Bu bağlamda para piyasalarındaki araçlara yatırım yapabilirsiniz. Eğer bir işiniz yoksa yeni bir işe başlayabilirsiniz. İlerleyen süreçte gerçekten kazançlı çıkacağınız yatırım ve iş konuları ön planda olacaktır.

Teraziler ve Yükselen Teraziler

Sevgili Teraziler, kendi burcunuza geçiş yapan Merkür’ün bu ayki seyri dolayısıyla hayatınızdaki hareketin fazlalaştığı, iletişimin daha yoğun aktığı bir sürecin içerisinde olacaksınız. Seyahatler, sözleşmeler ve portföyünüze kattığınız yeni müşteriler bu dönemde sizin için ön planda olacaktır.

Akrepler ve Yükselen Akrepler

Sevgili Akrepler, Terazi burcuna geçiş yapan Merkür’ün sayesinde yeni bir seyahat ve yer değişikliği görünüyor, uzun zamandan beri yapamadığınız ve çok arzuladığınız tatili gerçekleştireceksiniz! Kendinizi enerjik olarak daha iyi hissedeceğiniz bir sürecin başlangıcındasınız.

Yaylar ve Yükselen Yaylar

Sevgili Yaylar, sosyal çevrenizin, grup arkadaşlıklarınızın, iş birliklerinizin ön plana çıktığı ve seyahatlerle çalışmaların bir arada yürütüleceği bir dönemi deneyimliyorsunuz. Bu dönem size iyi gelecek, kariyerinize etkili ve olumlu bir katkı sağlayacaktır.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar

Sevgili Oğlaklar, Terazi burcuna geçiş yapan Merkür’ün etkisiyle almış olduğunuz eğitimin etkisi, uluslararası çalışmalarda kendini gösterecek. Burada yeni bir sözleşme, yeni bir iş şekli gündemde olabilir. Bu dönem sizin için çalışma ve gayret etme zamanı!

Kovalar ve Yükselen Kovalar

Sevgili Kovalar, Merkür’ün Terazi burcuna geçişi hayatınızda uzun bir tatili, yurt dışı planlarını ve yurt dışıyla ilgili çalışmaları ön plana çıkartıyor. Uzun zamandan beri arzu ettiğiniz bir eğitimi de bu dönem içerisinde alma imkânına sahip olabilirsiniz.

Balıklar ve Yükselen Balıklar

Sevgili Balıklar, Merkür’ün Terazi burcundaki seyri haritanızın niteliğine göre ödemeler alanınızı rahatlatabilir. Aldığınız bir kredi sayesinde yeni bir iş kurabilirsiniz. Evlilikle ilgili konularda kararlar alıp bir yatırımınızı da eve harcayabilirsiniz. Bu dönem biraz masraflı olsa da sonu sizin için hayırlı olacak!

 

Layer 1