Seans Almış Katılımcı Yorumları

Yıllardır finans dünyasında yöneticilik yapıyorum. Özellikle uzun süreli ilişkimde yerine oturtamadığım pek çok taşı huzurla, inançla ve güvenle olması gereken yerlere Arzum ile taşıdık. Şimdi ‘kalbimin sıkışıklığı’ kalmadı… Artık dua ederken, ‘yol göstericim, rehberim’ diye andığım Arzum’un varlığı için de şükrediyorum. İyi ki tanıdım, iyi ki varsın Arzumcum…

Üst Düzey Bankacı – 38

Arzum Hanım hayatıma,16 Ocakta , Doğum haritası baktırmak istemem ile girdi hayatıma.. Bana, doğum haritasına bakarken; benimle, hayatım ile ilgili öyle şeyler dedi ki, adeta inanamadım, beni yıllardır tanıyor gibiydi.. Yıllardır yükselen burcumu Terazi olarak biliyordum, meğer yanlışmış, Akrep borcuymuşum. Akrep gibi laf sokmalarım oradan geldiğini öğrendim Arzum Hanım’dan bir çok konu gibi🤩Bana almam gereken seans konuları söyledi ve ilk seansımız 22 Ocakta gerçekleşti. İlk seansımız iş ile ilgili idi: O dönemde işimle ilgili iyi giden hiç bişey yok, çalışma arkadaşlarımı bir kaşık suda boğacak hale gelmiştim. Seanstan sonra, bir anda herkes bana karşı o kadar saygılı olmuş, her şey yoluna girmişti, inanılmazdı😊 Herkes beni yeniden çok sever , sayar olmuş, bir dediğimi iki etmez oldular, hala da çok şükür öyle devam ediyor, eski huzurumla hatta daha fazlası ile çalışıyorum. İkinci seansımız babam ile ilgili idi.. Babamı 2018 yılının sonlarına doğru vefat etti. Hayat ışığım idi “O”.. Farkında değildim ama hala kabullenememiş, gerçekten mutsuzdum. Ben seansa kadar babamı bir yıl boyunca rüyamda gördüğümde hep uzaktan görürdüm, bana gülümserdi.. Seans aldıktan iki gün sonra gece rüyamda babamı gördüm, geldi bana sarıldı, ağlıyordum ben. Öptü beni”Ağlama,üzülme dedi. Bende istemezdim böyle oluşunu, ama oldu, kabullen kızım dedi”. Sabah uyandığımda gerçektende ağlamış gibi içimi çekiyordum. Bir anda bir yıldır ağrıyan kalbimin, ne kadar hafiflediğini ağrının geçtiğini farkettim. Rahatlamıştım, daha iyiydim. Bu durumdan 15 sonra babamın mezarına gittim, her gittiğimde mezarının üzerine çöker, yarım saat en az içim çıkana kadar ağlardım ben. Bu sefer sadece eğildim mezarının üzerine, duasını ettim, konuştum onunla, gözümden sadece 2 damla yaş düştü.. Artık kabullenmiş, hala çok seviyor ama kalbim ağrımıyordu.
Seans konularının dışında da o anda ne sıkıntım varsa anında onu halletti. Bu seans dönemlerinde 24 Ocak Elazığ depreminde yakın bir ilde yaşadım. İki gece uyuyamadım, evin tüm lambaları açık kaldı sabaha kadar. Görüşme esnasında Arzum Hanım’a deprem yaşadığımı söyleyince, yaptığı mucize ile , seanstan sonra yatağa giderken tüm lambaları kapatıp, güzelce uyudum, sabah uyandığımda farkettim durumu😊 Sadece bu değil; araba kullanırken tek kullanamıyor, kalbim duracak gibi oluyordu,aldığım seanslardan sonra şimdi çok rahat tek başıma bırakın şehir içi, şehirler arası araç kullanabiliyorum 😊
Yine bir seansımız, seans esnasında bana karnımın ağrıdığını, ayaklarımı üşüttüğünü söyledi: Ben o gün karnım ağrıdığı için işe gitmemiştim, evde akşama kadar yatmıştım. İlginç olanı bunu Arzum Hanım bilmiyordu. Ondan kaçmaz, gizli de kalmadı, şak diye söyledi😊Söylemek ile kalmadı, hemen çözdü de..
Şifa dağıtan çok kişi gördüm, acayip uçuk fiyatlar ile, ama Arzum Hanım öyle değil, evet gerçekten şifa dağıtıyor, verdiği şifanın karşılığını alıyor hepsi bu. Tabi “O” nun mütevazi tavırları, sevgisi, hoşgörüsü, merhametli oluşu daha da ayrı kılıyor bendeki yerini de🤍🤍
Minnettarım ben o güzel kadına, iyi ki karşıma çıkmış🙏🏼💕
7 Mart tarihinde aşk için seans aldım, şimdi beklemediğim. Oluşan gelişmeleri tekrar yazacağım 🤩👍🥰🧿🧿

Doğum Haritası Seansı Katılımcısı

3,4aydır flort olan bı durumdan o kadar guzel bı sekılde kurtuldumkı basta sana tesekkur edıyorum arzum ablacım kafamın ıcındekı hala keske acaba mı sorular ıyıce buyuyordu ınsanın kendı ıcınde halledemedıgı duyguları ele alamadıgı durumları o kadar guzel bısekılde kafamdan aldın ki sabah uyandıgım gıbı sankı o kişi hayatıma gırmemıs hıc bır sey yasanmamıs ve ben hıc bır duygu beslememısım gıbıydı mucızevı bı sey enerjı ıyıkı varsın ıyıkı tanısıp yollarımız kesişmiş ablacım😍 kendıme daha cok ınanıp mucızevı olan herseye her zaman acıgım sayende ✨💥

Bilinçaltı Temizlik Seansı Katılımcısı

Aileme ait olan gayri menkul üç yıldan beri satılmıyordu. Arzum Hnm’la yapmış olduğumuz seans sonrasındaki iki hafta içersinde gm satışı gerçekleşti.Yaptığımız seans benim için çok aydınlatıcı ve şaşırtıcıydı. Teşekkür ederim

İş Kadını 54

Yaklaşık 30 yıldan beri konuşmadığım ,babamla bu seans sonrasında görüşmeye başladık,Akaşik Koçluk Seansını tavsiye ederim.

İş Kadını 48

Hayatımın iki buçuk yılını alan bir ilişki yaşadım,görüşmesem de sürekli aklımda ve rüyalarımda idi. Aklıma ve kalbime söz geçiremiyordum. Arzum Hanım’la yaptığımız ilk görüşmeye oldukça isteksiz gittim çünkü O’nu kalbimden çıkartıp atmak istemiyordum, ikinci seansın sonunda farklı bir ben vardı çünkü o’na olan bakışım değişmiş, artık duygusal olarak bir şey kalmamıştı,beni aramaya da başladı ancak bunu hiç önemsemediğimi söylemek isterim.Bizi karşılaştırıp,bu seans yaptığımız için Allah’a çok şükrediyorum.Arzum Hnm’ada tekrar teşekkkür ederim.

Bankacı 25

Arzum Koyuncu ile yaptığımız seansta ruhumun negatif kısımlarının pozitife dönüştüğünü hissettim.Arzum Koyuncu kişinin potansiyelini ve yapabileceklerini ruhani olarak açığa çıkaran mükemmel bir koç,kesinlikle herkesin mutlaka denemesini tavsiye ederim. Kalbinin temizliğiyle ruhuna üflediği enerji insana hayat veriyor.Bunu samimiyetle de birleştirince ortaya bir duayen çıkıyor.

M.K  24 Kimyager

Arzum’dan kendi tasarlamış olduğu bir akaşik koçluk seansi aldim. Sevgi dolu yaklaşımıyla kolayca kendinizi teslim edebiliyorsunuz. En zorlandığınız konularda bile rehberlik alabiliyorsunuz. Guzel olan seans içinde meditasyon ile sizi hemen gitmeniz gereken boyuta taşıyabilmesi. Huzur dokunuslarini ruhunuzda hissetmek istiyorsaniz Arzum’u sevgiyle tavsiye ederim.

ES41 EFT Terapist

Beni sağlığıma kavuşturan Arzum Koyuncu’ya ne kadar teşekkür etsem azdır, Akaşik Koç olarak benden bilgilerini ve ilgilerini esirgemedi, hayatta unutamıyacağım insanlardan bir tanesidir,yürüdüğü yolda başarılar dilerim.

Sibel Garan Banka Emeklisi 65

Akaşık Kayıtlar ve Koçluk üzerine olan tanıtımınıza katılmıştım. Çok keyifli ve doyumlu zaman geçirdim. Özellikle spiritüel konularla daha önce ilgilenmemiş biri olarak, anlatmış olduğunuz konular ilgi çekici ve aydınlatıcı oldu. Tanıtım sonundaki meditasyon deneyimi de benim için bir ilkti ve gerçekten çok etkili bir ilk deneyim oldu, çok şaşırdım. Kendimi tanımak, kendi iç sesimi dinlemeyi ve kendimi sevmeyi öğrenmek adına daha yapacak çok işim olduğunu fark etmiş oldum. Samimi paylaşımlarınız, sıcak karşılamanız ve güven veren o berrak enerjinizi yansıttığınız için çok teşekkür ederim.

Orta  Düzey Yönetici 35

Sizin söylediğiniz gibi bir gelişme oldu. İçimin çok sakinleştiğini, herşeyi içeren bir kabul yaşadığımı, bahsettiğiniz olgun tarafımın ortaya çıktığını hissediyorum. Sanki, başı sevgiyle ve mütavazilikle öne eğilmiş, olgun bir insan yeşerdi içimde. Bu güzelliklerden yola çıkarak, ileride, söylediğiniz gibi başarılı bir şifacı olacağıma da inanıyorum. Herşey için size çok teşekkür ediyorum, Rabbime şükrediyorum.

İş Kadını 46

(Visited 721 times, 2 visits today)