Skip to content Skip to footer

Venüs Kova Burcuna Geçiyor

“AŞKI, ÖZGÜRCE YAŞAMA ZAMANI”

Venüs, Kova burcuna 16 Şubat, 19.05 ’de geçiş yapıyor. 12 Mart tarihine kadar aşkı daha derin yaşama arzusu hissedeceğiz. Evrensel duyguların daha çok öne çıkacağı ve sosyalleşme arzumuzun fazla olacağı zamanlar. Aşkı kimi zaman marjinal derin, kimi zaman sanal alemde temas olmadan zihinde yaşayacağız. Ülkemiz açısından Venüs’ün etkisine baktığımızda; uluslararası arenada Türkiye’nin Ortadoğu’da ön plana çıkmasını deneyimleyeceğiz. Avrupa’da sivil toplum örgütlerinin protestoları ve NATO’nun savaş tatbikatı öne çıkarken, sınırlarımız ve denizlerimizle ilgili de problemler yaşanabilir.

SEVGİLİ KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Kalbi boş olan Koçların girdiği ortamlarda farklı kişileri beğenerek aşık olma zamanları. Bu dönem dijital platformlarda sesini duymadığınız ve yüzünü görmediğiniz kişilere aşık olabilirsiniz. İş ilişkileri açısından dijital platformlarda sizi öne çıkartacak adımlar atabilirsiniz.

SEVGİLİ BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Sevgili Boğalar, Kova burcunda gerçekleşen Venüs’ün etkisi kariyerinizde yeni şans ve fırsatları elde etmenize olanak sağlayacak. Dijital platformlardan, sanal alemdeki e-ticaret işlemlerinizden başarı elde etmeniz mümkün. Kalbiniz boşsa çalıştığınız ortamlarda iş arkadaşlarınızla farklı bir gönül ilişkisi içerisine girmeniz olasıdır.

SEVGİLİ İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, Kova burcunda gerçekleşen Venüs’ün transiti uluslararası konularda ve dijital işlemlerinizde yeni fırsatlar elde etmenize olanak sağlayacak. Kalbiniz boşsa gittiğiniz seyahatlerde kültürler arası uzak mesafe aşk ilişkisi yaşayabilirsiniz. Şanslı zamanlardasınız, eski projelerinizden para kazanma zamanları geliyor.

SEVGİLİ YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler, Kova burcunda gerçekleşen Venüs’ün transiti finansal açıdan ek gelir fırsatları elde etmenize aracı olacak. Bu dönemi doğru kullanırsanız kazançlı çıkacaksınız. Ocak ayı sonrasında eski projelere odaklanmanızı tavsiye ederim!


SEVGİLİ ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Sevgili Aslanlar, Kova burcunda gerçekleşen transitin etkisi hayatınıza yeni bir dönemi de beraberinde getiriyor. Eski aşklar, eski işlerle ilgili şanslar ve bu konularla ilgili netice alma zamanları! Lehinize sonuçlanacak finansal kazançlar ve mutluluklar yaşamanız olasıdır. Var olan ilişkilerde sorunları çözümlemeye gideceksiniz. Dostane ve zihinsel olarak aşkı yaşayacaksınız!

SEVGİLİ BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Sevgili Başaklar, Kova burcunda gerçekleşen Venüs’ün transiti günlük akışınızdaki hayatınıza kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda sağlıkla ilgili iyileşmeler söz konusu. Bu dönem kalbiniz boşsa çalıştığınız ortamlarda, günlük hayatta iletişimde olduğunuz insanlarla seviyeli bir şekilde aşk ilişkisine girebilirsiniz.

SEVGİLİ TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Sevgili Teraziler, Venüs’ün Kova burcundaki transiti aşk hayatınıza renk katacak; aşkı daha derin yaşama zamanları. Kalbiniz doluysa ikili ilişkilerinizde mutluluğu yaşayacaksınız. Çocuklarınız varsa onlarla daha iyi bir ilişki içerisine girmeniz mümkün. Kalbi boş olanlar ise girdikleri ortamlarda farklı insanlarla çekime girebilirler.

SEVGİLİ AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Sevgili Akrepler, Venüs’ün Kova burcundaki transiti sürpriz bir şekilde evlilik tekliflerini hayatınıza çekebilir. Evinizle ilgili iç dekorasyonda değişiklikler yapabilirsiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz bir dostunuz, yakın kadın akrabalarınızın ziyareti söz konusu olabilir. Aile büyüklerinizden ve yakınlarınızdan sürpriz maddi destekler gelebilir.

SEVGİLİ YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Sevgili Yaylar, Kova burcunda gerçekleşen Venüs’ün transiti yakın çevrenizdeki insanların aracı olmasıyla aşkı yaşamanızı sağlayacak. Sürpriz aşklar deneyimleyebilirsiniz, sıra dışı kişilere çekilebilirsiniz. Bu deneyim hoşunuza gidecektir. Bulunduğunuz ortamlarda, iş veya okul ortamında bu tarz kişilerle çekim sağlayabilirsiniz.

SEVGİLİ OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Sevgili Oğlaklar, Kova burcunuza geçiş yapan Venüs’le birlikte yeni iş fırsatları önünüze gelecek ve bunlardan kazanç elde edeceğiniz bir sürecin içerisine gireceksiniz. Sağlıkla ilgili güzel gelişmelerle karşılaşmaya da hazır olun! İkili ilişkilerinizde uyumu yakalayacak ve mutluluğu deneyimleyeceksiniz. Kalbi boş olanlar ise uzun döneme yayılacak bir ilişkiye başlayabilir. Eski sevgili ve eski iş fırsatları da yine gündeminizde yer bulabilir.

SEVGİLİ KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Sevgili Kovalar, kendi burcuna geçiş yapan Venüs’ün etkisiyle mental anlamda enerjiniz yükselecek. Bu etkiyle kişisel gelişim çalışmaları yapacağınız ve terapiler alacağınız öngörülüyor. Kadın figürlerin desteğini görerek ilerleyen zamanlarda enerjinizi yükseltebilirsiniz.

SEVGİLİ BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Sevgili Balıklar, Kova burcuna geçiş yapan Venüs’ün etkisi sürpriz gelişmelerin ve arzu ettiğiniz hayallerin önünüze bir bir serilmesini sağlayacaktır. Bu dönem arkadaşlarınız arasında bir yıldız gibi parlayacaksınız. Mental anlamda enerjinizin yükseleceği kadın figürlerinden yana destek alarak hayat yolculuğunuzda enerjiniz yükselecek bulunduğunuz ortamlarda daha ön plana çıkacaksınız.